2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar işyerinde stjerimiz var. 18 aylık yeğeni var. sürekli hasta oluyo diye anlatıyordu. gripmiş atlatamamış 2-3 gün öncede karnının orda şişlik oluşmuş. doktora götürmüşler şişliğe bakınca direk böbrek kanseri demiş ultrasonla bakmış test yapmış ama başka organlara sıçramamış. cuma günü ameliyatla böbreğin biri alınacakmış.tabi başka yere sıçramadıysa. Allah yardımcıları olsun. kızlar çok dikkat edin.minicik şişliğin altından bile neler çıkıyor.doğuştan olurmuş ama yeni çıkmış ve genelde 2 yaş grubunda olurmuş doktor öyle demiş.moralim okadar bozulduki.Allah herkesin çocuğunu korusun.onada iyilik versin

ay inanamıyıorum yaböyle
haber duyunca kendimden utanıyorum.. bizde yaramz yemiyor diye kızıyoruz çocuğa..
Alalh acil şifalar versin yavrucuğa o anne babayada metanet.. çok zor bişeyRabbim böyle hastalıklarla imtihan etmeisninş bir an öcne sağlığaına kavuşsun yavrucukda

Allahımmmm acil şifalar versinnn çok zor bi durummmmmm çok fenaaa her şey allahtan rabbim saglık versinn evlatlarımızı korusunnn

tabiki canım ya. allah sağlık versinde en önemlisi bu. heryeri kırsın döksünler ama hasta olmasınlar.bak kızlar bunlar bize ders olsunda onlara kızmamayı sabırlı olmayı öğrenelim. şükürler olsunki Allahım onları bize verdi

merhaba kızlar çoooook yorgunum çok
emelcim geçmiş olsun
yasemin hepimizinki aynı heralde kızım da çok yaramaz benim kızım yazın çıkıyodu pervaza yürüyodu

merhaba kızlar,
sağol canım, biraz daha iyiyim bugün, sanada geçmiş olsun, geçenlerde banada çocuklu arkadaşlarım gelmişti, hiç bişey anlamıyorsun zaten, koşuşturma , oyuncak kavgası :)

meraba arkadaşlar. nasılsınız herkes iyidir inşallah. emel geçmiş olsun canım.
sağol canım
bizimkide öyle canım, çok fazla inatlaşma derim ben, koltuğu kaldır olmassa, sonuçta evladımızdan değerli değilya

sağol armicim

çok geçmiş olsun Allah şifalar versin, yavrularımızı korusun rabbim

merhaba kızlar çoooook yorgunum çok
emelcim geçmiş olsun
yasemin hepimizinki aynı heralde kızım da çok yaramaz benim kızım yazın çıkıyodu pervaza yürüyodu
sağol özlemcim

bende kuzumu uyuttum, kafeinsiz kahvemi içiyorum

selam arkadaşlar bebişleriniz ve sizler nasılsınız ne zamandır giremiyordum u geçmişide okumadım umarım iyisinizdir hepiniz
bizde iyi olmaya çalışıyoruz dünya telaşı ve minik bir kuzuyla ugraşıyoruz
bilgisayarı açamaz oldum hanım efendi rahat vermiyor oda bakacakmış ve malum onun el attıgı herşey bozuluyor şimdide uyudu bende azcık sizlere bakayım dedim
kızlar dua edin bana son ayıma girdim sagselamet dogumum gerçekleşir ve kuzucuklarımı kucagıma alırım
bende bütün dogum yapacakalra dua ediyorum

ilk kızım olacagında içimde tarifsiz bir heyecan vardı şimdi ise korku var
herşeyi yaşayıp bildigimden olsa gerek birde kızımı düşünüyorum dogum esnası ve dogumdan sonra kısa bir sürede olsa onunla ilgilenemeyecegim düşüncesi beni üzüyor annem ve kayınvalidem varlar sagolsunlar ama yinede ne biliyim yaniii

aman geldim çenem düştü

öncelikle hoşgeldn.anlattığının daha fazlasını yaşıyorum.anlatsam şaşar kalırsınız yağmurun yaptıklarına.çok aktif çok seri sadece böylle özetleyebilirim.yalnız değilsin yani.yeğenimde böyleydi 2 yaşı geçince uslanıyorlar.en azından biraz daha.geçicek sabretmekten dikkatli olmaktan başka çaremiz yok malesef.sağlıkla büyüsünler yeter.kolay gelsin...

saol armağann atlattım walla:))

