2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

herkese selamalr.. yasemincim benim zkdıa öyle.. sabahalrı kalktığında iilla yanıam gelcek.. bu sabah babası izinliydi evdeydi.. nasıl mutlu oldu anlatama bbabsınal benim yanımda:)

ıyı gunler herkese....bugun evliliğimizin 6. yılını da bitirmiş bulunuyoruz....Allah herkese bir ömür eşiyle cocuguyla guzel saglıklı gubnler gecırmeyı nasıp etsın

herkese merhaba
geçmiş olsun diyenlere çok teşekkğr ederim biraz daha iyi ama gece burnu tıkanınca uyuyamıyor tabi
independent tebrikler evlilik yıldönümünüz
yeşim ne güzel iyi besleniyor demekki
nice ncie senelre canım.. geçen haftada bizimde evlilik yıldönmümüzdü 5 ekim.. 14 yılı devirdik:)
özlemcim senin kzıdamı hasta çok geçmiş olsun benimkdie aynen nezle ne zamnadır geçöemdi gitit

selam kızlar.günaydın diyecektm ama saat 12 olmuş walla.
annemler geldi dün akşam,yarın gidiolar.girerim sonra görüşrüz kızlar..

ALLAH kavuştursun ilkecim

menekşe hiç slm bile vermiyon
nasılsın tatlım
oğlun nasıl

nice ncie senelre canım.. geçen haftada bizimde evlilik yıldönmümüzdü 5 ekim.. 14 yılı devirdik:)
özlemcim senin kzıdamı hasta çok geçmiş olsun benimkdie aynen nezle ne zamnadır geçöemdi gitit

maşallah tatlım ya
ALLAH daha nice 14 yıllar geçirmeyi nasip eder inş

sağol canım zaten vermedim.. yaptırmak sitiyorum aslında.. nolur nolmaz.. belkdie iştahsızlık ondandır diyorum ama bilemyiorumtabi..

kıyamam ben ona yavrum benim....Gececek bu günler inşallah canım bizde onlar için çalışıyoruz onlar bu günleri hiç hatırlamıycak bile olan bize oluyo üzme kendini hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz.

selam kızlar, eşim bugün evdeydi merti dışarıya çıkardı ekmek almaya gittiler, duşumu aldım size bakayım dedim.
mertin azı dişi kabarmış 3 dişi kabarık vaziyette bişey yemiyor dünden beri bende üstüne gitmiyorum.

Hülya orda var mı bilmıyorum ama ben özdilekten aldım 80 tl ye.çok şık ve güzel bir mont.

kıyamam yaa.özluyolar bızı yazık.canım problem var mı bıemem ama 6-7 kez çok geldi bana.

allah yardımcın olsun.bizi 1 diş mahvetti çıkana kadar.yenı yenı yıyo.çıktı da rahatladık.

canım sadece polar yetmez bence, bi de sizin oralar da soğuk olur kışın, biz bile montla atkıyla çıkıyoruz dışarıya

alışmaları daha uzun sürer canım, üyüyünce ağlamasalar da sözlerle ifade edicekler gitmemizi istemediklerini, arkadaşımın kızı 2 yaşındayken gitme annecim, ben seni çok seviyorum diyodu, annesi sana mama lacam ama deyince de, benim mamam var diyodu,

diş çıkarıyosa kaka sayısı artmış olabilir cnm

herkese merhaba
geçmiş olsun diyenlere çok teşekkğr ederim biraz daha iyi ama gece burnu tıkanınca uyuyamıyor tabi
independent tebrikler evlilik yıldönümünüz
yeşim ne güzel iyi besleniyor demekki

geçmiş olsun cnm, inşallah çabuk iyileşir,
evlilik yıldönümü olan arkadaşları da kutluyorum, nice utlu yıllara kavuşsunlar inş.

güle güle giysin derin prenses cicisini, ben de debenhamsdan aldım, 80 tl idi, ortalama fiyat 60-100 arası galiba, mothercare ded e vardı bi tane güzel 60 tl idi, arayanlar varsa fikir olsun,

herkese iyi haftalar, benim haftam çok yoğun başladı, hala kendime gelemedim yorgunluktan, haftasonu da azra mızmızdı tam dinlenemedim,
dün akşam bi de doğum videolarına baktık eşimle, yok ben vazgeçtim 2. den, aynı şeyleri bi daha yaşayamam gibi geliyo

sagolun kızlarfikirler için varda canım emlis göbeklibizim çokbüyük almam gerekiyo oda güzel durmuyo begen medim

bizde yemegimizi yedik melisi yıkadık çokseviyo banyoyuya çaykeyfi yapıyorum

sıhhatler olsun cnm, malesef hava soğudu eskisi kadar sık yıkayamıyoruz bebişleri,
azra artık şarkı söylemeye çalışıyo kızlar ama çok tatlı oluyo, mimikleriyle yamaya çalışıyo, belki faceeden yüklerim birazdan, çok mutlu oluyo insan ama kendi kendimize nazar da değdiriyoruz sevgimizden

günaydın kızlar okuldayım 1 saat ders boşluğum var bi bakayım dedim
artık giremiyorum eskiden kızım akşamları erken yatardı ben de bi bakardım size ama işe başladığımdan beri 11 den önce yatmıyor ben de hiçbişey yapamıyorum artık akşamları sabah da yine 7 de ayakta bu çocukları anlamaıyorum ya nasıl uyanıyolar erkenden

mont almışsınız güle güle giysin kuzular
bizim de geçenseneden tulumu vardı geçen denedim tam oldu ceylandan almıştık onu giydirmeyi düşünüyorum heryeri kapalı çok sıcak tutuyor kendinden eldivenleri de var bakalım belki bi tane daha alırız
ay kızlar kaç günüdür ilaç veriyoruz ya kızıma işkenceye dönüştü direk çıkarıyo daha 4 gün oldu ilaç bitti nerdeyse kusmaktan. akşam bi de balık yağını içirmeye çalıştık onu da aynen çıkardı
hala hiçbişey yemiyo süt ve devam sütünü kestim sadece akşam yatarken ve gece veriyorum bütün gün aç yine de yemiyor resmen fotosentez yapıyo bu çocuk

demek hepsi aynı gececek inşallah bu günler diş sıkıntıları bitince bakalım neler bekliyo bizi
diş dönemi doktorda ona bağladı ama bakalım şimdilik kilo kaybı falan yok böle giderse tekrar götürürüm doktoruna.
evet diş çıkarıyo bakalım geçer inşallah
maşallah azraya zeynepte mırıldanıyo kendi kendine zeynep bide müzikle dans etmeye başladı dans ederken dönüyo ve başı dönüp düşüyo çok komik görünüyo....Yeerim ben onları....Allah esirgesin yavrularımızı...
evet hepsi öyle bende çözemedim 11 de uyu 7 de kalk ama ölen yatıyolar zeynep 11 uyuyunca öğlen 2-3 saat uyuyo maşallah.
dişlerdendir canım azılar çok zor sadece sabır göstermek yapacağımız tek şey amagerçekten en zoruda o.

yeşimcim biz tamamladık dişleri 16 dişi var rahatlarız artık yer dedik yok hep aynı
inan burda yazıyorsunuz ya benimki bir senede yemez bebeklerin yediği şeyleri

Günaydın kızlar, bizim de azılar ve iki üst köpek dişi tamam. Alttaki köpek dişlerini bekliyoruz hevesle :)
Ben de montunu cemreden aldım.54 TL idi. Uzun olması hoşuma gitti.Dizinin altına kadar iniyor.Eee biraz zor yürüyor ama başı kıçı kapandı iyi oldu :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…