2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

hoş geldin canım.

aman görüşme oğlundan kıymetlimi.biz sırf bu yüzden eşimin kardeşiyle eşiyle görüşmeyi kestik.eltimin oğlunund a derine vurmadığı gün yok daha.çekemem valla.
kötükedihüso kum torbası değil benim kızım.

bende öyle düşünüyorum, başkasının çocukları dövsün diye doğurmadım ki ben onu. annesi olaya el koyup bu sorunu halledebilir bence.

valla ayşe ben de azami dikkat edıyorum kımsenın cocuguna zarar vermesın dıye....bebeklerı falan bazen anneleri dibine sokuyor oglum sevsın dıye...cocuktur ne yapcagı bellı olmaz yaklastırmayın dıyorum....ama bızımkı saldırgan valla...boyundan buyuk cocukları tutup gobegını ısırmaya calıssıyo....cocuklar hep kacıyo bızımkınden....bazı ınsanların hosuna gıder cocugunun boyle yapması sankı ustunmus gıbı gelır ama ben eymenın bu hareketlerınden cok rahatszı oluyorum....gorende evde sıddet var sanır o derece yanı....ben tv bıle ızlemem bu cocuk nerden ogrenıyor boyle seylerı anlamıyorum....

kasıma kadar donarsınız canım konyanın sogugunda.....ıstanbuluda sel goturuyodu valla bugun...ısten gelırken cok zorlandım ve cıdden cok soguk...kalorıferı sıımdıden yuksek ayarda yakıyoruz

oooff dişler of, yiyoken yedir gülincim, biz azılarda sorun yaşamamıştık şükür, ama köpek dişleri yıktı geçti bizi, her öğün savaş veriyoruz resmen, yedirmek için zorlayınca ağlıyo, bakalım ne zaman dönüceez normale

azra da, erkek çocuk hastası, kızlara çok ilgisi yok o kadar,

hoşgeldin cnm

sakın canım, ne kadar yakın arkadaş da olsa, kimsenin çocuğu yüzünden kırılmasına izin veremeyiz ki, anneyiz hepimiz, ben de çok samimi arkadaşıma gidemiyorum, hiç bişey elletmiyo azraya çünkü

slm arkadaşlar, yoğunluk zirvede yine bende, iş yorucu, bu ara dişten azra da huysuz ve iştahsız, ancak okumaya fırsat kalıyo, ama özlüyorum sohbeti

her geçen gün büyüyorlar ama bi şekilde, azra artık bıcır bıcır konuşuyo, iki kelimeye geçti maaşallah, anne aldı, baba geldi, baba gettiii, diyo, yeni trend babasına kociş( ociiişşş) diyo, çok gülüyoruz

hoşgeldn yasemin nasıl zeynep defne nasıl??*
nereye taşındın?**

o zaman sana kalmış ayşecim.en iyisini sen bilirsin...
bu arada çorap giymiyor demişssin külotlu giydir cnm çıkaramaz...

bizde bugün arkadaşa giitk oturduk geldk.kaloriferleri söyledm yöneticiye.ama ben işimi sağlama aldım.dükkanda ufo wardı onu getirtdim eşime.eğer bugün yazmazsa onu yakıcam en azından içerisi biraz kırılır...çok soğuk çünkü haftasonu kar var diodu haberlerde.buraya yağmaz ama soğugu geliyor işte..

mümina masallah azraya
konusması ıcın özel bişey yapıyomusuneymende erken baslkadı am a bu ara duruldu ben butun enerjımın yemek yedırmeye harcıyom o yuzden cok ılgılenemoyom

eyme nde cat pat saymaya basladı

ohhh maşallah müminecim Azra'ya.ilk o konuşacak herhalde bizim kızlardan.köpek dişi çok zor çıkıyo diye ben de duydum.biz bı azı dişte böyle olduysak köpek dişleri çıkarken düşünemiyorum halimizi.
demın de 1 tane biber dolması yedirdim kıymalı.yanında da yarım dilim ekmekle bı kaseye yakın yoğurt

valla biz anne baba çok konuşkanız zaten, genellikle bebek gibi değil de büyükmüş gibi konuşmak faydalı oluyto diyeduymuştum, bi de yapı ve ihtiyaç meselesi, azra kendini mutlaka konuşarak ifade etmek istiyo, herşeyi kelimeye dökmeye çalışıy, oturunca mutlaka oturdu der, oturdu, kalktı, yattaı, attım geldim, her yaptığını mutlaka ifade etmek istiyo, kendini bu kadar çok ifade etme ihtiyacı hissetmeyen çocuk daha geç konuşuyo sanırım, ama hepsi herşeyi anlıyo, bu tamamen benim çahsi teorim tabii hiç bi bilimsel temeli yok :))

maaşallah diyim ama öyle ballandırarak anlatma kız, nazarımız değmesin kazara, Allah tüm bebişlerimize iştah versin, ham hum yesinler, az sonra yemek vakti, şimdiden sardı beni stresi(
bizde de biber dolması vardı, şimdi yanına tavuk çorbası yapıyorum, inşallah yer

