2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın herkeze
sabah 6dı kalktıgımızda emdirdim yattık biraz sonra uyamadı kahvaltısınıettik babsıyla uyudlar şimdi ama çok zoryaayrıayrı kahvaltıetmeyi hiç sevmiyo rengarenk ve alen dolen le çalarak bütün gün yediriyorum süreklionları dinliyoruzzzzz bugün su çiçegi aşını yaptıracaz bişey çıkmazsa aslında geç kaldık am hasta olunca yaptıramadık bakalım ne olacak bügün kzım 16ayı doldurdu maşşlah onlara büyüyolarrrrrr

valla bu edepsizlik konusunda da kahvaltı etmeme konusunda da kaderimiz ortak kızlar bence.geçicek inşallah.mesela bu sabah önune ayrı ayrı koydum.mınık ekmeklerin uzerıne krem peynır falan surdum yok anam yemedi140 cc süt içti sadece.nerdeyse 3 gundur toplasan ağzın 1 kase katı gıdda gırmemiştir.hiç zorlamıyorum bakalım nereye kadar yemıycek.

hoşgeldin kankam
gülincim benmki karşık yemeyi seviyodaha çok ama ben arıyesin diye ugraşıyorum tanelilere daha çok olamdı alışalıondan öyle yesin istiyorum öbürkikolaına geliyo lop lop yutuyo çünkü

he bide gülincim melis asla elemegi yemegin suyun batır yemiyo öyle bişey sür yemiyo ayrıyiyecekmiş belki ondan yemez

ayse ılahıyat fakultesıyduı benım...sen nerelısın pekı xcanım konyalı mısın...ben 2003 mezunuyum..gercekten o zmanadan bu zamana cok sey degısmıs...o zamnalar da cok guzel ve gelısmıstı ...ıstanbuldan gıttıgım halde hıc sıkıntı yasamadım ben..konyanın sosyal hayatı da cok canlı....ozellıkle de ılahıyatcılar acısındn....mevlana diyarı:::))))arkadaslar sımdı son kararımız ne bu su cıcegının zamanı nedır tam olarak....bır de hepatıt a....malum calısan annelerın cocukları krese gıdıcek...hepatıt a sosyal ortamlardan cok alınıyor

göğüs şişliği eymen kağan dada vardı dogdugunda...anne karnında fazla östrojen salgılanmasından oluyormus dedı dr ve bırkac ay sonra gectı...belkı kıloluysa bebegın ondan da olmus olabılır

günaydın filiz:)
hoşgeldin canım
ayy sorma herkeste aynı sorun dişlerdendir sanırım hepimizin derdi diş çıksada dinlensek hem biz aileler hemde bebeklerimiz
inatlaşmakta iyi olmayacak
hoşbuldum kankim
mesailer için gene geldim haftasonu haftasonu işte çalışıyom
inan asla yemiyo bulamaç gibi öyel

sizde de varmı kızlar aynı sorun mesela çorba yediriyom yanında 2 kaşıkla yoğurt vereyim diyorum yookkk o farklı bişeyi hiç yemiyo sizinkilerde öylemi
gerçi çorba yese yeter diyeceksiniz ama ne bilem alışsın diyorum ondan veriyom ama sizinkileride merak ediyorum yoksa benimkinin bi özelliğimi o
göğüs şişliği eymen kağan dada vardı dogdugunda...anne karnında fazla östrojen salgılanmasından oluyormus dedı dr ve bırkac ay sonra gectı...belkı kıloluysa bebegın ondan da olmus olabılır

evet inanda olmaya başladı şişlik inan hiç kilolu bi çocuk değil 10 kg daha aman maşallah diyeyim buna da şükür

kiloyla ilgisi olduğunu sanmıyorum efe 14 buçuk kiloya kadar çıktı ama hiç böyle bir sorunumuz olmadı Allaha şükür..

aslen konyalıyım canım. 2005 mezunuyum bende.mesleğini yapyormusun evdemisin peki.

su çiçeği aşısının zamanı 12-15 ay arasıymış, bende ya bugün yada pazartesi günü yaptırıcam.

benimki yiyor öyle karışık, mesela yemek veriyorum yanınd salatadan veriyorum, sonra çorba veriyorum yiyor. ama istediği bişeyide eliyle gösterdimi onu mecbur yediriyorum yoksa başka şeye ağzını açmıyor.
ben ramazan ayı dışında merte hiç ayrı vermemeye çalıştım, bizimle sofrada karışık beslenmesi için mert uyanıncaya kadar aç durduk yada çok uyuduysa bizimle yesin diye uyandırdık. belki bundadandır.

