2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ben de emzirerek uyutuyorum zor oluyor. bazen yere bir minder atıyorum orada sızıyor ama uyuması 1-2 saati buluyor. ne zaman kendi kendilerine uyuyacak bunlar

ben de emzirerek uyutuyorum zor oluyor. bazen yere bir minder atıyorum orada sızıyor ama uyuması 1-2 saati buluyor. ne zaman kendi kendilerine uyuyacak bunlar

valla ben görüyorum 4 yaşında bile sallanarak uyuyorlar bekleyip görücez. ben böyle sıkıntı çekmektense ayağa alışmasını istiyorum

slm kızlar benimki deminden beriuyumuyo negüzel gece 10yatırıyor 8,30kalkıyodu 12uyuyodu bikele bugün şaşatıya neymişkucagımda uyyacakmış ya canım çıktı babsına verdim zırlıyo bakalım uyuyacakmı
cevaplarınız için teşekkürlerkızlar başından çokterliyo üstdegiştiriyom günde 2,3kele omuz bölgesi bide
benimki çok herşeyi agır olanalrıda hep kaldırmak istiyo öglede çokterliyo
ayşecim nekadarki kilon valla bende emdiriyomama bend ealdım gidiyom tatlısız duramıyorum

hülya 48 kiloyum ama yeme alışkanlıklarım değişti, emzirme bitince kilo alırsam diye korkuyorum. kaşık kaşık nutella yiyorum işdahım çok fazla. bende tatlı çok aramam acılı şeyleri çok seviyorum. şuan bile turşu ekemk bulgur pilavı yiyorum.

slm kızlar benimki deminden beriuyumuyo negüzel gece 10yatırıyor 8,30kalkıyodu 12uyuyodu bikele bugün şaşatıya neymişkucagımda uyyacakmış ya canım çıktı babsına verdim zırlıyo bakalım uyuyacakmı
cevaplarınız için teşekkürlerkızlar başından çokterliyo üstdegiştiriyom günde 2,3kele omuz bölgesi bide
ayşecim nekadarki kilon valla bende emdiriyomama bend ealdım gidiyom tatlısız duramıyorum

iyi geceler, başından terlemesi d vitamini eksikliğinden olabiliyormuş. dr damlamızı artttırmıştı. şu anda dflor kullanıyoruz

kendi kendine asla uyumaz bizimki uyuyabilse alışırgider ama emerek uyur. seninki kend kendine zorda olsa uyuyorsa alıştırma bencede.

hülya hangi durumlarda başından terliyor emerkense bu çok normal ama normal durumdaysa bilemiycem.

kendi kendine asla uyumaz bizimki uyuyabilse alışırgider ama emerek uyur. seninki kend kendine zorda olsa uyuyorsa alıştırma bencede.

aslında uyku için bir rutin oluşturmak lazım ama. o kadar büyümedi şöyle 18-19 aylık olsun. pijamalarını giydirip sütünü içirip sonra yatağında masal anlatma gibi.. işte o zaman biz de keyif alırız onları uyuturken..

kızlar baş terlemesi d vitamini eksikliğinden oluyor.ama yağmurun değerlerine bakılmıştı.bi sorun yok.zaten sadece başı terliyor.ayşe seninde eşin yok demek.bende yatıcam birazdan yorucu bir gündü ii geceler.görüşüz yarın.

18 aylık bebeği olan arkadaşım var ama başaramıyor. 18 aylık bir bebekde aynı bizimkiler gibi öyle aklı başında olmuyorlar. süt içse belki biberondan emerken uyur ama sütde içmiyor, bugün eşim ağzına ufacık peynir koymuş, zannedersinki zehir ağladı durdu, çiğköfteyi yer süt ürünleri yemez.

kızlar baş terlemesi d vitamini eksikliğinden oluyor.ama yağmurun değerlerine bakılmıştı.bi sorun yok.zaten sadece başı terliyor.ayşe seninde eşin yok demek.bende yatıcam birazdan yorucu bir gündü ii geceler.görüşüz yarın.

iyi geceler :KK3:

çalışan anneler çocuklarınıza akim bakıyor, hoşlanmadığınız şeyler yapıyormu. annannesi bile baksa illaki hoşunuza gitmeyen şeyler vardır. bende biraz büyüsün çalışmayı düşünüyorum ama benim oğlan ortalığı yıkıyor kimse susturamıyor çok anneci.
büyütürken hata yaptım mı diye düşünüorum.

X