2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

canım hadi gözünüz aydın, çok sevindim senin adına,
inşallah bu süreci de rahat atlatırsınız

günaydın herkese, ben de başlamadan bakayım dedim, umarım hepimiz için güzel bi gün olur :içelim:

cok tesekkur ederız arkadaslar.....dualarınızdan unutmayın bebegım ve ben gercekten cok zor gunler yasadık....umarım bu surecte basarıyla gecer

slm kızlar geşmişolsun arkadaşa inş alerji olmazda hemencecik geçerrrrrr

valla ben çok verdim tavuk neyapalım şimdi hiç bişey dogal degillllll

slm hüllyacım, vallaa ne vereceğimiz şaşırdık gerçekten, eee en başta patates yiyolar hergün, hepsi gdo lu, tavuk desen tavuk yemese olmaz gibi geliyo, etler de aynı, inekler otlamıyo ki artık hep suni yem yiyo, Allahıma emanet yavrularımız, sanırım ben bu akşam yine tavuk yapcam galibaa akannehir

slm muminecim evet öyle haklısın bahçeolacak ekecem biçecenki dogal olsun yiycekler artık hayvanlar otlamıyoki meralarda sünü yem yiyolar ne yaplım ya bizde öyleyiz herşeyin dogalını nerdne bulacaz köye taşınmalıyız valla

hülyacım kendi bahcende de yetiştirsen bu gdo dan kaçış yok çünkü 600 km uzaklıkta bi yerde bile gdo lu ürün eken biri varsa ordan bile rüzgarlarla gelip senin ürünlerini etkilyormuş nasıl bişeyse 600 kadar yayılıyormuş yani kaçış yok

bu gdo amerikadaki açlık krizine çözüm için uygulanıyor ve malesef kaçış yok.
ama gdo lu ürünün ambalajında gdo ludur ibaresi konacakmış artık. doktorum programında prof. ülkemizde yok diyor ama birçok insan mısırın ve soya fasulyesinde var diyor. ayşeninde dediği gibi tarlada eken yoksa hemen yan tarladan geliyormuş.

mertin uyanmasını bekliyorum.
kıyma kavurucam, kendmede krep yapıcam sonrada anneme gidicez. mert istediği yöne gitmek istiyor hep, geçen bakkala gidemedim sinir olup bastım kucağıma eve geldik. arabasıyla götürücem bakalım inşallah gidebiliriz,

oh afiyet olsun bendemiyapsam akşamne degişiklikolur aynı melisde öyle eger yürütürsen gelmiyosenle alırsanda kıyamet kopuyo

gözünüz aydın canım sevindim.

arkadaslar ınternette bırkac organık tavuk satabn sıteler var eve kadar getırıyorlar...ıstanbul ıcın soyluyorum...anadoludakı arkadaslar bu konuda daha sanslı sızın organıgını bulmanız daha kolay olur bence..ama normal tavugun cok ustunde fuıyatı...1 tanesı 36 tl...

aysecım sen konyda nerde oturuyorsun benım ogrencılıgım konyada gectı....bu yaz bır gunlugune ugradım cok degısmıs konya....esım de karamanlı...bıu arada oglunun damak zevkı tıpkı konyalılar gıbı....ve bence yasının cok ustunde gelısımı masallah...sahsen eymen kagan o kadar puturlu yıyemıyor...cok dogru bır sekılde alıstırmıssın bence....bol bol su ıcıyorsa Allahın ıznıyle problem olmaz

merhaba kızlar nasılsınız
independent gözün aydın iyi çıkmasına sevindim
hormonlu tavuklardan konuşmuşsunuz bizimkisi pek yemiyo zaten ama göğüsleri hala şiş gibi sizin de öyle mi şimdiye inmesi mi gerekiyodu korkuyorum valla
ayşe bildiğim kadarıyla o yan bahçeden gelen hibrit tohumlar gdo lu tohumlar değil yani ikisi birbirnden farklı şeyler .ben öyle biliyorum hibrit tohum da eski tuhumlar gibi değil az yerde çok ürün almak için ama gdo farklı bişey.mısır ve soyada gdo var onlar da her şeyin içinde bulunuyo

kızının dıyo sanırım.derın de vardı ılk aylar şişlik.dr kendılığınden gecer demişti geçti yok şimdi.

kızlar selam uzun zamandır yazamadım..malum okullar açıldı..plan zümre vs yoğunuz....programım da kötü...oğlumu uyumadan görmek istiyorum ama eve 9 dan önce geldiğim tek gün cuma yarın ve pazar da okuldayım..tek ders sınavı varmış..oysa evde oğluşumla doyasıya vakit geçirmeyi planlamıştım...

evet canım konya avrupa ülkelerinin standardında gelişiyor artık, belediye başkanımız bu konuda tam bir uzman. konyaya gelmeyen burayı taşra gibi bi yer sanıyor, ama gezince çok şaşırıyor.
ben kampüsün karşısında oturuyorum, tam rixos otelinin karşısında arada sadece ana yol var. sen hangi bölümde okudun, ben kampüsteydim, sosyal bilimlerde.
oğlum evet konyalılar gibi aynı :) eşimde öyle. gelişiminde sıkıntı yok ama süt ürünlerini yememsi konusunda sıkıntılıyım. doktorumuz çok sorun etmemem gerektiğinin söyledi. bende süt alerjisi varmış gibi kabul ediyorum artık ne yapalım.
eymenin değerlerinin güzel çıkmasına sevindim. 36 tl çok pahalıymış tavukta. bence tavuk olmassa olmazda değil hani, ben hiç sevmiyorum tavuğu eşimde öyle sadece kanat yeriz, beyaz et olarak balıkda verilebilir bence.

oh afiyet olsun bendemiyapsam akşamne degişiklikolur aynı melisde öyle eger yürütürsen gelmiyosenle alırsanda kıyamet kopuyo

aynen, kucağıma basıyorum ağlarsa ağlasın diyorum ama yolun ortasında ciyyak ciyyak bağırıyor herkes bize bakıyor. kesin beni suçluyorlardır ama bilmiyorlarki mertin nasıl bir canavar olduğunu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…