2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Şu anda kızım kreşte, ben evde yalnızım. Çok değişik bir duygubilmiyorumkismile sanki içerde uyuyor da her an ağlayacakmış gbi geliyor. Öğleyin bakmaya gittim, yemek yiyordu. Bir tabağı bitirmiş ikincisini yiyormuş.Çok şükür iyice alıştı galiba.

elifçim senin adına sevindim nefes alırsın bıraz.özlemcim senın için de üzüldüm.hiç görevlendirme almadım ama arkadaşlardan bılıyorum ıkı tarafa bölünmek zor oluyor.ama ben de 9 yıldır 9-3çalılıyorum bence ikili öğretimden daha guzel tabı 30 saat ders almadıysan.
ben de derini bugün okula götürdüm,her öğretmen çocuğu gıbi gitti o da:)) aman görmenız lazımdı maskot oldu elden ele.okulda kocaman tabı eşşek kadar korıdorlar koşturdu durdu.öğlen babamız almaya geldi ordan yemeğe gittik mama sandalyesınde uyudu kaldı hala uyuyo içerdie( barıştık bu arada )
kızlarımızn hepsi kuduruk galıba maşallah:)) derın de ordan oraya çıksın zıplasın atlasın bayılıyo.ya derının iştahı gene gıttı sabah ağlaya ağlaya kahvaltısın yedırdım öğlen de 8 tatlı kaşığı çorba içti uyudu:)) bakalım uyansın denıycem tekrar.

olur canım öyle arada küslükler kimde olmuyo ki sadece uzatmayın yeter

bitirdim bile canım bi pilav kaldı onu da şimdi yapıyorum benim cadı sabah 7 de kalkınca baya bi vaktim oluyo

ayşe ceylin eline sağlık menün çok güzel.eminecim gözünaydın annenin sonuçları iyi çıkmış.

gülincim çok şükür ben okuyup geçmişi yazana kadar barışmışsınız

bende doğumdan sonra daha olgunlaştığımı düşünüyorum.ben basit bir kıskançlıktan kocamı evden kovabilirdim.şimdiyse ilgim kızıma aktığı için çoğu şeyi görmüyorum bile.

öğretmen arkadaşlar Allah kolaylık versin

Bayan merak oğluşun hayırlısıyla dünyaya gelsin inşallah

işe başlamak daha iyi olacak bak gör, ben 3 aylıkken başlamıştım, eve geldiğimde oğlumu çok özlemiş olduğum için daha sabırlı davranıyorum, eşimde işe gittiği günler özlüyo daha çok yardımcı oluyo sanki, bizde asıl kavgalar ctsi pazar bütün gün egeyle uğraştıktan sonra çıkar, bu arada barışmanıza sevindim canım..bizim de gezeceğimiz zamanlara az kaldı...bak 15 ay oldu doğum yapalı,sanki dün gibi, bi bu kadar daha geçsin iyice rahatlarız herhalde
ben de bi kere norm fazlası olmuştum,önce çok üzüldüm ama sonra gittiğim okulun ortamı ve öğrencileri daha iyi çıkınca alıştım, ama saat ve bakıcı mevzu zor tabi, biliyosun benim de karışık program nedeniyle bakıcıyla problem var...buluruz bi çözüm allah büyüktür canım

alışmasına çok sevindim, 15 aylık olunca ordaki öğretmenler ya da yardımcılar yediriyor değil mi? 1 tabak bitmiş 2. ye geçmiş yazmışsın ya, yani doymadı diyip ikinciyi koymaları hoşuma gitti, bizim yeme problemi olduğu için hep kreşe versem nasıl olur merak ediyorum da ondan soruyorum, mesela hiç yemeyene ısrar ediyolar mı yoksa yemesse yemesin mi diyolar

selam kızlar, nasılsınız?
4 saatlik uykuyl duruyorum.
9,5 da kalktı kahvaltısını yaptırdım, oruç olduğumuz için evde yemek olmuyor öğlen her öğlen yemek pişiriyorum merte. bugünde patatesli bezelye yaptım epey yedi. 1 tanede domates yedi.
şimdi emdi uyudu meyve yediremiyorum, elmayı armutu rendeliyorum ağzına alıyor sonra çıkarıyor birdahada ağzını açmıyor.şeftaliyi muzu inciri zaten yemiyor.
akşamada bamyayla şehriye çorbası yapıcam. yemeklere baharat acı biber salçası vs. koyamıyorum artık onun için tatsız tussuz bişey oluyor, koysam mert yiyemiyor.

çiğ domatesi çok seviyor, yedirirken tereddütlüyüm, diğer sebzelerin aksine domates pişmiş verilmeliymiş, çiğ domatesi küp küp doğruyorum eliyle alıp yiyior suyunuda kaşıkla içiriyorum.

bayan merak domates olduğu gibi kakasından çıkıyor vermiyorum demişsin çıksın ne olacakki, bende bezelyeyi top top veriyorum ikiye ayrılmş olarak çıkıyor bazende bütün bütün, vücut alacağını alıyordur zaten.

kırmızı biber közledim 2 kilo kadar dolaba attım, daha almak istiyorum ama kurbanda etleri sığdıramam, yeterince dolu zaten dipfriz.

