2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

sabah yumurta yemedi bende sinirlendim, ne su ne arı sütü nede başka bişey verdim yok sana dedim, çokcukla resmen savaş haline girdik, acıktığında yemek yemeyi öğrensin vermiycem, günlerdir yedirmeye çalıştıkta ne oluyor birde bu yöntemi deniycem.

sevdiği şeyler hep sınırlı,

dolma, kuru fasulye, bezelye, patates.
sabahlarıda yumurta onuda bazen yer.

başkada biişey yemiyor.
ha bide karpuzla domates.

elmayı armutu şeftaliyi yemez, belki içer diye suyunu sıkıyorum 1 yudum alıyor sonra içmiyor.

babası yemez kendi yemez, halim harap.
ayşecimm işin zor cnm
yemek secme huyu varsa biz ailece secmiyoruz elada ayırmıyoo yediği zaman
2gündür iyi yiyo şimdi corba yapcam mercimek bide kabak yemeğii
sabahta cicibebe,kaşıkmaması 2kaşık,labne,ceviz,fındık,bal,armut
10da kahvaltı
12de 200ml ballı süt içti
3gibi kalkar çorbasını yer ekmek doğruyom
5 gibi 2kutu yoğurt
akşam yemek nevarsa
yatmadan tahıllı mama 5gibi devam sütü

selam kızlar..
girdim ama okuyup çıktım yazamadım..minadex kullanıyorum ben.gayet iyiyiz şükür.hem iştahaçıcı hem vitamin..dr önerdi kulanıoruzz.bilmem artık iştahı onun yüzündenmi güzel.ama maaşllahh kızım güzel yer..ama kilo almaz eritirrrr orası ayrı mesele...

bizimde dişimiz 4 tane ama ilk dişimiz 11 ayllıkken çıkmıştı.şimdi gelior çifter çifter.sorun olacağını düşünmüorum eninde sonunda çıkacak.
buarada yağmur 10 buçuktan beri uyuyor o uyrken evi topladım çamaşır topladm,tekkrr astım.
domates çorbası yaptım kızıma.dolma yapmam lazım.üşeniorum..

buarada eminecm geçmiş olsn cnm üüzlme kötü bişey yoktur..geçmiş olsn cnm.

ayşecimm işin zor cnm
10da kahvaltı
5 gibi 2kutu yoğurt
akşam yemek nevarsa

oh maşallah, benimki bu yazdıklarının yarısını yese o günüm çok mutlu geçer.
yoğurdu sevse yedirmek istediğim şeyleri ona karıştır yediririm.
mesela ceviz yediremiyorum neye karıştırayım ki, çorbada içmiyor, taneli şeyleri yemek istiyor, cevizde kuru olunca yemiyor havanda dövüyorum.

işdahı iyi olanlar emziriyormu, benimki emmeye güveniyor, emmeden asla uyumaz, bende uyuması için emziriyorum, aç olsa yer diye düşünüyorum ama emdiği için tok tutuyor.

oh maşallah, benimki bu yazdıklarının yarısını yese o günüm çok mutlu geçer.
yoğurdu sevse yedirmek istediğim şeyleri ona karıştır yediririm.
mesela ceviz yediremiyorum neye karıştırayım ki, çorbada içmiyor, taneli şeyleri yemek istiyor, cevizde kuru olunca yemiyor havanda dövüyorum.

cnm elada hep yemiyoo aarda bu 2gündür iyi maşşallah diyelimm
cnm ela yoğurt süt seviyoo ben cevizi küçükrendeler varya onunla rendeliyorumm kahvaltısına anlamıyoo minik rende olcak ama

bugün çok sinirliyim ya :KK43:
bu yemek olayı çok sinirimi bozuyo, eşimde azcık bişey yiyip bırakır.
dün komşu el açması mantı getirmiş yoğurtlu soslu mis gibi ama bir kaşık bişe yemedi, sebebde elalemin yaptığını yemezmiş, kadının tezmizliğine güveniyorum evini biliyorum. karşısında şapur şupur yedim 1 tabak daha olsaydı onuda yerdim.

