2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ayşecim ben merak ettm tahmin edeemedm kim olduğunu.bence tavrın sert değil burdaki kimse sert değil.dediğin gibi olanlardaa artık girmiyor.kalanlar gayet düzgün insanlar.ben herkesi sewiorum.burada iyi yada kötü herşeyi paylaşıyruz.birbirmiiizi tanımoruz belki ama bi nevi rahatlıyoruz.

benimde bugün misafirlerim vardı.toplam 4 çocuk birde yağmur 5.oyuncaklarını wermedi ilk önce herkesin kafasına attı.sonra werdi.alsanaalsanasmile
tam bir curcuna.çocukla oturduğunuda anlamıosun.yağmurun uyku saati aksadı.tam 45 dk salladım kendi kendine uyuyan çocuğu.napalım olaacak okadar.

kızlar siizn bebekler diğer çocuklarla nasıllar?oyun oynuolarmı yada sinirli davrnaıorlarmı?**

buarada semra atlamşım eşin askere gitmiş.hayırlısıyla gelsn canım.allaha emanaet olsun inş.

yağmuru doktora götürdm bu sefer dr heryerini dinledi.kasıklarına,kulaklarına,boğazına baktı.sırtını dinledi.yok bişeyi alerjik olabilrmiş öksrük.1 tane şurup werdi 6 gün kullan geçmezse gel tahlil yapalım dedi.ailede astım alerjik hastalığı olan varmı dedi yok öle bizde.ama malıum buranın havası fena.kömür kokusu başlar yakında.burdaki bebeklerin astım olma ihtimali çok yüksekmiş malesef...umarım geçer öksürğümüz.

semra57 Allah kavuştursun ayrılık zor.bizimki ömür boyu asker hafta da 1 gün eve gelebiliyor.
kızlar bence de kimse art niyetli değil topikteopuyorumnanaktan

tşk. canım inş. hayılısıyla gelir
sizede geçmiş olsun canım

semra57 Allah kavuştursun ayrılık zor.bizimki ömür boyu asker hafta da 1 gün eve gelebiliyor.
kızlar bence de kimse art niyetli değil topikteopuyorumnanaktan

saol canım evt ayrılık çok zor Allah sizinde yardımcınız olsunopuyorumnanaktan

ay bende arada okuyom da yazamıyomm ama yazmaya calışıyom genelde
art niyetli yoktur ya aramızda herkesin kendi huyu var kişiliği var konuşma şekli var
sonuçta burda evlatlarımız için konuşuyoruz ortak noktalarımız cokk paylaşımlarımız oluyo iyi günümüz oluyoo kötü günümüz oluyoo dertleşiyoruzz kimse kimsye alınmasın kimse kimseye kırılmasın canlarımm seviyorum sizleriiiiiopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

merhaba kızlar nasılsınız?
ben bir kaç gündür yazamadım hiç, kayra durmuyor , o uyuduğundada ben tükenmiş oluyorum yinede okumaya çalıştım, ayşecim gıcık olma mazeretim var :))
bencede kimse kötü niyetli değil, arada olur yanlış anlamalar,
ben hamileliğimin başından beri bu topikteyim, çok olaylar kavgalar yanlış anlamalar oldu,
ama çok şey öğrendim burda, bildiklerimizi paylaşıyoruz
herkese teşekkür ederim iyiki varsınız kaydirigubbakcemile5

[/url][/IMG]
[/url][/IMG]
[/url][/IMG]
[/url][/IMG]
[/url][/IMG]
[/url][/IMG]
maşallah demeyi unutmayalım teyzeleri

ok sorun yok o zaman:)
okuyup yazmama konusu illaki işler olabiliyor, bende açıyorum sonra mert uyanınca öylece kalıyor pc, süreki takılanlaar belli zaten, ben sadece okuyup paylaşımda bulunmayanlardan bahsettim.

bak sana gönülden canım diyorum Şeniz

benimde pek çevrem yok, kapı önünde merhabalaşıyorukomşularla o kadar. akrabalarım hep uzak, kimseye gerek duymuyorum aslında, nette takılmak rahatlatıyor beni, hem mert kimseyi aratmıyor. komşularınla samimi olmaya çalış iyi gelebilir. bence birazda yapı meselesi, takma kafana, seni sen yapan özellikte budur belki.olumunekankayizsmile

ya bu doktorlar teşhis koyamadığı hastalıklara allerjik deyip geçiştiriyorlar.
aynı biz etişkinlere psikolojik denildiği gibi.
ilke bu ilacı kullan geçmesse tahlil yapalım demişya, o tahlili neden hemen yapmadı, çocuk boşuna ilaç içmesin.
mert hastalandığında ilaçalrını vereceğimde çok stres oluyorum, hiç sevmiyor, şırıngayla veriyorum ama boğulacak gibi oluyor, ilaç saati gelmesin istiyorum resmen.