çocuklar birbirini görerek işdaha gelip yiyorlar, toksa bile özenti oluyor işde, kreş okul vb. gibi yerlerde evde yemediklerini yiyorlarmış.
ama sırf bu yüzdende verilmemeli bence.ne bilim ya çok küçük geliyor bana, 15 aylık bir çocuğa bir yetişkin bakarsa iyi ama mümkün değilki.
bende 3 ya da 4 yaşında vermeyi düşünüyorum.

slm kızlar bende 3gündür kayınvaldemdydim evlerini sildim süpürdüm baklava yaptık opişirdik bolbolda incir yedim valla ii oldu doydum busene incire
15aylık kreşe alıyolarmıya 3yaşında diye biliyodum ben olsa bende veriridim çalışmak istiyom
melise gelince istedigni olmayıncakendini yerlere atıyo hemen çok inat belim kopuyoartık dışarı çıakrmak eziyet istedigi yöne gitmeyince atıyo kendini yerlere
iştah konusuna gelince bende yediremeiyuom hiç artık atıyo kendini hemen

kızlar nasılsınızz
beiz bğün carşıdaydım eşim izinliydi sağlık ocağına gittik spral knt ne 1sene olmuştu normal herşey dedi akıntı vardı dr git ilaç versin dedi elayıda sağlık ocağına götürdüm 11.500 olmuş 80 cm dedi 2yaşında sandılarr maşşalah kızıma
bayramlık aldıkk
ekliyorum diğer topiğe sizde ekleyin kızlar

gülincim kavgadan çıkmış konu bizde 7seen yibitirdik hep kavgaediyoduk şimdi hepediyoruxzaten çocukla hayat daha çok zor yatmazlar zamnında gerçekten hayta onlara kayıyo adamlar bide yardımcı olmayınca zor oluyo degin gibi hep bana ddiyolar inşllah geçer buzmanlarr

slm kızlar bu hatlara ne oldu yaaa bugünden beri giremedim kk ya delı oldum.
saldırımı var acaba yıne?
nasılsınz bakalım?elıf simay grip oldu sanırım burnu su gibi akıp duruyor.ya üşüttü yada dişlerden.insallah geceyi rahat gecırır burnıu tıkanmadan

neden kımse yok yaaaa sitedemi bır sorun var anlamadım?

herkese selmalar.. herkesin ve tüm bebişlerimziin bayramını şimdidne kutlarım.. biz bayram boyu yokuz. herkese hayılrı bayramalar olsun inş..kazasız stresizi üzüntüsüz bir bayram olsun inş..:))

selam kızlaar.
ne zamandır siteye giremiyordum.. hepinizin bayramını kutluyorum, çocuklarımızla sağlıklı nice bayramlar diliyorum:))
bu arada size bir haberim var..
ben yine hamileyim..
emir'ime kardeş, bana 2. bebek geliyor kısmetse:) çok çook sürpriz oldu bana ama çok sevindim..
inşallah sağlıkla gelir 2. tosbaada:))
hepinizi öpüyorum..

a aaaaa gözün aydın.Allah sağlıkla kucağına versin inşallah.e şimdi gene mı haz.annesi olucaksın yoksa mayıs mı:))

selam kızlar...bakım vardı sanırım sitede.
ayşecim geçmiş olsn cnm elifsimaya.yağmur atlattı çok şükür..
aylin hoşgeldn cnmmm iyi haberlerle gelmişssin hayırlı olsun cnm..allah kucağına almayıda nasip etsn inşallah.
kızlar ben bugün düştüm.:çok üzgünüm:
temizlik yapıyodum.kaydımm kolumun üzerine düştüm.sızlıyor yaa.eşim gidelim dedi doktora ama dayanılmıycak gibi ağrımıyor acaba incindimi?neyse çokağrırsa giidicem.eşimde sıcağına hissetmezsin gidelm dedi.bilmiorum belki giderim..

aylincim tebrik ederim Rabbim kucağına almayı nasip etsin...
ilkecim geçmiş olsun canım
bizde bugün burdaki şehid ailelerini gezdik bayramlaştık yarın yine devam edeceğiz Allah sabır versin çok zor...

aylin tebrikler...hem 2.bebek için hem de cesaretin için
ilke geçmiş olsun, bence git bayram zehir olmasın ağrı vs ile..
ayşe ne kadar düşüncelisiniz, şehit aileleri sizleri görünce bi nebze olsun teselli buluyorlardır unutulmadıkları için.......
ben dün temizlik yaptım, yardımcı kadın ramazanda oruç olduğu için çalışmıyor, kadına kızıyodum ama haklıymış, sabah 9 dan akşam 5e kadar hiç otumadım ama evde mis gibi oldu, malesef alışveriş börek çörek için zaman kalmadı dün, bugün de kendimi hazırladım saç manikür pedikür ağda vs yine diğer işlere zaman kalmadı, artık gelen olursa hazır alırız, zaten pek kimse gelmez biz ailenin küçüğüyüz, oğluş da biz de evdekilerden giyicez, arabamızı da sattık dün, burda da herkes şehrin başka bi yerinde nasıl olacaksa artık gezme vs idare edicez
şimdiden bayramınız kutlu olsun kızlar..

aylin gözün aydın.ilkecim çok ama çok geçmiş olsun

arkadaşlar hepinize iyi bayramlar tüm sevdiklerinizle ve yanında olmak istediklerinizle inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…