çok uykum var, çocuk gibi uyku saatim kaçtımı uyuyamıyorum, 10 -11 gibi uykum gelir mert uyumayınca bir daha uyuyamıyorum 3 de yattım yine, mert 12 de. sabahda 9 da kalktık. turşuluk alıcam bugün pazardan, eşimi bekliyorum. acıktımda, hazırda bişey yok. mertin kavurması vardı, bende erişte pişireyim kendime.

canım anlamadım neyin göğsü şiş...

kızının dıyo sanırım.derın de vardı ılk aylar şişlik.dr kendılığınden gecer demişti geçti yok şimdi.

evet kızlar kızımın göğüsleri şiş daha doğrusu şişlik mi bilemiyorum bayağı meme var işte.doktor normal demişti küçükken ama son zamanlarda sormayı da ben unuttum geçer dedim ama 16 ayımız doluyo belki de normali budur . kilolu değil benim kızım o yüzden sebebi kilo olamaz dr süt birikir demişti ama şimdiye kadar geçerdi heralde neyse gidersek sorarım artık gerçi hastalanmadıkça artık kontrole götürmeyi düşünmüyorum doktorumuz da 1 yaşından sonra kontrole getirmenize gerek yok demişti
sizler ne yapıyorsunuz?
fatoşcum çok üzüldüm ders programına bizim okul da akşam 8.20 de bitiyor ama allahtan görevlendirme oldum başka okula 5.30 da bitiyor inşallah sen de kurtulursun biran önce
filizcim ben de yediği zaman karışık vermeye çalışıyorum bir arkadaşın oğlu okula gidiyor ama herşeyi sırayla yiyor önce çorba sonra yoğurt sonra salata gibi inş. öyle alışmazlar

herkese iyi akşmlar. hanımlar yakın bir arkadaşım 8 aylık hamile. dün kendi doktoru izinliymiş o da başka bir doktora gitti, ve gittiği doktor bebeğinin bir böbreğinin olmadığını söylemiş. arkadaşımın morali çok bozuk ağlayıp duruyor. bu durumla karşılşan ya da bu durumu çevresinde yaşayan birisi varsa bilgi verebilir misiniz..

slm kızlar valla baimi 16ayı bitti bügün yaptırdım su çiçegi aşısını sonra ev bakmaya gittikeşimle evtaşımayı düşünüyorum bburaya aceleyle taşınmıştık dahauygun biyer bulduk çokda güzel 2katlı altta oturuyo ev sahibi çok begendim bakalım tam karar vermedik hayırlısı ordan pazara canım çıktı sonra evegelip balık yaptım yedik emlisde çokseviyo balıgı malşşlah yedi beya şimdi çay dmeleniyo gelin içelim

oh afiyet olsun hülyacım alt katta ev sahibi olması sana arkadaş olur ama herşeye de karışabilir hayırlısı olsun
aybüke burda böyle bir sorun olmadı hatırladığım kadarıyla geçmiş olsun

inş canım neyse başlarsa onu yiyo farklı yemiyo
ayyy çok çok geçmiş olsun burada değil hiç duymadım
doktor görememiş olabilir mi diye düşündüm inş böyle bişey yoktur arkadaşının bebeği sağlıklı şekilde doğar

canım hülyam hayırlısı bakalım
geçmiş olsun bakalım su çiçeği oldunuz mu grip aşısı olmadın sanırım neyse
afiyet olsun kankişim
msn açık olsaydı iki beşlik bozardık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…