OOOOFF off , inat yaa, saat 1den beri aç vee haalaa bişey yemiyo yaa, kafayı sıyırtcak bana az kaldı

her yolu denedim hülyacım ama kesinlikle meyveye ağzını açmıyo, bi ara muz yiyordu, artık o da yok

ya cnm düzelir merak etme büyüdükçe o kadar çok huy değiştireceklerki.. benim kızım bebekken peynir hayatta yemezdi. şimdi bayılıyor her çeşidini yiyor. daha bunun gibi kaç çeşidi var..

inşallah canım
OOOOFF off , inat yaa, saat 1den beri aç vee haalaa bişey yemiyo yaa, kafayı sıyırtcak bana az kaldı

bugün biz de aynı durumdayız canım ...kahvaltıdan 7 saat sonra yarım çay bardağı süt içmiş onunla uyudu diştir inşallah

kızlar ben bugün egeyi aldım iş çıkışı , eczaneye gittik balık yağı aldık (seven seas) bi kolumda ege bi kolumda balık yağı ve çantam ezcanenin kapısını açarken çantayla balık yağı yere düştü..(neyseki oğluma bişey olmadı) bi baktım şişenin üst kısmı kırılmış..eve gelince başka boş şiseye koydum, sizce egeye içireyim mi yenisini mi alayım, eve gelene kadar 30 dk falan öyle kaldı...30 lira bu arada atmaya da kıyamıyorum ama...

kapağı kırılmış ama dökülmemişmi, eğer dışarıya sızdıysa bence at, ama kapağı kırık şekilde kendi şişesinde beklediyse bişey olmaz, onun kapağı plastik nasıl kırıldıki, çok sağlam bir camı var. bugünlerde hergün veriyorum ben, hem güneş yok, hemde havalar soğudu bağışıklığa destek için önemli.
işdahı bence artırdı bakalım sende sonuç ne olacak.

neslihan çok şükür kaloriferleri bu gece yaktılar, oğlumla rahat rahat uyuyacağız.

haziran bebelerinin çoğunun azılar çıktı galiba, mertin 2 köpek dişi patladı iğne ucu kadar, azılar yok daha ama maşallah işdahı bugünlerde iyi, beni tatmin ediyor.

mertte şeyi farkettim sıcak olan şeyleri yiyor, onun ağzına göre hafif sıcak olacak, oda sıcaklığındaki yemekleri yemez, üfleyerek yediriyorum oyun sanarak haaam diye yiyor. deneyin belki işe yarar.

günaydın kızlaaar,
güzel bi tatil olur inşallah, azra da kavga dövüş omletini yedi, mama sandalyesini salona getirdim, tv seyrederek yedi anca,
aslında ilk başta mama mama diye saldırdı, 3 lokma sonra itiraz etmek geldi aklına hanımefendinin, biraz da kapris yapıyo sanırım, geçen hafta memlekete gidince başladı iştahsızlığı, en ufak bi düzen değişikliğine gelemiyolar yaa,
neyse tüm bebişleri kocamaan ötük kızımla, şimdi sıra anne babaların kahvaltısında, sağolsun babamız hazırlıyo bugün :))

günaydın kızlar..yağmur 2 gecedir pek uyumuyor..
dün kaloriferlerde yandı..sıcacıktı içerisi.kahvaltısını yaptı şimdi evi dağıtıyor...
bizim dişlerimiz geç çıktığı için azılar henüz yok.ama yerleri çok belli.inşallah huysuz olmaz çıkarken..
benimde bugüb biraz sesim kısıldı gibi umarım grip falan olmam.zaten yağmurun burnu akıyor.benden geçer bide.kış geldi hastalıklarda geliyor artık..

bizim azılarda yok daha
havanın kapalı olduğunu görünce uyuyacam diyomuş yumurta yaptım sabah gelirken yememiş ben bu çocuğa bu yumurtayı nasıl yedirecem kızlar YARDIM

bizim azılarda yok daha
havanın kapalı olduğunu görünce uyuyacam diyomuş yumurta yaptım sabah gelirken yememiş ben bu çocuğa bu yumurtayı nasıl yedirecem kızlar YARDIM

bak sen kerataya:)))
omlet falan denedinmi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…