2009 Ekim Anneleri

selamlar bız hep geziyoruzz şükür eşim karışmıyor karıştrtmam zaten daha yenı gırdık eve beykoza gıttık arkdaşa ev görmeye iyi oluyoo valla...

maşallah canım iyi cesaret biz odadan odaya bile geçirmeye korkuyoruz :) 27 günlük oldu bugün 2 oğluşum. aslında senin gibi cesaretli olmak lazımdı ama dr ye bile götürmek için dışarı çıkarmaya korkuyorum ben :KK43:

cnm herkes aynı şeyi söyluyor maş...bencede çıkmak lazım çıkıp saatlerce dolaşmıyorum ama havanın güzel olduğu an hiç kaçırmıyorum o dışarı havasını aldırıyorum çıktıkçada cesaretlenıyorum 2 çocukla...korkma çıkarr sonra hastalıklı çocuk olmasın..

Bizde bugün gezdikkkkk carrefoura gittikkk oğluşum babişko ben gezdikk gezdikk dayımıza uğradık he birde idilbaby uğradık mevlüt takımı aldık çokkk güzel :)))))) şimdi geldikk ama açıkçası korkuyorum domuz gribinden bebek arabasında yatırdım tenteyi tamamen kapadım öyle dolandık

cnm herkes aynı şeyi söyluyor maş...bencede çıkmak lazım çıkıp saatlerce dolaşmıyorum ama havanın güzel olduğu an hiç kaçırmıyorum o dışarı havasını aldırıyorum çıktıkçada cesaretlenıyorum 2 çocukla...korkma çıkarr sonra hastalıklı çocuk olmasın..

merhaba herkese, şeyma valla iki çocukla nasıl yapıyosun, ben 3 günde pes ettim, ikisiyle tek başıma kalamıyorum kesinlikle, çıldıracak gibi oluyorum, senin büyük oğlan kıskançlık yapmıyor mu?

merhaba herkese, şeyma valla iki çocukla nasıl yapıyosun, ben 3 günde pes ettim, ikisiyle tek başıma kalamıyorum kesinlikle, çıldıracak gibi oluyorum, senin büyük oğlan kıskançlık yapmıyor mu?

ısteyınce oluyor valla çırdırmaya çışldırıyorum tabıkı ama napcam eve tıkanamam...evet çok kıskanıyo dün burnunu ısırmıştı yavrumun

slm cnm bnm bnen bugüzel havada bayram temizligine girdim kız agladıkça bırakıom işi koşuyom ona fena yoruldum 4oda tam teşekkülü eşyaları oynattım yerinden mutfak banyo wc kaldı ciflencek ada hanımı emziriom uyursa yapcam uyumazsa akşam eşim gelince devam edicemmm belim kopmuş ya

maaşallah sana. sen tam anne oldun musyas :nazar: eee boşuna dememişler erken kalkan yol alır.. erken doğurdun bak kıvırdın bile işi yerimseniben :nazar: benim ev dandini.. :bbo:

dün gece 2.30' dan itibaren hiç uyumadı kızım yine :1shok: saat 12.17..10' ar dakikalık kuş uykuları yapıyor..bakalım ben ne zaman uyuyabileceğim CADIARZU

kızlar benim duzenim ilk bastan beri var masallahh 41 kere
hamileykende gece 12 de dururdu hareketleri saat 9 oldugunda baslardı simdide oyle
saat 20,00- 21,00 gibi 00,00 kadar aglıyor zor susturuyorum 00,00dA uyuyor iki uc saatte bir uyanıyor taki 9 9,30 kadar gunduzleride sansımıza kalmıs bazen uyuyor bazen gun boyu kucakta aglıyor sızlanıyor ama geceleri cok sukurr hep aynı
ışıgı hiç acmıyorum konusmuyorum memede uyuyor gazını alıyorum yatırıyorum bilmem bununda faydası varmı
40mızdan sonrada boyle kalırız inş..

cashmir bende de aynı sıkıntı var hadi gece olana kolik diyoruzda gündüz olan artık beni alkolik yapaak valla babası bütün gece pış pışladı bugün işe gitti hemde başka şehire ben gene minik kızım onun kısa süreli uykulaarı ile başbaşayım ve yemek yemeye bile bazen fırsat vermyor cadıkızım

maaşallah sana. sen tam anne oldun musyas :nazar: eee boşuna dememişler erken kalkan yol alır.. erken doğurdun bak kıvırdın bile işi yerimseniben :nazar: benim ev dandini.. :bbo:

saol cnm benim bende 40gün üstten yaptım hep kuşum 2aylık olsun rahata erceksiniz hgepinizde 2aylıkken kendi kendine bayagı bi zaman duruyolar sakince aç müzigi ona sen yap işini durumu oluyo agladıkça emziriyon altını temizliyon işte şimdide yıkadım cici, oldu uyuyooo bitanem rahatladı 3gündür yıkanmamıştı aşı oldu dieeopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ısteyınce oluyor valla çırdırmaya çışldırıyorum tabıkı ama napcam eve tıkanamam...evet çok kıskanıyo dün burnunu ısırmıştı yavrumun

benimki de bebeğin bir yerini sıksam diye fırsat kolluyor, onun dışında da sürekli bir ilgi isteği, yaramazlık şımarıklık diz boyu... 2-3 ay sonra işe başlıycam bi de o zaman napıcam hiç bilmiyorum. Ay şu işi başaranlar nasıl yapmış bi anlatsalar, öğrensek.

şu temizlik yapanlara helal olsun diyorum,temizliği bırak akşama adamın önüne yemek bile koyamıyorum
ama onun sucu kızı kucağa alıştırdı elimden bıraktığım an başlıyo viyaklamaya
hele şeyma 2 taneyle bide gezmeye çıkmıyomuşsun maşallah anacım idolümsün hehe
2 gün önce giydirdim arabasına koydum dedim bi dolaşayım anaaa ne mümünün irezil etti beni cadı
eve çıkarana kadar bütün apartmanı inletti sanki eziyet ediorum:umursamaz:

şu temizlik yapanlara helal olsun diyorum,temizliği bırak akşama adamın önüne yemek bile koyamıyorum
ama onun sucu kızı kucağa alıştırdı elimden bıraktığım an başlıyo viyaklamaya
hele şeyma 2 taneyle bide gezmeye çıkmıyomuşsun maşallah anacım idolümsün hehe
2 gün önce giydirdim arabasına koydum dedim bi dolaşayım anaaa ne mümünün irezil etti beni cadı
eve çıkarana kadar bütün apartmanı inletti sanki eziyet ediorum:umursamaz:

kuşum aynısını dün ben yaşadım kızımla ana kız gezelim dedim arabayı gördüğ çırım çırım ewtti kaynanam geldi sesine çıkarma istemiyo ben bakıyım
dedi obaktı ben kızımla gezcektim neyse dedim tek gezdim geldim yarım saat hava almış oldumopuyorumnanaktan

bizimki de dısarı cıkma hastası..ne zaman cıksak etrafı izleye izleye uyuyor....evde olsa ne mümkün durması ama temiz hava cok hosuna gidiyor:))))

slm kızlar ne var ne yok dıye bı bakıyım dedım bnmkı uyurken camasır bulasık ev ısı cocuk dağılmıs durumdayım bayramda gelen cok olucak. temızlık ıcın gelcek bırı neysekı . siz ne durumdasınız?

X