2009 Ekim Anneleri

günaydın arkadaşlar... kızlar bebeklere işitme testlerini yaptırdınız mı. istanbulda yaptıran varsa nerde yaptırdı. özel sağlık karşılamıyo. ssk nın geçtiği yerlerde ssk karşılamıyo dedi bana türkiye hastanesi...sizler nerde kaça yaptırdınız..

bENDE doğum yaptığım hast.de yaptırdım ücretsiz CADIARZU

selam herkeze;
uzun zamandır giremedim herkez iyidir inş. bebişin problemleriyle uğraşmakdan fırsat bulamıyorum.çok zor işmiş bebek bakmak valla.doktor doktor dolaşıyoruz. Allah hepimizin çocuğuna sağlık versin.

günaydın arkadaşlar... kızlar bebeklere işitme testlerini yaptırdınız mı. istanbulda yaptıran varsa nerde yaptırdı. özel sağlık karşılamıyo. ssk nın geçtiği yerlerde ssk karşılamıyo dedi bana türkiye hastanesi...sizler nerde kaça yaptırdınız..

kuzum ben işitme testi yaptırmadım, ilk zamanlar yaptırayım diyodum ama artık gerek olmadını düşünüyorum, çünkü ufak bi sese uyanıyo ve ağlıyokaydirigubbakcemile2

ben işitme testi yaptırmadım yaptırmıycam da.maşallah gayet iyi duyuyo anlıosun zaten ewde bile yaparsın o testi..hem doktor dediki işitme testinin doğrulk payı % 50miş..şaka gibi..onu test yaptırmadan da biliyoruz ya duyarsın ya duymazsın:)

kalça usgsi gerekli bence..yaptırdık cmts günü..şükür ki bi sorun yokmuş..kontrol artı usgye 40 tl ödedik..istde ne pahalıymış öyle..2 dklık bi işlem altı üstü

gizem aldınmı göğüs ucu

zuzummopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
bencede kalça usg si gerekli %50 indirimli 35tl ödedim ben:hulya:

selam herkeze;
uzun zamandır giremedim herkez iyidir inş. bebişin problemleriyle uğraşmakdan fırsat bulamıyorum.çok zor işmiş bebek bakmak valla.doktor doktor dolaşıyoruz. Allah hepimizin çocuğuna sağlık versin.

slm esmacımopuyorumnanaktan görüşemiyos:emir_bebek:
hayırdır cnm ne problemi ben kızdan bulup fazla takip edemiyom siteyi malesefakannehir inşallah can sıkıcı bi durum yoktur...

selam kızlar hatırladınızmı beniiii...

slm zeynocumopuyorumnanaktan
unuturmuyuz seni nasılsın, yavruş nasılkaydirigubbakcemile2

esmacım nasısın yawruş nası...
zeyno hoşgeldinn..senin bebik nası

iyi olmaya çalışıyoruz cnm. yavruş biraz yıpranıyo zuzucum geçenlerde özel durumdan dolayı(dudak damak yarığı) işitme testi yapıldı. orta kulakda basınç varmış bide su toplanması oluyo beta testi diye bi üst testi istediler. onu yaptırdık ondada damardan ilala uyuttular 2 saat sürdü baya yıprandı yavrum aç kaldı ogün baya üzüldüm sonuçlarıda çıktı.hafif işitme kaybı görülmüş ameliyatlardan sonra tekrar yapılması gerekiyomuş. gerekilirse tüp takıcaklar kulaklarındaki suyu almak için...anlayacağın zor günler geçiriyoruz ailece 3 aylıkken ilk ameliyatımızı olucaz.
senin prensesin nasıl cnm.