sagol canım biliyorum öyle oldugunu ama ben çok kalablık biailem vardı birdenev ekapanıp dışarı çıkamayınca çok duygusal oldum aslında çok katı biriydim en kötü bişey olsada aglayamazdım ama çokdegiştim yanlızlık sıkıyo beni ben oturup arkadaşımla 2sohbetetmeyi çok istiyorum konuşmayı unuttum pat diye bişey diyorum herkezşaşırıyoaslında kötü niyetyok am yanlışanlaşılıyo canım bende şimdi şu yapı var çabuk çevre edinemiyorum çok çekiniyorum biri rahatsızeermiyim düşüncesiyle ban o kişi çagıracak öyle gidecem anca tabi buaylar yılar sürüyo veben yanlız kalıyorum hep işte

ay nen aşecim bak melisde 3haftadır geceleri ve emerken sanki balgam var gibi am bakıyolar hiç bişeyyok diyolar 3 gün öncede kulakçıya getirdim adam yok bişeydedi bi larjik nezle şurubuyazdı ondan sonra bişeyyokdediya çocugum 2gündür grip uyyamıyo gecleri içiriyorum girip şurubun adam gibi doktor yok işte bulamaım ben aşısıda kaldı zaten bilmem ne olacak bakalım

günaydın haziranın güzel anneleri

samsunda canım yemin törenine gidicez inş. bakalım usta birliği nereye çıkacak

semracım eşin askere mi gitti ALLAH kavuştursun canım
benim eşimde inş okulu seneye bitiriyo seneye gidecek
evlendikten sonra hem onun bizim hemde evlatlarımız için askerlik çok zor olacak

günaydın kızlar.erkenciyiz bugün.7.30da kalktık.kahvaltımızı yaptık uyuyacak yağmur birazdan..
semra maşallah sizee kayaların arasındaki poza bayıldım:)
ayşecim yağmurun öksürüğü öle çok değil gün içinde 2,,3 kere keh keh şeklinde.dr ciğerlerini dinledi eğeer hırıltı olsaydı hemen tahlil isterdi ama bişeyi yok yağmurun.heryerine baktı.ztn bi tane şurup yazdı.(hülyacım azeltin ilacın ismi) geçmezse bakıcaklar artık ne var öksürğün altında die.boşuna şimdi gerek görmedi demekki tahlile.bana kalırsada alerjik olabilir.boğazlarda mikrop oluormuş bebek bunu öksürerek atamayabilirmiş o yüzden kullanacağım ilacı yazdı.bakalım geçer umarım...

2 gündür uyuyamıorum.yağmur huysuz.azılar çıkıo sanırım.yemeğim var dünden evimide temizlemiştim dün.yağmuru uyuutup bendemi uyusam acaba??*

hım... anladım canım, bizim apartmandada var bir bayan,4 yıldır burda oturuyormuş kimse tanımıyor evden dışarı çıkmıyor, kimse çağırmıyor diyor, kimse çağırmaz dedim sen katıl dedim, müsaitsen sana geldim de dedim ama olmuyor işde. bugün ona gidicem.
sende yeni taşındın sayılır, kimse hoşgeldine gelmedimi.
yerinde olsam kek, pasta bişeyler yapar koyarım bi tabağa giderim komşuma, müsaitsen 5 dak uğradım dersin. mutlaka davet edecektir.
kitap okumanı tavsiye ederim, kişisel gelişim kitaplarının çok büyük faydasını gördüm ve hala okuyorum.
%100 düşünce gücü özellikle.

çocuğun aşısı bizimde kaldı.

dün doktora gittik ecz alın dedi getirin yapalım dedi. ecz. bulunmuyor depodan getrtiyorlar, 20 dak gelir dediler. 1 saat oldu hala yok, eşimde kızdı kalsın dedi eve geldik, sırf bu iş için 2 saatimiz boşa gitti, eşimde bugün yok, hafta içi bir güne kaldı artık.

sağlık ocakları dünyadan bi haber, hiçkimse doğru bilgi vermiyor, bilmiyorlar.
12. ayda diye biliyorlarmış su çiçeğini. benim doktorda 15. ayı bekle demişti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…