2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

hülya melis seni çok yoruyor herhalde. hiperakti bir çocukmu sürekli mızmızmı,
ben hiç dayanamıyorum mızmızlanınca, çıldıracak gibi oluyorum, yaramazlık yapsın ama sürekli ağlar pozisyonunda mızmızlanmasın.

demi canım haklısın
ama canım hepsi aynı yaramazlık dönemleri ne yapsam diye düşünüyolar hep
öğlende tepeme çıktı buz dolabına çıkacakmış tepemden hep böyleler istersen çıkarma mızmız dediğini yaptırıyolar onu unutturana kadar akla karayı seçtim resmen

ben koltukta hiç yalnız bırakmıyorum, inebiliyor ama bazen dengesini kaybediyor dönerken.
eceme geçmiş olsun bu arada.

demi canım haklısın
ama canım hepsi aynı yaramazlık dönemleri ne yapsam diye düşünüyolar hep
öğlende tepeme çıktı buz dolabına çıkacakmış tepemden hep böyleler istersen çıkarma mızmız dediğini yaptırıyolar onu unutturana kadar akla karayı seçtim resmen

bu dönem böyle galiba filizcim. benimkide bozuk para delisi, para sesi duysa unutturana kadar ölüyorum. para sesiyle kadın sesi hoş gelirmiş derler ya :)

anne ve babamızın bizi büyütürken yaptığı hatalar illaki var ama bazı konularda disiplinli büyütmesi çok güzel. varlığıda bildik yokluğuda. mesela benim 1-2 tane oyuncağım vardı ama maşallah mertin doldu taştı buda yanlış. kıyamıyoruz biz oynayamadık onlar oynasın diyoruz.

evet canım yanlış yapıyoruz bende bikaç oyuncakla büyüdüm dediğin gibi ama işte herşeyi alalım aklında kuzularımızın bişey kalmasın diye alıyoz

anne ve babamızın bizi büyütürken yaptığı hatalar illaki var ama bazı konularda disiplinli büyütmesi çok güzel. Varlığıda bildik yokluğuda. Mesela benim 1-2 tane oyuncağım vardı ama maşallah mertin doldu taştı buda yanlış. Kıyamıyoruz biz oynayamadık onlar oynasın diyoruz.

evet kesinlikle öyle. Ama biz değer biliyorduk maalesef onlar bilmeyecek. Kızımda ben çok abartmıştım odası ağzına kadar doluydu şimdi çok pişmanım inanki hiç değer bilmiyor. Birşeye çok özeniyor alıyoruz 2 fgün sonra nerede olduğunu bilmiyor.

filiz öncede sormuştum ama unuttum, çorbalarına labne peynirmi koyuyorsun, hangi borbasına koyuyorsun, benimki yayla çorbasını yiyior sadece ona koysam anlarmıki, domates çorbasıda yemiyor. seninki hangi çorbaları seviyor.

bu dönem böyle galiba filizcim. benimkide bozuk para delisi, para sesi duysa unutturana kadar ölüyorum. para sesiyle kadın sesi hoş gelirmiş derler ya :)

aynen canım parayı görmesin bu aralar benim cüzdana göz dikti kart para bozuk para ne varsa saçıyo ortalığa elinden almak mümkün değil

bana kalsa oyuncak falan almam ama eşim durmuyorki, oyuncakllarda küçük bir servet yatıyor. geçen gün akülü araba gördü kumandalı onu alacaktı merte. seneye doğum gününde alcak diyor yok artık dedim ya.

filiz öncede sormuştum ama unuttum, çorbalarına labne peynirmi koyuyorsun, hangi borbasına koyuyorsun, benimki yayla çorbasını yiyior sadece ona koysam anlarmıki, domates çorbasıda yemiyor. seninki hangi çorbaları seviyor.

güzelim laben peynir koyuyorum pınarın yeşil kapaklı olanından
tarhana çorbası
un çorbası
yayla çorbası
damates çorbasına bile koyuyorum canım
nasıl olsa eriyo içinde onun vitaminini alsın yeter

aynen canım parayı görmesin bu aralar benim cüzdana göz dikti kart para bozuk para ne varsa saçıyo ortalığa elinden almak mümkün değil

ben hiç vermedim bozuk ppara, 1 kez bulmuş bana getirdi gösteriyor aldım ama nasıl tepiniyor vermedim. forumda birinin oğlu yutmuş 3 yaşında para içinde kalmış, ameliyat demişler. annesi perişan.

bana kalsa oyuncak falan almam ama eşim durmuyorki, oyuncakllarda küçük bir servet yatıyor. geçen gün akülü araba gördü kumandalı onu alacaktı merte. seneye doğum gününde alcak diyor yok artık dedim ya.

ayy sorma ben ve eşimde aynıyız canım şimdidenbezdeki çocuğa akülü araba alacakmış
560 lira
dedim git işine o benden beter yani

güzelim laben peynir koyuyorum pınarın yeşil kapaklı olanından
tarhana çorbası
un çorbası
yayla çorbası
damates çorbasına bile koyuyorum canım
nasıl olsa eriyo içinde onun vitaminini alsın yeter

birde ben deneyeyim bakalım. benimki çorba içmiyor tarhana ve mercimek hiç içmiyor. un çorbası hiç yapmam deniycem. nasıl yapıyorsun.

Filiz naber cnmm. Benim mesajı atlamışsınnn..:KK43:

öyle mi anım pardon ya başa dönecem söz
nasılsın güzelim
işler hafifledi çene çalıyom valla
ben hiç vermedim bozuk ppara, 1 kez bulmuş bana getirdi gösteriyor aldım ama nasıl tepiniyor vermedim. forumda birinin oğlu yutmuş 3 yaşında para içinde kalmış, ameliyat demişler. annesi perişan.

canım inan artık ağzına sokmuyo maşallah
sanırım o dönemi atlattık

aslında bu erkekler çocukluğunda görmedikleri şeylere heves ettikleri için böyleler, mertin şimdiden uzaktan kumandalı 2 arabası ve devasa büyüklükte bir treni var, arada getiriyor birini ben birini kendi oynayacakmış, mertte bize bakıyor :)

birde ben deneyeyim bakalım. benimki çorba içmiyor tarhana ve mercimek hiç içmiyor. un çorbası hiç yapmam deniycem. nasıl yapıyorsun.

tereyağı ile unu kavuruyorum pembeleşene kadar
sonra suyunu katıyom canım birazda krem peynir pişiyo
terbiyeli yapacaksam (bu aralar yapmıyorum yumurta yemiyo bu aralar )yoğurt yumurta katıp pişince kapatıyorum canım

aslında bu erkekler çocukluğunda görmedikleri şeylere heves ettikleri için böyleler, mertin şimdiden uzaktan kumandalı 2 arabası ve devasa büyüklükte bir treni var, arada getiriyor birini ben birini kendi oynayacakmış, mertte bize bakıyor :)
evet canım
aynen dediğin gibi
anneme gidicem hala burda çene çalıyorum.
hadi ya
sohbet koyu olunvca demi

iyiyim bende benimde işler hafifledi bu hafta rahatım cnm
ellerine sağlık canım
bende işte bitirdim çeneye devam
Kızlar hala biberon maması kullanan varmı..ben kullanıyorum hergün 1 yada 2 biberon içiyor.

biberon maması dediğin canım
ben aptamilin 1 yaş üstü sütünü veriyom

X