2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

aylincim gözünaydın canım saglıkla kucagına almak nasıp olsun yavrunu.kanda baktırdınmı kac aylık hamilesın?
ilkecım gecmıs olsun canım görünmez kaza işte aman dıkkat et kendıne.
tüm arkadaşlarımın ve yavru kuslarının bayramını kutluyorum...iyiyki varsınız canlarım hepınızı çok öpüyorum...

kızlar pek giremiyorum
geçmişide okuyamadım şöyle bi göz attım
herkesin bayramı kutlu olsun
sevdiklerinizle nice bayramlara inşallah

günaydın kızlar
herkesin ramazan bayramı mübarek olsun
ALLAHım ailemizle birlikte daha nice bayramlar geçirmemizi nasip eyler inş

slm kızlar iyibayramlar valla bayram ful geçiyo bide melisingezme hastalıgı olmasa uyumuyo giydir diyo üstünü sonrda gittigimizyerde burnumdan getiriyo valla bieyolmasın bieirbişeydesin takatıyoartıksapıttımya

slm arkadaslar bayramda topik cok sakınmıs.herkes benım gıbı gezmelerde sanırım.
ben güzel bır bayram gecırdım insallah sızınkıde güzel gecmıstır..

slm o kadar yazmıştım silindi yaa,
öncelikle bayramınız kutlu olsun, umarım ağız tadıyla geçmiştir,
biz aile ziyareti yapmadık bu kez, armtluya geldik, tatil yaptık bayağı, hava da güzeldi, azra da mutlu oldu, haliyle biz de,
yarın dönücez kısmetse,
aylin cnm tebrikler, Allah kurtarsın sağlıkla, çok güzeldi hamilelik tadını çıkar yenden,
ilke cnm sana da geçmiş olsun, umarım ciddi bişeyyoktur,
herkesleri çoook öptüm grşrz

merhabalar.ekıp anca p.tesi toparlanır herhalde:) biz bu bayram evdeydik.ilk günü çeşmeye gidip geldik.annemler de k.valıdemler de ordaydı mecburen gıttık.dun evdeydık bugun de foçaya yemeğe gidip geldık.izmirde yaşamanın en guzel yanlardan bırı de bu sanırım.çeşme foça kuşadası bodrum vs hepsi çok yakın:)) derin bugun açlık rekoru kırdı resmen.kahvaltıyla duruyo çocuk.açmıyo ağzını.
bizden haberler böyle.bu hafta benım epey yoğun geciçek semınerler toplan tılar falan olacak.ama ılk fırsatta gelıp bakmaya çalışırım buraya da.herkese tekrar iyi bayramlar.

selam kızlar.herkese teşekkür ederim ufak eziklerle atlattım.ağrım oldu ama kremlerle falan hallettm..birazcık daha var.geçer oda.
bizde bayramın 1.günü izmire gittik annemlere.2.gün arkadaşlarla balık tutmaya gittik.3.gün gezdikkk.
yağmur hep annmdeydi ben hiç ilgilenmedmm hep gezdm walla..ohhhh..iyi geldiii..
öğlen geldik evimize oyumuzu kullandık.bakalım ne çıkacak.inşallak vatanımız için hayırlı olur.
yağmuru uyuttum.eşimi çarşıya gönderdm ewde hiçbişey yok.bende bakayım bi ssize dedm ama kimse yok daha.görüşrüz yarınn o zaman ben kaçtım..

slm ,
biz de geldik evimize, oyumuzu kullandık, uyuduk uyandık, dinlendik,
ama çook işim var yapıcak,
2. posta çamaşır yıkanıyo, daha valiz boşaltılacak, mutfak yerleşecek,
yarın akşam kayınvalide, görümce ve görümcenin çocuklar geliyo, biraz düzen bozukluğu yaşıyacağız bakalım, umarım en az travma ile atlatırız,
seçim de hayırlı uğurlu olsun vatana millete inşallah

slm güzel anneler bizde geldik ve kızım ilk hastalığını kızamıkçık olarak atlattı aman dikkat ben önce diş dedim baktım ateş düşmüyo sabah bi uyandı heryeri kırmızı benekçik dolu kulak arkasında ceviz kadar 2 beze vee 2 günde 2 koca serum yedi minik elinden 3.gün düzeldi ama yürürken dermanı yok halsiz yavrum.1 şurup 1 vitamini verdi dr bakalım ne zamann toparlarız.

şimdi benimkızım buaralr tamcanavar oldu herşeye eaglıyo bişeolmadımıkendini atıyo herşeye çırlayarak gösteriyo sizinkilerde öylemi neyapmam gerek valla artık kafayı yiyecemyaa

slm güzel anneler bizde geldik ve kızım ilk hastalığını kızamıkçık olarak atlattı aman dikkat ben önce diş dedim baktım ateş düşmüyo sabah bi uyandı heryeri kırmızı benekçik dolu kulak arkasında ceviz kadar 2 beze vee 2 günde 2 koca serum yedi minik elinden 3.gün düzeldi ama yürürken dermanı yok halsiz yavrum.1 şurup 1 vitamini verdi dr bakalım ne zamann toparlarız.

çok geçmiş olsun canım.

denklem çok geçmiş olsun canım
kızlar ceylin tam 1 haftadır aç geziyor hiç böyle olmamıştı hasta değil enerjisi yerinde 1 dk durmuyo ama bişeyde yemiyo sadece 1 kaşık gerisini tükürüyor midesi boş dün gece sütüne irmikli tahıl mamasından kattım hemen anladı biraz içti bıraktı.süt için uyandığıda onu verdimbiraz içip bıraktı yine ben pes etmedikçe sonunda içti ne olcak böyle bilmiyorum zorlamıyorum gündüz veriyorum yemeyince bırakıyorum

merhaba kızlar, giremedim bir kaç gündür bayram telaşı işte
denklem çok geçmiş olsun ,
Ayşecim diştendir belkide bizimde dönem dönem oluyor iştahsızlığı bencede zorlama düzelir inşallah dişi çıkınca
kayrada balkonda su bidonuna çıkmış geçen gün yanına gidene kadar bir düştü eşiğe vurdu , gözünün altı mosmor baktıkça içim acıyor
her dakika yanındayım ama yetişemiyorum bazen sonra kendimede kızıyorum
çok yaramaz oldular ya
ilkecim sanada geçmiş olsun
aylincim tebrikler , Allah kucağına almayı nasip etsin

X