2009 Ekim Bebekleri

nabersiniz kızlar biz uykusuz bi gece geçirdik hoşaf gibiyim kızım dün gece hiç uyumadı neredeyse.
gece uykularınız sizin ne alemde?

nabersiniz kızlar biz uykusuz bi gece geçirdik hoşaf gibiyim kızım dün gece hiç uyumadı neredeyse.
gece uykularınız sizin ne alemde?

bizim gece uykularımız şaştı....
kızım gündüzleri uyuyor geceleri de hiç durmuyor gecemiz gündüzümüze karıştı..

gece gündüz ,gündüz gece bebişim bazen karıştırıyo hangisinin olduğunu bazen çok uyuyo bazende saatlerce oturuyo..şaşkın bunlar ayol:)))

bu gece bizim içinde çok zor bi geceydi yarım saatte bir uyandı
az emiyor sık acıkıyor emmem deyince de nuh diyor peygamber demiyor of çok uğraştırdı çok sancısıda vardı yavrımınn

Benimkisi de gündüz devamlı uyuyor gece de acıkıyor haliyle emmek istiyor sık sık, bu sefer tuvaletini yapıyor, altını açınca da uykusu açılıyor, uyanınca emmek istiyor tekrar, böyle bir döngü halinde faaliyetimiz gece boyu devam ediyor, Gece-gündüz farkı yaratmak için banyoyu gece yaptırayım dedim, bu sefer hem gündüz hem de gece uyudu, aç kalıcak diye korktum.

şuan moldova konçerto müzigiyle uyuttum keman sesine aşık kızım benimmm ama gelgördi gece yine 2saatte bir uyancak hemde çılgınlar gibi çıglık atmayı ögrendi zilli korkuyoım uyanırken çıglıkla uykumuz bölünüyo hehe alışltık artık

Benimkisi de gündüz devamlı uyuyor gece de acıkıyor haliyle emmek istiyor sık sık, bu sefer tuvaletini yapıyor, altını açınca da uykusu açılıyor, uyanınca emmek istiyor tekrar, böyle bir döngü halinde faaliyetimiz gece boyu devam ediyor, Gece-gündüz farkı yaratmak için banyoyu gece yaptırayım dedim, bu sefer hem gündüz hem de gece uyudu, aç kalıcak diye korktum.
aç kalmasın canım iki saatte bir uyandır emzir uyusa da.

şuan moldova konçerto müzigiyle uyuttum keman sesine aşık kızım benimmm ama gelgördi gece yine 2saatte bir uyancak hemde çılgınlar gibi çıglık atmayı ögrendi zilli korkuyoım uyanırken çıglıkla uykumuz bölünüyo hehe alışltık artık
çığlıkla uyanması normal mi canım bi sancısı falan yoktur inşallah..
gazını çıkarıyo musun..

biz de 3 gecedir uyumuyoruz. gazını çıkarmakta zorlanıyorum hal öyle olunca da uyuyamıyor yavrum sancıdan.
zaten uykusuzum, gece bir de emmek istediğinde ağlayasım geliyor. göğüslerim hala iyileşmedi emzir kalk git yıka... uykusuz uykusuz yarım saat emmesini bekle... bazen uyuyakalıyorum emzirirken ve mazallah korkuyorum.
üşütmekten falan..
mafoldumben

bizim de dün gecemiz zor geçti.. tam biz karı koca, kızımız uyurken biz de uyumaya alıştırmaya çalışırken kendimizi bu kez de kızım su koyverdi. emme, alt değişme, gaz çıkarma, kusma... bütün fasıllar bibirine karıştı. bu gaz denilen meret neden bazen rahatça çıkıyor da bazen kıvrandırıyor kuzularımızı yaa :kızgın:?? bir de gece gece nasıl bağladıysam, bezinden idrarı sızmış kızımın, üstünü de değiştirdim bu defa. çok kötü hissettim kendimi bu hatamdan ötürü mafoldumben.. kuş uykusuyla sabahı ettik. daha yarım saat evvel derin bir uykuya daldı prenses. benim de uyumam lazım :1closedeyes

ya bu sebepsiz ağlamalar... senağlama
içim eriyo o ağlarken.. ama anlayamıyorum neden...
mafoldumben

aç kalmasın canım iki saatte bir uyandır emzir uyusa da.

çığlıkla uyanması normal mi canım bi sancısı falan yoktur inşallah..
gazını çıkarıyo musun..

normalmiş cnm zilli kızım sesini keşfediyomuş doktoprumuz dedi annesi artık herşeye cevap verir hatta ona kızdıgında dudagını bile büker sana eee ovv die cvp lar verir kızımız büyüyo artık oyun yapıyo bagırarak dedi gazını maşallah her memeemdigimde enaz 5kere garg diyerek çıkarıyoz kuzum çok gazlı doguştan çünkükaydirigubbakcemile2

hadı aglamaları seslerını kesfedıyolar ya benım kızın homurdanmasıneyını kesfedıyor :kedi:
aglama fazla yok homurdanma coooook :sinifsinif:

normalmiş cnm zilli kızım sesini keşfediyomuş doktoprumuz dedi annesi artık herşeye cevap verir hatta ona kızdıgında dudagını bile büker sana eee ovv die cvp lar verir kızımız büyüyo artık oyun yapıyo bagırarak dedi gazını maşallah her memeemdigimde enaz 5kere garg diyerek çıkarıyoz kuzum çok gazlı doguştan çünkükaydirigubbakcemile2
allah allah ya onlar seslerini keşfedecekler diye biz kafayı yiycez...
iyi maşallah siz gazınızı çıkarabiliyomuşsunuz biz çok zor çıkarıyoruz o da sancı yapıyor tabi...

hadı aglamaları seslerını kesfedıyolar ya benım kızın homurdanmasıneyını kesfedıyor :kedi:
aglama fazla yok homurdanma coooook :sinifsinif:
bence şikayet etme evde zarıl zarıl ağlayan bi yaratık -ne kadar da sevimli olsa- çok iç açıcı değil.
bırak homurdansın...

benimkide uykuda homurdanıyo sanki rüyasında annesinin memelerini kesiyolar öyle derkler uykuda aglıyan bebek için hehe

bu arada odalar arasındaki ısı farkı gaz olayını tetikliyormuş.
aklınızda bulunsun. gezdirmemek lazımmış minikleri o durumda.

X