2009 Ekim Bebekleri

kızlar size bişi sorcam göğsümde hafif şişlik vardı annem süt pıhtılaşmıştır dedi ama benim canım fena sıkılıyo. aynı şeyi yaşayan var mı? nasıl geçer ki?

evet canım benimki de öyle olmuştu,bebeğin emiyor mu?emiyorsa tam boşaltamıyor demek ki ,ben ilk başlarda sürekli sağdım,şimdi hiç bişey kalmadı çok şükür,bence göğsünü sağ...

benim gogsum doldugunda kendiliginden sut bosalıyor ustum basım batıyor sizdede oyle olan varmıı yada emzirirken digeride akmaya baslıyor
bir yandan iyi diyorum herhalde sıkıntı yapmasındansa
bir yandan da sut bosa gidiyr iyi mi kotu mu anlamadım :sinifsinif:

göğsü tam boşatladığında bebikler göğüsler şişiyor canım
benim dün başıma geldi hatta ateşim bile çıktı inim inim inletti vallaha

akmasını engellemek içinde göğüs pedlerini sıkı sıkı bastır sütyeni sıkı tercih et içine ped koy akması kesiliyor
göğüsler serbest kalınca akıyor öyle

benim gogsum doldugunda kendiliginden sut bosalıyor ustum basım batıyor sizdede oyle olan varmıı yada emzirirken digeride akmaya baslıyor
bir yandan iyi diyorum herhalde sıkıntı yapmasındansa
bir yandan da sut bosa gidiyr iyi mi kotu mu anlamadım :sinifsinif:

kalemiticim benım sütüm hastanede gelmemişti,bebişime mama verdıkleri plastık küçük bi bardak vardı,onlardan eve de getrımıştım,şimdi çok şükür emiyor bebeğim ama tek göğsümü diğerinin ucu içe dönük bi türlü almadı,onu sağıyorum mecburen ,birini emerken emmediği göğsümün altına o plastik 25ml.lik bardağı koyuyorum dolup taşıyo bazen...sağdığım süütü ve bardağa biriken sütü biberonla verıyorum sonra ..yani farkında olmadan çok fazla süt akıo ...bence sütünü ziyan etme,,,

sutyen kullanmıyorum :))) gogusler serbest geziom sarkıcaklar yakında demek ondan akıyor sutyeni onceden eksik etmeyen ben simdi hamileilkten bu yana hiç takamıyorum

sut atesi cok kotuymuşş basıma gelmedi ama dikkat et cnmm Allah korusun iltihap felanda yapıyormuş sanırım tam bosalmadıgında bidaha olmaz umarım

kalemiticim benım sütüm hastanede gelmemişti,bebişime mama verdıkleri plastık küçük bi bardak vardı,onlardan eve de getrımıştım,şimdi çok şükür emiyor bebeğim ama tek göğsümü diğerinin ucu içe dönük bi türlü almadı,onu sağıyorum mecburen ,birini emerken emmediği göğsümün altına o plastik 25ml.lik bardağı koyuyorum dolup taşıyo bazen...sağdığım süütü ve bardağa biriken sütü biberonla verıyorum sonra ..yani farkında olmadan çok fazla süt akıo ...bence sütünü ziyan etme,,,

maşallah canımm :nazar: sutune
farkında olmadan akıyor inan once gogus ucum sızlıyor sonra bakıyorm şıp şıpp bosalyr
nasıl muhafaza edebilirim kii sutyen taksam iyi olcak gogus pedi ile de akmasını engelmeyi deneyim

maşallah canımm :nazar: sutune
farkında olmadan akıyor inan once gogus ucum sızlıyor sonra bakıyorm şıp şıpp bosalyr
nasıl muhafaza edebilirim kii sutyen taksam iyi olcak gogus pedi ile de akmasını engelmeyi deneyim

göğüs pedi sadece çamaşırlrnın ıslnmasını engeller,,şimdi sağıyorum ve o bardak çok işe yarıo emziriken ...ben bıktım ped almktn en sonunda yıkanan pedlerden aldım...sütyen tak mutlka..sonra göğüslerın sarkar..................

bnde sutyen takmıyorum cok sıkıyor :KK43: sarkcak bnmkıde valla. atletıme ped takıyorum akmasını engellemek ıcın takmayınca akıyor ...

penye sütyenlerden aldım ben çok rahatım zaten akıyo süt süt kokuyorum pedler bile herzaman çare olmuyo.

göğüs ucu kullanmanı tavsiye ederim ememdiği göğsünü rahat tutar

emzirme sütyenleri varya onlardan almayı düşünüyodum. kullanan yok mu kızlar, kullanışlı değil mi??

zeyno benimkiler minicikti :))) cok buyumediler sallanmıyorlar oyle:)

Son düzenleme:
zeynocan bende kullanıyorum tavsıye ederım ama oda penye yanı yıne sarkık gözukuyo memişler

ben eskı sudyenlerımı kullanıyorum seymanın dedıdgı gıbı ıyı toplamıyorlar eskılerım hem guzel topluyor hemde rahat edıyorum ben emzırme sudyenlerını begenmedım :sinifsinif:

X