çok üzüldümm neler var allahım.allah sabır wersin ailesine.bebişede sağlık..

sağ salim kucağına al cnm.allah sabır wersin.vede kolay gelsin şimdiden..

selam kızlar topic biraz canlanmış.en çok konuşan bizdik şimdi en sessiz olduk.hergün uğrayıp yazmaya çalışıyorum.biraz daha canlansa ii olacak.
bizde kayınvalideme gittk balık yedik geldik yağmurla.tabi o ağzına sürmedi hem karnı toktu hemde fazla arası yok.uyuttum bakayım dedim size..

slm kızlar benimki halen uyumadı hiç olmazsa benimkini ellmeme merekı yokda gitrebiliyorıum kızdıgımı biliyo byan merak ssaglıcakla al kucagına bebegidni,
ee bayanalr tatilde ne yapıyonuz bakem anlatın ben köye gidecem tatil orası bize

biz evdeyiz bayramda anane babanne ikiside yakın sayılır, el öper geliriz artık
eşimin tarafında büyüklerde küçüklere gidiyor, yani kaynanamlar bile bayramlık gelicek bize,
tatlı falan hazırlamam lazım
boşnak adeti işte

sagol canım iyi dileklerin içinnn

sagol canım bütün dogum yapacaklarla beraber selamet kurtuluruz inşallah
canım sen nasıl ögrettin bebişine el sürmemeyi benimki kızmamdanda anlamıyor anlıyorda işine gelmiyor bende herşeyleri topladım ama biryere gidince zor oluyorrrrr

günaydın kızlar geçmişe bakamadım herkes iyidir inş
ben temizliğimi bitirem eşim gelmeden sonra uğrarım byyyyyy

merhaba kızlar nasılsınız
bayanmerak inşllah sağ salim bebeğini alırsın kucağına
kızım biraz biraz yemeye başladı inşallah böyle devam eder maşallah diyeyim de nazarım değmesin.
bayramda biz de gidicez iki tarafa da pazar çıkmayı düşünüyoruz inşallah dönüşte de kaynanam gelicek bir hafta falan kalır heralde bizden böyle kızım çok geveze oldu hep ağzı dolu bişeyler anlatmaya çalışıyo ama anlamıyoruz o zaman da tepinip ağlıyo anlamıyoruz diye bi konuşsa da derdini anlatsa artık

selam kızlar.
hülyacım bayramın 1.2 günü ewdeyiz.burdakilerle bayramlaşıcaz 3.günü izmire gidicem annemler geliyo almanyadan.biraz kalırım sanırım.
bugün dışarı çıkıcaz yağmurla kıyafet bakıcaz.biraz gezer geliriz hava süper...

selam kızlar nasılsınız...ben salı günü bi arkadaşımın kızının kanser olduğunu öğrendim...burda da sanırım bi arkın tanıdığı öyleymiş...okuyunca yazayım dedim..nolur esirgemeyin dualarınızı...iyileşsin kuzular..allah hiç bi anne babaya evlat acısı göstermesin...2 gündür kendime gelemedim duyunca...o kadar da özenli bi annedir ki..yedirdiği içirdiği herşey organik...sebze meyve köyden gelir...stres de yok..çok huzurlu mutlu bi aile...ailede de yok kanser....ama olunca oluyor işte...allah şifa versin

bayram planları sorulmuş...biz evdeyiz...sadece ilk gün kayınvalidelere gidicez..annemler yazlıkta zaten...akrabalarla da telefonla bayramlaşmayı düşünüyorum...çocukla gittiğim yerde rahat edemiyorum çünkü...akraba da olsa bi şey kırılır dökülür mahçup olurum...oğlumu da yapma etme dur diye kısıtlayacağıma evimde otururum...zaten bi ton yazılı quiz var okunacak..bi de projeye katılıyoruz, bi sürü çeviri var...onları bitiririm eşim evdeyken..neyse şimdi okula gidicem öpüyorum sizleri ve kuzularınızı

selamlar bendende.. bayan merak sağ salim kucğaına al inş bebeğini.. Allah yardımcın olsun canım..
hülyacım bizde bayramda buralardayız akraba komşu ziyareti..ikinci güdne kurban kescez kısmetse et işi .. öyle geçer bizimde bayramm:))
faoşcum Allah'ım acil şifalar versin inş arkadaşının yavrusuna.. Rabbim kimseye byöel zorlukalr çaresiz hastalıkalr vermesin.. evladıyla sınamasın hiç(çok zodrudr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…