2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

valla bilmeyiroıum canım açta bıraktım hep aynı bu ksı yese bile accık yiyior..

selam özlemcim.. valla çocukla çalışan anne olmakda zor işte.. ne yapalım hayatımızı onalara göre programlıyoruz bizlerde..

evet armağan öyle de öğretmenlerin tatili falan çok oluyo evet güzel bi meslek ama işte sürekli eve iş getiriyoruz bir sürü angarya iş oluyor daha plan bile yapmıyorum her gün yapmam lazım müdür istese yandım

aynı dert bizdede var, evim homeofis güya evde sipariş hazırlaması gerekiyor pc de ama mert izin vermiyor o uyuyunca uykusundan fedakarlık veriyor, mertte 2 den önce uyumuyor 4 saatlik uykuyla yollarda.

mert işdahsızlığına böyle devam ederse doktora götürücez artık. idrar yolu iltihabı vardı çok önceden atlattık ama bellimi olur. kansızlıkta olabilir. 3-4 aydır götürmüyordum bi muayene ettireyim bakalım. doktorunda yapacağı bişey yok aslında işdah konusunda. kilosu 1 kilo eksik diye aptamil mama ver dedi yemezki nasıl vereyim. kendi oğlununda kilosu azmış oda aptamille besliyormuş bu arada oğlu 2,5 yaşında.

aa iyice sessiz olmuş burası
ayşecim idara yolu çok sık tekrarlıyo bi tahlil yaptır bence de erkek çocuğundan idrar almak kolay olur biz aylardır yaptırmamız gerekiyo ama bi türlü alamadık idrarı.
kızım eerken uyudu bugün yarın tatil ya erkenden uyanıp bizi uytmıycak cadı.ben de okul işlerini halledeyim diye hemen bilgisayar başına oturdum

tünaydın diyim ben de filizcim
hava çok güzel ama ece hanım öğle uykusuna yattı o kalkıp çıkalım desek güneş gider hava serinler off bugün de evdeyiz . artık öğleden sonra uyuduğu içini bi yere gitmek zor oluyor. ben de temizlik falan yaptım banyo yaptırdık kızıma. yazın çok seviyodu suyu başına döktüğümüzde ağlamadan bekliyodu ama 2-3 aydır hep ağlıyo oyuncaklar koyuyoruz yüzüne gelmesin su diye uğraşıyoruz ama yıkıyo ortalığı napıcaz ya?

selam kızlar.bizzde günlük havamızı aldık geldk.gezdik.oyuncak aldık yağmura.geldik yoğurt yedirdm yatırdım.kalkınca kayınvalideme gidicez.kimseler gelmemiş bugün buraya...
özlemcim yağmurda çok sewerdi bu aralar ağlıyo yıkarken.üşüyo desem sıcacık içerisi.büyüdükçe değişiyorlar.bizden böle kızlar.görüşürüz..

selam kızlar ...ben dün kontrol için jinekoloğuma gittim ...spiral kaymış dedi..adet görünce tekrar gidicem çıkartıcaz....tekrar taktırmam artık...acaba kaydı mı diye endişe yaşamak istemiyorum...ne zamandır böyle kim bilir...bi kaza olmadı neyseki....siz de kontrolü ihmal etmeyin...tabi kuzulara kardeş düşünmüyorsanız şimdilik...geçmişe bakayım

gny kızlar nasılsınızzzz
egecim geçmiş olsun ben hiç taktırmadımda taktırmamda
ilkecim bizimkide bonyodelisi yanlışkılla bonyoya gir yıkamazsan aglıyo:))))))
özlemcim melisde aynısattinde uyumuyo dışarı çıkaram diyom mızıldıyo ee sonra uyuyo uyananlkadar da soguk çıkıyo hemencecik akşam oluyozaten

sen anlamadınmı kayddığını?bendede var ama bi sorun yok şimdilik.

su kuşu melis :)))

günaydınnnnnnnnn
oğlumu uyuttum bi bakayım dedim kızlar nasılsınız

günaydınn..

nasılsınız kızlar.başladık yeni bir haftaya.bugün kuaföre gidicem ağda falan.yarında misafirim var.zaten ondan sonrada temizlik falan derken bayram geldi çattı.aldınızmı kuzualara bişeyler.ben geçen weniceden bi pantolon bi gömelk aldım.kendimede bakıcam artık.neyse ben kaçtım görüşrüz kızlar..

yok tatlım bizde yapmadık daha alışveriş bu haftasonu eskişehire gidecez hem inanı kontrole götürecez hemde alışveriş yapacaz kısmet olursa

herkese selamlar. hayılrı bir hafta olsun inşi..ayşecim bencede bir bnaktırın knasışıkda idrar yoları iltihabıda iştahı çok etkiliyormuş.. ben bile düşünüyorum kan tahllini.. biizmkdie aşırı işthasız hiç bu kadr sürmemişti şu iştahszlığı

bende adetimi bekliyorum kısmetse taktırcam ben 10 yıl spralle korundum hiç öyle olmadı canım.. haıylrı oslun..

ilkecim ohh sefan olsun yaptır temizliğini canım.. ben bu bayram bişey almayı düşünmüyorum bıdışa şlimdilik bir yere gitmicez olan elbislerinden giyer belkim ama belli olmazda..

bende merte kazak alıcam başkada bişey almıycam. çocuk kot ve keten pantolon giyinmekten nefret ediyor kot giyririsem felaket ağlıyor. evde alıştı pijamaların rahatlığına giyinmek istemiyor.

özlem erkeklerden de hiç kolay olmuyor idrar almak, yapmıyor saatlerce beklioyruz hastanede yapmıyor, eşim işim var diye söylenip durunca baktıramıyoruz.

aslında ben işdahsızlığını dişlerine bağlıyorum. 8 tane diş var 1 i çıktı 7 tane patlamaya hazır, birde emmese hemen giderdim doktora, emmeye güvendiği için yemiyor, inadınada sütüm var.

ben geldim gene aboooo topik çökmüş
inana kıymalı kabak yemeği yaptım maşallah yedi şükürler olsun iştahı düzeldi
yemeğini yedi uyudu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…