2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ilke uyu tabi, işgüç yok.

ben dünde temizlik yapsam gece nasıl oluyorsa heryer dağılıyor, her sabah toparlarım evi. eşim evde olunca çok dağılıyor aslında.
ben 4-5 yıl çalıştığım için evde oturmak çok sıkıcı gelirdi, şimdi çok alıştım, çalış deseler düşünürüm herhalde. ama mert daha çok küçük, 4-5 yaşına gelsin düşünüyorum ama o zamanda 2. çocuk düşünme zamanı. kadınların ömrü çocuk bakmakla geçiyo....

günaydın kızlar...
ceylinin iştahsızlığı devam ediyo sabah kahvaltıları tamamen bitti yumurta peynir hiç bişey yemek istemiyor öğlen 3 kaşık çorba akşamda yemekte ne varsa bir kaç kaşık ondan yiyor...arada yoğurt yiyor biraz
zorlamıyorum zorlasamda yemiyor zaten ama canım sıkılmaya başladı iyice moralim bozuluyor hiç beslenemiyor böylede offf

QUOTE=Aşk Kırıntısı;15194851]ilke uyu tabi, işgüç yok.

ben dünde temizlik yapsam gece nasıl oluyorsa heryer dağılıyor, her sabah toparlarım evi. eşim evde olunca çok dağılıyor aslında.
ben 4-5 yıl çalıştığım için evde oturmak çok sıkıcı gelirdi, şimdi çok alıştım, çalış deseler düşünürüm herhalde. ama mert daha çok küçük, 4-5 yaşına gelsin düşünüyorum ama o zamanda 2. çocuk düşünme zamanı. kadınların ömrü çocuk bakmakla geçiyo....[/QUOTE]

aynen benim evde çok dagılıyor her gün sabah akşam döküntü topluyorum ama ceylin ayakta olduğu sürece dağıtıyor her yeri her yer oyuncak bide cekmeceden kıyafetlerini çıkarıp odalara dagıtıyor.her hafta halı siliyorm acık rengi ceylinde elinde ne varsa sürüyor halıya bide karnı doyunca agzındakini tükürüyor nereye olursa nasıl vazgecircem bilmiyorum

aynen benim evde çok dagılıyor her gün sabah akşam döküntü topluyorum ama ceylin ayakta olduğu sürece dağıtıyor her yeri her yer oyuncak bide cekmeceden kıyafetlerini çıkarıp odalara dagıtıyor.her hafta halı siliyorm acık rengi ceylinde elinde ne varsa sürüyor halıya bide karnı doyunca agzındakini tükürüyor nereye olursa nasıl vazgecircem bilmiyorum[/QUOTE]

benimkide benim iç çamşırı çekmecemden sütyenleri alıyor salona getiriyor hiç elinden düşürmüyor, korkuyorum misafir yanındada getireck diye.
birde katlanmış olan çamaşıra tahammülü yok, onları dağıtmak çok hoşuna gidiyor.
bizimki fazla oyuncak oynamıyor sepetin içinde duruyor ilgisi yok. pc, kablo, vs oynuyor.

benimkide benim iç çamşırı çekmecemden sütyenleri alıyor salona getiriyor hiç elinden düşürmüyor, korkuyorum misafir yanındada getireck diye.
birde katlanmış olan çamaşıra tahammülü yok, onları dağıtmak çok hoşuna gidiyor.
bizimki fazla oyuncak oynamıyor sepetin içinde duruyor ilgisi yok. pc, kablo, vs oynuyor.[/QUOTE]
demek sütyenleri getiriyorkaydirigubbakcemile3
ceylinde oynamıyor oyuncaklarla sepetten boşaltıp dagıtıyo fırlatıyo sağa sola arkasını toplamak çok yoruyor

yağmuru uyuttum.önceden kendi uyurdu koyardım beşiğine gelirdm.bu aralar beşikten kalkıp emziğini fırlaıp ağlıyor illa sallıcam.neyse uyuttum aslında uyykum var ama uyuduğum zamanda mal gibi oluorum ya..biraz uzanırım belki.uyur yağmur 2,3 saat.

bizimde öle temizlik yapsamda oyuncakları çok dağıtıyor yağmur.mutfak dolaplarındaki herşeyi alıyor.bi kilit alamadım.bağladım artık iple.trt4 deki çizgi filmelere bakıyor arada.bernard,çizgi film makinası onları izlio buaralar.bende yağmur biraz büyüsün çalışmak istiyorum ama dediğin gibi ondan sonrada 2.çocuk.bazen düşünmüyor değilim tek kalsın die ama vazgeçiyorum.bakalım hayırlısı...

günaydın ayşecim geçiş dönemidir hiç zorlama.acıkıncayicek elbet.çok zor aama napalım zorlada yemiolar..benim bi arkadaşımın bebeği 3 aydır yemiyor.çocuk ağznı bi kitliyor açabilene aşkolsun.şükür yağmur öle değil.inşallah ceylinde yer annesi üzülme..

