2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

canım iyi dileklerin için sagol teşekkürler
sizede çok geçmiş olsun insan kendi hasta olunca başka oluyor ama kuzuları hastalanınca kendi hasta olmuştan beter oluyor onları öyle görünceee
Allah hepimizin kuzularını korusun hertürlü hastalıktan ve kötülüktennn

Kübra ahadi bakalım Allah sağ salim kurtarsın inşallah.ne çabuk geçıyo gunlerbitmiş bile hamılelık müminenin dediği doğru vlla buraya yazmaya sıra gelmıyo artık.bız iyiyiz çok şükür.yarın kontrole göturucem ben de derini.bakalım ıyleşmi.gece çok öksürüyo ama daha iyi gibi.neyse çok öptüm sizi.bebişleri de

sagol canım darısı benimle birlikte diger hamişlerimizin başına
ama sanırım karşıdan çabuk geçiyor günler hele son günler sanki geçmek bilmiyor gibi geliyor
geçen hafat doktore diyorum ki bebişin durum iyi ise bir hafta önce alalımmı bebişi olurmu zamnanı gelince dedi
karnım iyicene indi aşagıya zor haraket ediyorum karnım ayaklarıma degiyor birde kızın arkasından koşturmak halimi düşünün artıkkk neyse bebişini götürde için rahat etsin Allah korusun bebişlerimizi geçmiş olsun canım

günaydın kızlar
nasılsınız?
mümine geçmiş olsun ne hastalıklar var hiç duymamıştım soluk borusu iltihabını.
lodos çok fena burda kızım da sağolsun uyutmuyo kaç gündür.ya lkodostan etkilendi ya da bi derdi var anlyamadık.ishal geçiyo gibi oluyo ama bu sefre de pişik olmak üzere evde trosyd vardı sürdüm inşallah çabuk geçer.kremi sürerken bile acıyo diyo.off dertleri bitmiyo valla uykusuzluk okul ev derken çok yoruluyorum sinirlerim de yıprandı.eşim de tek sen misin annesin yapıcan tabi diyip daha da sinir ediyo

ayy kübra nasıl başediyosun sen ya bi de hamilesin allah kolaylık versin

sagol canım Allah hepimize kolaylık versin
nasıl başettigimi bilmiyorum inanki sadece şu son aylarda çok fazla yıprandıgımı farkettim
zor olmadan kolay olmazmış bizde zorlana zorlana yapıyoruz birşeylerrr
evet adamlarda bazen insan halinden anlamıyorlar işten gelince çocugun üstüne senin yorgunlugunun üstüne birde onlar fazlaca ilgi bekliyorlar birde bize hiç bişiy yapmamış yorulmamış gibi davranıyorlar gerçekten çok sinir bir durum
bazen Allahım şu karnımın vaziyeti şu bel agrılarım beni anlayacak kadar eşimde tatsa bu duyguyu diyorum inanki belki ozaman çocuk dogurmanın bakmasının nasıl zor oldugunu anlarlarrrrr

slm kızlar herkez eteşşşürler beni düşünenlere valla çocuk zor iş hlel budönemde çok yaramzlar biz böylemiydik şimdidiyolarki biz 5tane baktık önceden biz oturuduk böylemiydik 1tanesi 5tanesine bedel şimdi

gerçekten şimdiki çocuklar daha hareketli yaramaz oluyorlar zamandanmı yediklerinden içtiklerindenmidir acep bilinmez
benim annemde iki çocugunu ard ardına büyütmüş annelerdendir ama ben usluymuşum abim biraz hareketliymiş ama kızım kadar degil zaman zaman bu kız dayısına çekmiş desekte bazen öyle bişiy yapıyorki yooo dayısı bukadar degildi dedirtiyor hanımefendi

iyi akşamlar hadi canlanın kızlar ya
filizcim nerelerdesin yazmıyon
biz de yemek yedik biraz dinleneyim yazılı kağıdı okuycam

ölmüş bizim topic yaa.allah rahmet eyleye.hadi biz iş falan vakıt bulamıyoruz ev hanımı arkadaşlar da yok.ben okulu kapadım geldim 2 gun evdeyım kısmetse.gerçi yarın akşam yemeğe misafirim var.bu akşama da AV MEVSİMİ ne bılt aldım.derını ablama bırakım sinemaya gidiceZ eşimle.inşallah iyidir film.en son hamıleyken gıtmıştım çünkü hasret kaldım sinema keyfine.umarım kımse de bı problem yoktur.haa bi de bişi sorcam yaaa siz kızlara külot giydiriyo musunuz?ben gıydırmıyorum ama gıysemı acaba artık dıyorum.siz napıyosunuz?

selam kızlar nasılsınız bakem
kimseler yok gene neyse sanırım herkezin işi başından aşkın
bende evlerimi temizledim Allaha şükür şimdi küçük misafirimizi bekliyoruzzz
selamet gelir inşallah

canım ben kızıma çıtçıtlı kullanıyorum onu kullandıgım zamanda ayriyetten kiloda gerek kalmıyor

iyi akşamlar harbiden noldu siteye ya hülya ayşe ayakta tutuyordu artık onlar da yok
gülincim bez varken kiloda gerek yok bence
kızımın da poposu pişik gibi ya.kırmızıydı bikaç gündğr trosyd iyi gelmişti geçmek üzereydi baktım ki akşam pütütr pütür olmuş ve kızarık daha önce de olmuştu ama hangi kremi vermişti dr hatırlayamadım böyle pütür pütür isilikgibi olan var mı daha önce naptınız?

iyi akşamlar güzel anneler topiğimiz terkedilmiş hadi toplanalım yeniden:79:
bayanmerak sağlılıklı bir şekilde kucağına alırsın inş. bebişini cinsiyeti ne canım

oliympos canım pişik olunca ben de troysd kullanıyorum benek benek kızarıklıklar arada oluyo fazla idrar yaptığında yada bez fazla kaldığı zaman oluyo yıkayıp iyice kurulanınca ertesi güne geçiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…