2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba kızlar, giremedim bir kaç gündür bayram telaşı işte
denklem çok geçmiş olsun ,
Ayşecim diştendir belkide bizimde dönem dönem oluyor iştahsızlığı bencede zorlama düzelir inşallah dişi çıkınca
kayrada balkonda su bidonuna çıkmış geçen gün yanına gidene kadar bir düştü eşiğe vurdu , gözünün altı mosmor baktıkça içim acıyor
her dakika yanındayım ama yetişemiyorum bazen sonra kendimede kızıyorum
çok yaramaz oldular ya
ilkecim sanada geçmiş olsun
aylincim tebrikler , Allah kucağına almayı nasip etsin

muhtemelen ondan canım zaten hepsi birden çıkıyo 2 azı dişi ve alttan 4. dişi aynı anda çıktı şimdi de yeni dişler gelio galiba toplam 12 tane dişimiz var kaç tane olacak acaba

denklemcım cok gecmıs olsun canım.
aysecım elıf sımyda öyleoluyor bazan ınsallah düzelir kısa zamanda.
bugunde elıf simay evın kpısını sen ac merdıvenden dım atarken yakaladım.ne aralık acmıs anlamdım hiç
nasıl korktum anlatatamam.allah korudu yavrumu sanıye gözleimizi ayırmaya gelmiyor bu veletler.her an tehlikeye meyıllıler.

slm güzel anneler bizde geldik ve kızım ilk hastalığını kızamıkçık olarak atlattı aman dikkat ben önce diş dedim baktım ateş düşmüyo sabah bi uyandı heryeri kırmızı benekçik dolu kulak arkasında ceviz kadar 2 beze vee 2 günde 2 koca serum yedi minik elinden 3.gün düzeldi ama yürürken dermanı yok halsiz yavrum.1 şurup 1 vitamini verdi dr bakalım ne zamann toparlarız.

çok geçmiş olsun cnm, umarım toparlar çabucak

şimdi benimkızım buaralr tamcanavar oldu herşeye eaglıyo bişeolmadımıkendini atıyo herşeye çırlayarak gösteriyo sizinkilerde öylemi neyapmam gerek valla artık kafayı yiyecemyaa

bu da bi dönem canım geçer inşallah, ben daha çok ilgilenmemeye çalışıyorum öyle durumlarda,
ama çok bağırıyosa napılmalı bilmiyorum

denklem çok geçmiş olsun canım
kızlar ceylin tam 1 haftadır aç geziyor hiç böyle olmamıştı hasta değil enerjisi yerinde 1 dk durmuyo ama bişeyde yemiyo sadece 1 kaşık gerisini tükürüyor midesi boş dün gece sütüne irmikli tahıl mamasından kattım hemen anladı biraz içti bıraktı.süt için uyandığıda onu verdimbiraz içip bıraktı yine ben pes etmedikçe sonunda içti ne olcak böyle bilmiyorum zorlamıyorum gündüz veriyorum yemeyince bırakıyorum

diştendir cnm, her diş aynı olmuyo, geçer inş.

Ayşecim diştendir belkide bizimde dönem dönem oluyor iştahsızlığı bencede zorlama düzelir inşallah dişi çıkınca
kayrada balkonda su bidonuna çıkmış geçen gün yanına gidene kadar bir düştü eşiğe vurdu , gözünün altı mosmor baktıkça içim acıyor
çok yaramaz oldular ya

geçmiş olsun cnm, napıcan yetişemiyoruz, azra da geçen gün 2. kez yataktan düştü hem de göz göre göre, eşime diyorum ki yakında çocuk esirgeme kurumu alıcak bizden bunu, çok düşürüyoruz diye :KK43:(

muhtemelen ondan canım zaten hepsi birden çıkıyo 2 azı dişi ve alttan 4. dişi aynı anda çıktı şimdi de yeni dişler gelio galiba toplam 12 tane dişimiz var kaç tane olacak acaba

sanırım 20 olması lazım ama emin değilim

denklem çok geçmiş olsun canım
kızlar ceylin tam 1 haftadır aç geziyor hiç böyle olmamıştı hasta değil enerjisi yerinde 1 dk durmuyo ama bişeyde yemiyo sadece 1 kaşık gerisini tükürüyor midesi boş dün gece sütüne irmikli tahıl mamasından kattım hemen anladı biraz içti bıraktı.süt için uyandığıda onu verdimbiraz içip bıraktı yine ben pes etmedikçe sonunda içti ne olcak böyle bilmiyorum zorlamıyorum gündüz veriyorum yemeyince bırakıyorum

ay ceylin kadar değil ama derin de son bı kaç gündür aç.daha önce danalar gıbı yıyyen kızım gittiiiiii başka bi çocuk geldı.en fazla bı kaç kaşık o kadar.ama ver sıvıyı götürsün.zayıfladı valla:KK43:sempatiksalakcinni