ya aynen ya melisde oyuncakla alakası yok alıoruz duruyo kenarda eviçindekiler oyuncak geliyo ona

günaydın kızlar hepinizeee

ben duru yu dün itibariyle memeden kestim gece 3 4 defa kalkıp ağladı ama annemde kaldığım için annem oyaladı gece yoğurt cips falan yedi sütü içmiyo kesinlikle

meme me salça sürdüm anne ehh ehh diyerek ağladı yavrum tabi kıyamayıp bende 2 miz birden ağlaya ağlaya meme eh olmuş dedikk bakalım şu 2-3 günü bi atlatsakkk gerisi kolay ama göğüslerim felaket derecede şişti taş gibi oldular ağrı yapıyo çok fazla bide işteyim hiç çekilmiyo şu süt memeden bir an önce çekilsede bende rahat nefes alabilsemmm

gerçekten emzirmek anne ile bebek arasındaki en güzel ve doyumsuz bağmış onu anladımmmm emzirebilen annelerr bunu sonuna kadar yapın lütfen ben mecburiyetten kestimm ama tavsiyem evdekiler siz devam edinnnnn:((

Allah nazardan saklasın paşanı
ve diger kuzucukları
çok tatlı maaşallah

buarada semracım mşşlah oglun koca adam olmuşş

tşk canlarım evt artık büyüdü Allahım bütün bebişleri korusun inş..

evt canım 2gün oldu çok zor oluyo bide poyraz ısrarla babasının aldığı kıyafetleri giymek istiyo resmini hiç elinden düşürmüyo onu öyle görünce daha çok üzülüyo insan ama sabredecez inş. seninkide hayırlısıyla gider geliropuyorumnanaktan

canım çok erkencisiniz poyraz 1haftadır maşallah 10da kalkıyo önceden oda erkenden kalkardı
tşk canım zorla oturdu oraya düşerim diye korkuyokaydirigubbakcemile3

inş canım hayırlısıyla sağ salim inş

semracım eşin asklere gidiyormuş. demek sende asker eşi olucaksın.. şimddiden Allah kavuştursun.. sağ salim çabucak yapsın inş.. Allah snada kolaylık versin canım..

yasemncim send ememeden kesimişsin .. haıylrııs olsu canım.. evet en güzel bir bağ emzirmek.. keşke benmimkdie hala emiyor olsa idi:))çok zöeniyorum emen çocoğua ama ne büyük kızıım neden bu çok emmedi

ayşecim Allah kolaylıklar versinc anım.. yemeyen çocuk çok zor bilriminş bir an önce düzleir iştahı..

bizimki fazla oyuncak oynamıyor sepetin içinde duruyor ilgisi yok. pc, kablo, vs oynuyor.[/QUOTE]
bu çekmece karıştırma huyu hepsinde var merak işte...

bu arada bazı bende giriyorum ama yazamdan çıkıyorum malesef. kızımla beraberiz işyerinde bu aralar.. çok zor ve youn geöiyor.. ancak uyudu biraz yazabiliyorum şimdik. kimse alınamsın ..

oyuncak cazip gelmiyor artık onalra çevre keşlfi merakı başladı .. bu arada bizde emzii bıraktık şükrü.. bayramda köye giderken unutmuşuz.. bir dahad aalmadık.. şükür zor olmadı:))

selam kızlar..iyi kaynatmışsınız..oku oku bitmedi...hasta bebeklere geçmiş olsun...su çiçeği aşısı için dün sağlık ocağına gittim..aile hekimliğine geçtik..sizin siteye bakmıyoruz dediler..neresi bakıyo dedim..bilmiyolar....sonra eczaneye gittim ...fiyatı 67 lira...ellerinde yokmuş isteyince depodan geliyormuş..yarına yaptırıcaz inşallah...grip aşısı yaptırmayı düşünmüyorum...drların bazısı yaptırın bazısı yaptırmayın diyor..semra eşin askere gitmiş..allah kavuştursun..benimki de evliyken gitti...çok zor oldu...ama vatan borcu..ödemek lazım..oğluna da maşallah...çok artistik pozlar vermiş...bu hafta sonu oğlumun yatağını kendi odasına taşıyacağız, gece 2-3 kere kalkıyor, bu nedenle zor olacak geceleri ama 15 aylık oldu artık..sonra alışmazsa odasına diye böyle düşündük..siz nasıl yaptınız kızlar?

benim de aynı sorunum var.odasında yatmıyo ille benimle yatacakmış.yerine alışsın diye yanımda uyutup odasına götürüyorum.ama gece kalkıp ağlıyo yapışıyo bana.mecbur alıyorum bende.birde 2.geliyo ne yapıcam bilmem bu şekilde.ikisini de yanımda yatıramam.

semracım eşin asklere gidiyormuş. demek sende asker eşi olucaksın.. şimddiden Allah kavuştursun.. sağ salim çabucak yapsın inş.. Allah snada kolaylık versin canım..

tşk canım 2gün oldu gideli artık asker eşiyim inş. sağ salim geiropuyorumnanaktan

saol canım evt çok zor ama poyraz var beni o oyalıyo oda olmasa kafayı yerdim heralde çok şükür hergün konuşuyoruz
poyraz fotografçektirmeyi hiç sevmiyo zorla çektim onlarıdakaydirigubbakcemile3
canım benim fazla odam olmadığından beşiği bizim odada ama yanımızda yatmıyo bazen ağlayınca alıyorum öle uyuya kalıyoruzinş kolayca alışıropuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…