2009 Ekim Anneleri

valla ben emzirdikçe artıyo lafını inanmıyorum bende tam tersi sık emince hiç gelmyor sıkıyorum boş göğüs gaz yapıyo çocuğa boşuna günde 1 öğün mama veriyorum birde emmesi günde 3 saate çıktığı için sütümde geliyor artık yani boş bırakınca biraz geliyor dr artık 3 satte bir ver dedi oyala dedi şuan emziğede alıştı önceden göğsümü emzik niyetine kullanırdı 1 saat kalırdı şimdi emzikle oyalanıyo çok şükür :))

valla kıslarr şunu bilir şunu sölerim humana still hikaye içceniz bolca rezene meleklerde ne gaz sorunu nede doymama müthiş süt yapıyo kıslar aklınızda bulunsun bide aşure oda süper süt yapıyo aklınızda bulunsun bide kaliteli bunlar bence ...

hoşgeldin şeymacımm

anılcımm bana şuu tuttuğu emzikten yollasanda ne kadarsa parasını yollasam sana olmaz mıı ben 2 tane milyonlukçu gezdim yok artıı adam bide üstüme güldüü bakkal emziği arıyorum dediğim için :))

Valla yaa..benim kocikde anlamadı bunu hala,çocuk habire aaranıyo,kocşde aç bu aç annesi aranıyoo diyo kaydirigubbakcemile3
ben her emzirmemde birini veriyorum,çünkü diğerinin acısı geçmemiş oluyo daha :gitme:
her emmesinde 15 dk.filan emiyo kendi bırakıyo memeyi..acaba diğerinidemi versemkiCADIARZU

bide benim oğlan 2 gündür çok kusuyooo,üşüttümmü acaba bilmiyorum..geçen gece altını açtığmda ayakları buz gbiydibenneyaptımki benim yatak odam ısınmıyo çok,artk salonda yatıcam toparlanana kdar kuzum benneyaptımki
bide kızlar uyurken yüzü buz gibi oluyo benim oğlanın acaba normalmi :1no2:

Çok sık emiyosa ondan kusuyo olabilir canım, üşütmemiştir inşallah. Ben de geceleri baktığımda yüzü soğuk oluyor, ama benimkide soğuk oluyo da vücudum üşümüyo.
Ben de yarın dr. a sorcaktım bu konuyu. Ellerini dışarı çıkarmazsa uyuyamıyo benim oğlum, onun için de göğsü hep açık. Acaba uyku tulumu mu alsam diyorum CADIARZU

ya benim oğlana zatenn dr dediki devamlı istiyoyaa 15 dk bi göğsunu ver 15 dk da diğerini emdi demi 2 saat oyala açlıktan değil çünküü boş emzik niyetine seni istiyor dedi bu badikler varya az değillerrr parmaklarında oynatıyolar bizi...

Canım benim dr. da gaz için önermişti onu. Sindirilen sütle sindirilmeyen karışınca gaz yapar, 1.5-2 saat aralıkla 30 dk emzirmeye çalış demişti.

valla kıslarr şunu bilir şunu sölerim humana still hikaye içceniz bolca rezene meleklerde ne gaz sorunu nede doymama müthiş süt yapıyo kıslar aklınızda bulunsun bide aşure oda süper süt yapıyo aklınızda bulunsun bide kaliteli bunlar bence ...

yaa şu rezeneyi poşet olanlardan mı içiyosun. Ben açık almıştım, böyle tohum gibi bi kupaya ne kadar koymak lazım acaba, ben 1 çay kaşığı koyuyorum çok kötü kokuyo ya. Böyyle rakı gibi iirenç bişi oluyo içemiyorum hiç. Nası içiyosunuz mafoldumben

valla öğünelrimiz iyce şaştı değilmi
komşu yemek getirdi yoksa benimde karnımın doyacağı yoktu bu gün alya pek huysuz
beynim döndü öf
yok ya kullanma kılavuzu gönderdi satıcı ama bende program eksik pc de açmıyo hüseyni bekliorum

ya sorma hem okadar iş yaptım sırtım kopuyo...bu komşuda çok oldu :)))))))))))))))))))))))

X