selam elacım evet artık sık giremiyorum sen nasılsın eylülüm nasıl
bebiş doğuşdan dudak ve damak yarığı olarak doğdu...:KK43:

iyi olmaya çalışıyoruz cnm. yavruş biraz yıpranıyo zuzucum geçenlerde özel durumdan dolayı(dudak damak yarığı) işitme testi yapıldı. orta kulakda basınç varmış bide su toplanması oluyo beta testi diye bi üst testi istediler. onu yaptırdık ondada damardan ilala uyuttular 2 saat sürdü baya yıprandı yavrum aç kaldı ogün baya üzüldüm sonuçlarıda çıktı.hafif işitme kaybı görülmüş ameliyatlardan sonra tekrar yapılması gerekiyomuş. gerekilirse tüp takıcaklar kulaklarındaki suyu almak için...anlayacağın zor günler geçiriyoruz ailece 3 aylıkken ilk ameliyatımızı olucaz.

selam elacım evet artık sık giremiyorum sen nasılsın eylülüm nasıl
bebiş doğuşdan dudak ve damak yarığı olarak doğdu...:KK43:

esmacım bilmiyodum çok üzüldüm cnm Allah yardımcınız olsun tez zamanda şifasını bulsun inşallah yavrun:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
bizde yuvarlanıp gidiyoruz, şükür bugünümüze...

esmacım bilmiyodum çok üzüldüm cnm Allah yardımcınız olsun tez zamanda şifasını bulsun inşallah yavrun:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
bizde yuvarlanıp gidiyoruz, şükür bugünümüze...

sağol cnm bende alışdım artık bu duruma ilk başlarda şok oldum psikoljim bozuldu ama bunada şükür diyorum. hayırlısıyla ameliyatlarımızı atlatırız inş. çok zor.bizim imtihanımızda buymuş.bebişimi hiç emziremedim .o duyguyu tadamadım.protez damak kullanıyoruz ayda bi değişiyo. koşturmaca içinde geçiyo zaman.. Allah betinden korusun.
iyi olmanıza çok svindim

ah yawrumm kıyamam ben ona..rabbim yardım etsin canımm..prensesim ii şükürr..büyüyoopuyorumnanaktan

sağol cnm bende alışdım artık bu duruma ilk başlarda şok oldum psikoljim bozuldu ama bunada şükür diyorum. hayırlısıyla ameliyatlarımızı atlatırız inş. çok zor.bizim imtihanımızda buymuş.bebişimi hiç emziremedim .o duyguyu tadamadım.protez damak kullanıyoruz ayda bi değişiyo. koşturmaca içinde geçiyo zaman.. Allah betinden korusun.
iyi olmanıza çok svindim

cnm benim Allahın izniyle bu zor günlerde geçecek:Saruboceq:
Allah yardımcınız olsun, dualarımdasın:Saruboceq:

selam kızlar
esmacım inş. Rabbim size sabrını prensesimizede sifasını versin tez zamanda iyi olsun melegin ıNŞ.

ah yawrumm kıyamam ben ona..rabbim yardım etsin canımm..prensesim ii şükürr..büyüyoopuyorumnanaktan

cnm benim Allahın izniyle bu zor günlerde geçecek:Saruboceq:
Allah yardımcınız olsun, dualarımdasın:Saruboceq:

Allah razı olsun. dualarınız benim için çok önemli...
Allah sağlık versin tüm bebişlere

selam kızlar
esmacım inş. Rabbim size sabrını prensesimizede sifasını versin tez zamanda iyi olsun melegin İNŞ.

selam
amin cnm sağol beni en iyi siz anlarsınız. bi ağlamasına insanın içi gidiyo ama biz sürekli doktorlarda muayenelerde yıpranıyoruz ve bebişimin küçücük bedeni narkoz yiyicek 3 ameliyat geçiricek. yinede isyan etmiyorum. ama üzülmemekde elde değil: bu durum sadece dudak ve damakla bitmiyo beslanmesine kulaklarına ilerde konuşmasına ve bir çok problemin doğmasına sebep olabiliyor.
sizde iyisinizdir inş.

X