2009 Eylülü güzel anne adayları,konuşalım,dertleşelim..

Hymarry

SOLDAKİ SAREE'NİN, SAĞDAKİ HALE'NİN ANNESİ :)
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2009
7.046
40
Arkadaşlar hamileliğimin 14. hafta içindeyim, ikiz bebek bekliyorum.Tahmini Eylül annelerine göre haftamız biraz daha erken ama biz iki tane beklediğimiz için muhtemel Eylül doğumlu olacaklar yavrular.
Hafta hafta neler yaşıyoruz,neler alıyoruz,neler yiyiyoruz,hangi ilaçlar kulanıyoruz, şikayetlerimiz, sıkıntılarınız, tetkiklerimiz, cinsiyetlerimiz ve daha benim aklıma gelmeyip sizin aklınıza gelen herşeyi burda paylaşalım mıa.s...

Canım öncelikle seni ve bebeklerini tebrik ederim. Hayırlı uğurlu olsun. Bende Eylül annesi olacağım eğer rabbim izin verirse. Neyse canım seni bizim topiğe yönlendireyim eğer istersen aylara göre genel paylaşım sekmesinden 2009 Eylül Annelerini seçerek aramıza , ailemize katılabilirsin...

Canım teşekkür ederim.Burayı açmadan önce orada bulundum,baktım,ama eskiden yeniye binlerce mesaj ve sayfa vardı.Orayı takip etmek oldukça zor.Bu yüzden daha farklı bir yerde farklı bir sayfa açayım dedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…