2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

slm kızlar

umarım herkez iyidir.
pek uğrayamıyorum artık.
inana hala annem bakıyo sağolsun
zaten bende annemlerde kalıyorum.

ÖZLEMCIM allah kotumuş valla.evet ayşe hıç boş bırakmazdı burayı.mert de başlamıştır hetrhalde okula.

gez ılke gezzzz hayat sana guzel valla:) eskden sen de ıstıyodun 2yı ama rahatlık guzel dı mı:) ılk zamanlar naptım ben dıyodum ama şimdi ıyı kı doğurmuşum dıyorum.artık yaşamak için 1 değil 2 sebebım var:)) hadı ara sıra 2 satır yazın şuraya yaa sevaptır.

ben de bakıyorum kimse yazmayınca yazmıyorum
gülin okula ne zaman başlayacaksın?ücretsiz izin mi aldın

nasılsınız kızlar,kuzular nasıl? ankara çok soğuk geldi yine kara kış...evde çok sıkılıyo ege, ama hastalıktan korktuğum için veremiyorum kreşe...oyun grubuna götürüyorum ara sıra, çok hoşuna gidiyo, bıraksam hiç gelmeyecek

valla fatoşcum bence bır an önce ver kreşe kı alışsın.mesela derın sanırım seneye domuz gıbı olacak 3 gundur yollamadım.evelsı gece ateşi 39 a çıktı.dun antıbıyotık başladık.kreş demek hastalık demek ama böyle böyle alışacak bunyelerı.
izmir'de serın htta soguk.bu 3. h.sonu evdeyız bastılar benı de deli gibi.önce eşim hastaydı,gecen hafta kavgalıydık bu hafta da derın hasta.üşütmeyelım dıye cıkmadık evden ama fecı bunaldım.egeye kım bakıyo kreşe vermedın de?

geçmiş olsun gülincim hastalara...neyseki sen iyisin de onlara bakabiliyorsun, bi evde en fena annenin hasta olması, o hastalanınca herşey herkes iptal egeye anneanne bakıyo, biz taşındık belki biliyosundur, getir götür zor oluyo, ama kışı atlatana dek veremiycem kreşe galiba, sorun hastalanması değil de hastalanınca ilaç içiremeyişimiz ve dolayısıyla iyileşmenin gecikmesi, 13.7 gr bu yaşında kıyamıyorum , zayıflayacak diye korkuyorum, aman ne bileyim işte belki de hata yapıyorum....sen en güzelini yaptın 2sini birden büyüt rahat et...

gülincim geçmiş olsun
bizimki de kreşte fena açıldı.her gören açılmış bu sene iyi olmuş diyor. erken kalktığı halde sabah sabah gitmek zor geliyor çok küçükler ya şimdiden tatil hesabı yapıyor sıpa

2009 haziran dogunlu bir kızım var ve tam 50 gün anne sütü aldı sadece sonra istemedi her yolu denedi hatta aç bıraktım doktor istemiyor daha zorlamaylım demesi üzerine biberon mamasına başladık sütümü sagıp verdigim zaman içiyordu o da bir süre sonra sütümü geriletti benim için kabus gibi günlerdi 3 aylıkken günde bir çay kaşıgı yogurt ile ek gıdalara başladık sürekli karnı açmı düşüncesiyle yaşıyordum pskolojim mahvolmuştu elimde mamalar debeleniyordun şu anda 3,5 yaşında o günler geride kaldı ama hala açmı tokmu diye düşünmeden edemiyorum istedigi herşeyi dile getirsede kendime engel olamıyorum

merhaba hanımlar,
benim kızımda 2009 haziran doğumlu. babannemiz büyüttü 2 yaşına kadar. sonrasında kıyamadım kreş veya bakıcıya bırakamayıp işimden ayrıldım.
evde onunla vakit geçirmek gibisi yok diyorum.

çocuklara yemek yemeleri için baskı uygulanmaması gerektiğini ve fazla ısrarın ters tepkiye neden olacağını düşünüyorum. 3,5 yaşındaki bir çocuk acıktığını anlayabilecek kadar büyümüş demektir. fazla ısrarcı olmayın bence.

topik 2. sayfaya atılmış:)ben başa çekeyimde..kızlar birşey ler yazın..
hiçkimse ugramıyomu buraya..

bende 25 haziran 2009 annesiyim şimdide 06.06.2013 annesi olucam ne mutlu bannnaaaaa

bide arkadaşlar benim gibi arkadaşlar varsa ben oğlumla başa çıkmaz oldum kreşten geldikten sonra hırçın ve çekilmez oluyo göbeğim büyüdükçe yatağıma gelir oldu geceleri ben ne yapıcam daha bebek yokken böle yapıyo olduktan sonra ne olucak bilmiyorum aynı durumda olanlar varsa yada bana yardımcı olucak birileri varsa bi akıl verin

Canım benimde 26 haziran 2009doğumlu bi kızım var ve 1şubat 2013de bir kızım daha oldu. Hamileyken hep karnımı sevdi kardeşim diye öptü dogmasi için çok sabırsızlandi. Doğuncada aynı şekilde devam etti. Öpüyor seviyor diğer çocuklara kızıyor kardeşime dokunmayın benim kardeşim o diye. Biz ilk başlarda en çok seni seviyoruz dediğimızde ikimizide sevin diyordu. Hele bi doğsun düzelir. Bebeği severken onuda kat cümlelerin arasına hiç kıskanmıyo ben bebeğin ağzından konuşuyorum çok hoşuna gidiyo ablacim seni çok seviyorum büyüyüp seninle oynuycam diyorum çok seviniyo yani herşey bizim elimizde sana hayırlı doğumlar canım.

Bizde de aynı yatağa yatma vs gibi davranışlar olsa da oğlumuza sorumluluk yükleyip kendini işe yarar ve büyük biri gibi hissettirerek bu dertleri aşmaya çalışacağız.Ya da en azından öyle düşnüüyoruz Bazen bizimkinde de hırçınlaşma oluyor yaşına da bağlı aslında çoğu şeyin bebekle de alakası yok çünkü çocukluğa adım atıyorlar haziranda 4üne girecek ne biliyim anaokuluna başlayacak mesela çocukların da kendilerine göre problemleri olabilir yani herşeyi bebeğe yormamak lazım bebek olduktan sonra bence herşey daha güzel olacak

valla inşallah bende çok dua ediyorum herşey daha güzel olsun diye ama bilmiyyorum çok endişeleniyorummmm bide bizim alt ıslatma problemimiz var geceleri onun için psikologla görüşmeyi düşünüyoprumm...:26::26:

İnşallah canım tuvalet eğitimini kaç yaşında tamamladınız peki?Yani her zaman geceleri alt ıslatma var mıydı yoksa bebek ortaya çıkınca mı başladı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…