cnm elada hep yemiyoo aarda bu 2gündür iyi maşşallah diyelimm
cnm ela yoğurt süt seviyoo ben cevizi küçükrendeler varya onunla rendeliyorumm kahvaltısına anlamıyoo minik rende olcak ama

bulamaç şeklinde yiyiorken bende cevizi rende yapıyordum yiyordu ama artık bulamaç yemiyor sahanda yumurta yer arada 2-3 de zeytin bu kadar kahvaltımız.
elayada kocaman maşallah :nazar:

kefir yiyorsa kefirde yedirin kızlar bağışıklığı için çok faydalıymış uzman tv de izledim.

bende yemek yapayımm akşama cok işim var arkadaşın oğlunun kına gece kutlaması varmış üst komşuma gidilcekmiş yeni taşındı hangine gitcem bilmiyorumm 2dinede uğrarım diyorum ela babasıyla kalsınn gittiğim yerde rahatla oturayım deemii

yağmur uyandı cnm.çorbasını yedirdm açık kalmış site.yoktum yani...
çok uyudu bugünn maşallahh kızıma..bende bişeyler atıştırayımm görüşrüz kızlar..

dün merte bayramlık almaya gittik, 3 lü takımlardan alıcaktık çok hoşumuza gitti ama üstü oluyor altı uzun geliyor, bütün takımların öyle, sizinkilerin oluyormu.
yelek gömlek falan 12-18 ay arası oluyor ama 1 yaş pantolunu uzun geliyor, çocuk yürürken yeri süpürüyor.

biizde ayrı ayrı alıp takım yaptık, çok güzel kemerli bir keten pantolon aldım, üzerinede kapişonlu cepli bir ceket tarzı bişey aldım ince.

evler sıcak oluyor kısa kollu giyer evde, dışarı çıkınca kapişonlu montunu giyer.
güzelmiş bayramlık güle güle giyin
birde kullananlar;
bende arı sütü+bal+polen karışımı var, sizinkiler nasıl.

bal koyu kıvamda ve çok yoğun, arı sütünü göremiyorum artık ama polenlerde siyah siyah toz şeklinde.

sisinkiler nasıl.

bizimkide öyle canım

ayşecimm işin zor cnm
10da kahvaltı
5 gibi 2kutu yoğurt
akşam yemek nevarsa
maşallah elaya
bugün çok sinirliyim ya :KK43:
bu yemek olayı çok sinirimi bozuyo, eşimde azcık bişey yiyip bırakır.
dün komşu el açması mantı getirmiş yoğurtlu soslu mis gibi ama bir kaşık bişe yemedi, sebebde elalemin yaptığını yemezmiş, kadının tezmizliğine güveniyorum evini biliyorum. karşısında şapur şupur yedim 1 tabak daha olsaydı onuda yerdim.
aynen benim eşimde annesi ablası annem ve benim başkasınınınkini asla yemez
dışardada yemez asla aç gezer yemez
kefir yiyorsa kefirde yedirin kızlar bağışıklığı için çok faydalıymış uzman tv de izledim.
öyle mi alayım bugün ne faydası varmış canım
benim eşimde tanımadığı kişilerinkini yemez cok nadir yer
işimiz zor emine
e bu adamlar lokantada yiyorlar, eminim evde yapılan çok daha temizdir.
alem bu adamlar
yağmur uyandı cnm.çorbasını yedirdm açık kalmış site.yoktum yani...
çok uyudu bugünn maşallahh kızıma..bende bişeyler atıştırayımm görüşrüz kızlar..

afiyet olsun

benim kocam yaşamak için yer sadece yemekle hiç arası yok.bu nedenle yemek hiç sor un değil.
kızımda aynı onun gibi yemiyor.bizde böyle gidiyor işte

elaya maşallah.dilerim annen için hayırlı haberler alırsın çok geçmiş olsun.

elada 1aydır sütle duruyoduu azılaar ve sıcaktan sanırım biraz toparladıı 2gündür inş böyle gider
saol neslihancımm

X