çok yaramaz oldular ya

haydaaaaa kızım var ya siz de kesın var bişey.nazarı da geçtim artık.bu ne yaaguclubacismile herşey mi bu çocuğu bulur.sadaka ver bence bol bol.

denklemcım cok gecmıs olsun canım.
aysecım elıf sımyda öyleoluyor bazan ınsallah düzelir kısa zamanda.
bugunde elıf simay evın kpısını sen ac merdıvenden dım atarken yakaladım.ne aralık acmıs anlamdım hiç
nasıl korktum anlatatamam.allah korudu yavrumu sanıye gözleimizi ayırmaya gelmiyor bu veletler.her an tehlikeye meyıllıler.
e pes mı dıyeyım maşallah kı bilemedim.nasıl açmış kız kapıyı.derın de yokluyo gerçi arasıra ama beceremedi daha.kitli tutucaz demek kkı artık.kışın eltimin oğlu öyle 1 kat yuvarlkanmıştı apt.da aşağıya.

günaydınnn kızlarrrr

iştahsızlık dişlerden kaynaklanıyo zamanla eski haline dönecek merak etmeyin duru da 2 hafta ağzına bişey koymadııı ama dişler patladıktan sonra normale döndü inş sizinkilerde çabucak eski hallerine döner bebişler::)))

kızlarrr yardım edin ben memeden nasıl kesicem duru yu acil ve kesin sonuç verecek fikirler uygulamalı denenmiş bilenler varsa cvp bekliyorummm o kadar büyük zevk ve iştahla emiyorki anlatamam ama bende oluşan mantar dan kremlerle kurtulamadığım için hap a geçiş yapmam gerekiyo onu da emzirdiğim için vermiyo dr um nasıl yapıcam bilmiyorum akıl verin:::KK43:((((((((

günaydın filizcm naber nasılsınnn??

walla yaseminn bilindik yöntemleri dene işte.memeye bant yapıştırıolar,geçen bi arkadaş yapmış.limon sürmüş,soğan sürmüş fln filan.yağmur kendi bıraktığı için ben bilmiorum ne yapılır.araştır bence netten bi..

yağmurun öksürüğü kesilmedi kızlar ya.dr götürdm adam şurup werdi ama bişeye yaramadıkii**acaba alerjikmi öksürüğü..napıcam karar weeremedm..yarın tekkr götürcemm bakalım..

günaydın kızlar benim de meme bıraktırma konusunda bir fikrim yok benim kızım bıraktı kendi kendine.
yağmur a çok geçmiş olsun.umarım alerjik değildir öksürüğü

yağmura çokk çok geçmiş olsun cnm tşk ederim cvp larınız içinde ilke neslihann

netten biraz araştırdım fikir sahibi oldumm deneyeceğimmm::))

slmm kızlar nasılsınız
biz dün dr gittik suçiçeği aşısı olduk bide grip aşısı
kan değerlerimize bakıldı malesef akdeniz anemisi taşıyıcısı cıktı babamızda gecmiş tahmin ediyoduk zaten
kan değerlerimiz düşük çıktı ferruma başladık yine
2.azımızda cıkmış istah beklemyin diğerleride yolda oacağa kadar yemez martta rahatlarsınız tamamlanır dedi
tam yaramazlık düşme kalkma zamanlarıymış dikat edin dedii
kilosu zaten fazlaydı normal dedi 10800 cıktı 80cm zayıflamış yemiyo 3gündür bişey

ocağa kadar bişey yemez dedi ve martta rahatlarsınız dedi öylemi, şoklardayım....
6 ay var daha, allah sabır versin.

bende bugün köfte yaptım, şekil verdim uyansın kızartıcam, eti başka türlü yediremiyorum köfteyle bari yesin.
bayramımız çok güzel geçti, mert sosyalleşti.

ya benimki hiç ekmek yemiyor ne yapcam ben. yemeklere doğruyorum ama ekmekli verince çıkarıyor ama yemeklerin kendisini kaşık kaşık yiyor.

bende gecen yarım kilo köfte yaptım şekil verdim dondurucuda kalkınca kızarıyım yerse
ayşecim aynen öyle dedi normal azılar ve köfek dişleri zorlar dedi cnmm 2yaşında rahatlıcaz gözüken

eminecim geçmiş olsun
ayşecim benimkide bişeylerle yemiyo anca yemek arasındaazda olsa lokma şeklinde veriyorunm

bizimkinin en son dişleride yarı kadar çıktı maşşlah çok zor oluyo ama

X