2009 Ekim Anneleri

benimkide canım sabahtan beri daha yeni uyudu benim ağrım var o nedenle yatamıyorum yaa çokk fena oldummm dr gittiğime gideceğime pişman oldumm canım yaa verdiği happ meğer progestoron hormon desteğiymiş gögüslerimi mahvetti 1 gecede yara oldularr emzirirken çook acıyolarr çook

benimkide canım sabahtan beri daha yeni uyudu benim ağrım var o nedenle yatamıyorum yaa çokk fena oldummm dr gittiğime gideceğime pişman oldumm canım yaa verdiği happ meğer progestoron hormon desteğiymiş gögüslerimi mahvetti 1 gecede yara oldularr emzirirken çook acıyolarr çook

geçmiş olsun cnm. sezeryan ağrılarımı bnm de hafıften oluyor dıkıs yerlerı cok iş yapınca. dıkkat et sende kendıne. neden hormanal ılac vermıski bu dr.larda bı tuhaf valla. göğüs ucu kremı kullanmıyormusun? bn MUNI-X M dıye bısey kullanıyodum gectı bnmkıler. yada zeytınyağı da ii gelıyormus.

canım benimm doğumdan beri kanamam bitmemişti ondan ilaç verdi ama 1 gecede göğüslerimi mahvetti ben lansinoh kullanıyorum bide ecz bi pomad verdii emzirirkenn siliyorum işte onu sürüyorumm ..

selam canimmmm..Şeniz
kuzumda bende cok fena hastalandik hemde daha 40 gunluktu cok zor gunler gecirdim cok sukur iylesti acile zor yetistirdim cok zor hasta bebek bakmak...Allahim birdaha yasatmasin boylesini ve daha kotusunu cok korktum uykusuz korkulu geceler gecirdim..cok sukur iyi simdi...sen nasilsin kuzun nasil annesi uzuyormu seni???ozlemisim senide beee:1hug:

Valla sende özlettin kendini opuyorumnanaktan
Çok çokkk geçmiş olsun canımm,Allah bi daha yaşatmasın öyle kötü günler inş.(hiçbirimize:1hug:)
Bizde iyiyz kuzumla,aslında üzmüyo paşam beni çok,uslu bi çocuk ama rahata alıştık sanırım biraz huysuzlansa deliriveriyoruzz :nazar:
Ama her günümüze şükrolsunn :hooray:

aybikecimm nerelerdesin yahu sağol tatlım bi yanımız düzeliyo diğer yanımız bozuluyoo anne olmak zor yaa alyacım napıyo tatlım

beyazz sağol tatlımm doracım ii valla masallahı var senin yumurcak nasıl

moraller bozuk valla bide üsrüne gögüslrim işte rahatsız olduu özledim valla bende sizi yokluğun farkediliyo tatlım..

canım benimki gündüz nerdeyse hiç yatmıyor diyebilirim ama allaha çok şükür kii kucak istemiyo pusette tv izliyo hoşş ben baştan beri pek kucağıma almıyodumm gecede maşallah yavas yavaş uykusu düzene girmeye basladıı

aybike hiç söleme vala bende sobelendimmm ben dur dedimm o durmadıı neyseki hevesi kursağında kaldı :)) dora kalktı anneciğini kurtardı hahahahahhhhhhhhhh

gizem bende almıyom hiç kucamaaa alışmadı şükür.kanepeye yatırıyorum mis gibi bakıyo uyumasada..

beni kimse kurtaramadı
şimdi 2 .nin yolunu gözlüyo ama hiç iştahım yok dün gel konuşaım dedi
sen beni artık sevmiomusun rahatsızmısın doktora gidelim fln demeye başladı hakkatten durumum tedavilik:bbo:

ayy tatlim benim yaa
hakiketen drda bir yeri iyi ederken biryere mahvetmiş :KK43:(( cok gecmiş olsun canım ya kıyamam gecer inş. hemencecik Şeniz

Bende lansinoh kullanıyorum,yine sütümle silip kurutuyorumda öncesinde..ama benimkiler vahim durumdaa :sinifsinif: gerçi daha yeni başladım lansinoha..4 gün filan oldu..
ama benim bi ara düzelmişdi(o ara chicconun göğüs pedini kullanıyodum) sonra bi anda çoğaldı (o zmnda bebedor almışdım) ıslak kaldı sanırım bebedor ile çünkü çok akıodu üstüme başımaa..ondan sonra bi anda çoğaldı çatlaklarım.hemen chiccoya döndüm ama iş işten geçmişti :1no2:

X