2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bende merte yayla yaptım yoğurdunu az koydum çok yoğurtlu olunca yemiyor inşallah yer. kesici dişleri 2 günde patlardı bu azılar ve köpekler görünüyor ama haftalardır çıkamıyor 1 tane azı 2 köpek anca çıktı oda sadece eti yarmış o kadar, diğerleride nokta kadar görünüyor ama halal bi gelişme yok çıkmıyor.
sizinkilerde böylemi.

günaydın kızlar.misafirim var bugün.arkadaşlarım gelicek.yağmuru uyutup işlerimi hallediccem.görüşrüz...

anladığım kadaıyla hepimzin derdi aynı yememezlik bu çocukalrın iştahsızlığıgeçen arı sütünden aldım bende.. alcam diye baktım iştahsız bvelki faya eder diye aldım.. sabah akşam aç karnına içirin dedi aktar.. öyle yapyıorum ama içirene kadar canım çıkıyor ya tükürüyor ya zar zor ağznıa tıkıyorum.. şimdilik iştahına pek katkısı yok.. ama en azındna faydası oluyordur gelişimien inş.. 4 gündür veriyorum..arı sütü bal polen karışımıymış.. ne oclek böyle bilemm az önce annemle konuştum sabah gene yememeiş tükürmüş hep:çldırmammak mümkün değil dayan dayan nereye kadar yayemeyen çocuk çokkkk zor(

günaydınnn larrrr

ilkecimm ohh keyifle ağırla misafirlerini canımm yağmurcum da sorun çıkarmasınn annesinee çıkarmaz benim tatlı meleğimmm::))

evet yemeyen çocuk zor :(
ama kızlar bıraksanız kendi hallerine sonunda acıkmazlar mı ya ben bilmediğm için böyle bi fikir atıyom ortaya ne bilim

ayyyy kaynanam başıma dikildi ne yazacağımıda unuttum valla

o ne bu ne nereye yazıyonnnn ne yazıyonnnn face den şunu aç bunu aç o var mı bu var mı kafa bırakmadı 2 dk da ya::))

neyse aklıma gelenleri müsait olunca yazarım yine grşrzz

canım sabah akşam çok değilmi, bize günde yarım çay kaşığı kadar aç karnına dediler metal kaşık değmeyecek kesinlikle. içerisinde bulunan polen çok etkili ve güçlü olduğu için fazlası çocuğa zarar veriyormuş, hatta hazırlayanın o kadar iyi hazırlaması gerekiyormuşki formulünü tuturamassa böbrekleri yorarmış.

sen bide çalışıyormuusn canım ya, 2 kızla baş edip çalışmak çok zor olsa gerek. allah kolaylık versin.

yemiyorlar yasemin. bende mert yyiorken öyle diyordum acıkınca yer diyordum ama acıkmıyorlarki. dün sadece 2 köfte yedi. bugün ise hiçbirşey yemedi evet hiçbirşey bende hergün ona ne pişireceğimi şaşırdım yapmadım öyle duruyor valla. ama benimki sıksık meme diyor emiyor ondan işdahı gidiyor olablir. anne sütünüde kesemem onla uyutuyorum yoğurt sütde içmeyince bari ondan kalsiyum alsın diye veriyorum.

slm kızlar
aboooo kimse uğramamış buraya nerdesiniz kızlar

polenli sütlü bal bende vermiyom artık normal çam balı veriyorum inan alıştıda bu aralar sadece ballı süt içiyoruz aptamilin içine bal koyuyorum onu seviyor iştah yok bu aralar diş yüzünden neyseki şükür onu içiyo

şimdi kivi yaptım bakalım yiyecekmi içine bi tatlı kaşığı ceviz ve dut pekmezi kattım
bana kolay gelsin ben yedirmeyi denemeye gidiyom

selam kızlar.
yasemincim saol cnm sıkıntı yaşatmadı bana yaşatmazda zaten.o uyurken poğaça,kek,kısır yaptım uyandı oynadı kendi kendine.o arada sigara böreğide sardım.gelmelerine yakın kızarttım.walla yeter çocukla bu kadar oluyo.oturduk yedik içtik iyi oldu.
yağmura oyuncakda geldi saolsun arkadaş almış.ama dişini vurdu kanadı.ağladı bayağı.dışarı çıkardım biraz arabasıyla unuttu hemen acıısını.bime gittik yazı tahtası aldım yağmura.ütü masasıda vardı ama onunşa oynayamaz daha.yazı tahtasıda erken ama aldım işte.uyuttum şimdi yağmuru eşimde yok bu akşam.yoruldum bende dinlerim artık.görüşürüz kızlar.

geçmişe pek bakamadım giremiyorum bende artık valla fırsat bulup da umarım herkesler iyidir

yazı tahtası bende aldım, motor gelişimi için verilmeliymiş zaten.
mertin öğünleri 2 idi 2 gündür 1 e düştü.
bugünde sadece benim avcumun içi kadar kuru fasulye yedi o kadar, dünden köfte vardı mikroda ısıttım onuda yemedi. yarınada patates kızartcam bakalım yycekmi.
yumurta yemediği için öyle üzülüyorumki, anne sütünden sonra en faydalı besnmiş.

günaydın kızlar...
kahvaltı yapıorum bi yandanda bakıyorum nete.
ayşe yağmur hergün yiyor.bazen bıkıyormu diorum ama çok sewiyor...
bugün arkadaşımın bebeğiinin doğum günü var.yağmur uyusun uyansın çıkarız hediye alırız ordanda orayaa geçeriz.bugunde gezmelerdeyiz.görüşrüz kızlar...

slm kızlar gecegeçyattık melisyatırmıştım uyandıondan geç yattık gece ben kalktım şimdi bizimkiler uyuyo uynamak üzredebi bakayımdedim kalkmadan
herekzin yemek derdi var alhh kolaylıkversin bizimd evardı am buaralar maşşlah beya çok yiyo pilav görmesin hekle onla yemedigiher yemegi yiyo bi görseniz ben vermiyorum çok pilav biz yerken agzını açıyo versinler diye böyle işte hava iyiolursa bende çerşıya inerim nezmandır inmedik soguk diye buaralr beya iyi havalar
sanada iyi gezmeler ilkecim

selam kızlar..
aa öylemi bilmyiordum ayeşcim iyikdie söyledin canım ya.. tamma ben hem metal kşıkla çay kaşı ile veriyordum hemde iki kez veriyordum.. tamam canım bir kez yarım çay kaşığ vereyim bari yadokunamsın birde kuzcuğuma ya(
ilkecim gez bakalım maşh size..
hülyacım maşh melsie ya demek pilavcı bizimkdie seviyor ama en fazla 2-3 yemek kaışğı yer pilav.. ama seviyor şimdilkik makarnada öyle böyle..
biizmki çok yemek seçmeye başladı eskiden herşey yiyen çocuk şimdi damak tadına göre yer odlu

selam kızlar napıyonuz artık yoğun olmuyo burası?burda da hava çok güzel ama eşim akşama doğru işe gidecek 12 de gelicek evdeyiz yani kız uyudu yemek koydu çamaşır astım hemen netin başına oturdum ama uyanır şimdi.haftaya yazılı yapıcam evde hazırlayamıyorum bilgisayarda rahat vermiyo ee akşam da geç uyuyunca valla kafayı yemek üzereyim işlerimi nasıl yetişircem bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…