2009 Ekim Anneleri

selam bizim bugun 40miz cikti ama hala emme problemimiz devam ediyor.gogus ucum buyuk oldugu icin hala dogru durust ememiyor kizim sutumu sagip biberonla veriyorum.tabi doymuyor mama veriyorum.benimgibi olan varmi cok arastirdim sorunuma bir care bulamadim.mama vermek istemiyorum sadece benim sutumu alsin istiyorum,diger cocuklarim gibi.35 gundur bugun olacak kizimla bu sorunu bugun halledecegiz.diyorum ama yok yok olmuyor.:gitme:

bizde dışarı çıkınca susuyoruz acıkmadıkça ağlamıyor dışarıda arabasına bşdrşyorum geziyoz :))
bencede evde iş yapanlara bravo ben bugün elbiseleri ütüleyim dedim ne mümkün aybikin dediği gibi yemek zor koyuyorum.. Kvalide yada annem olunca temizlik yapıyorum yada annem yapıyor :))

Bu arada canım sigara çooooooookkkkk istiyor ama içmedim :KK43:(

selam bizim bugun 40miz cikti ama hala emme problemimiz devam ediyor.gogus ucum buyuk oldugu icin hala dogru durust ememiyor kizim sutumu sagip biberonla veriyorum.tabi doymuyor mama veriyorum.benimgibi olan varmi cok arastirdim sorunuma bir care bulamadim.mama vermek istemiyorum sadece benim sutumu alsin istiyorum,diger cocuklarim gibi.35 gundur bugun olacak kizimla bu sorunu bugun halledecegiz.diyorum ama yok yok olmuyor.:gitme:

slm cnm benim oğlumda sağ göğüsümü uç olmadığı için alamıyor meme uçu kullanyorum sol göğüsümü rahat veriyorum ama

selam lar saat 5 gıbı arkadaşım aradı hadı gel oturalım çay faslı yapalım dedi topladım çocukları atlldım munubuse gittim şimdi geldim tam çay içiyoduk aybıkım aradı şok oldu bı aradı evdeydim bı aradı sokakta gezenti taktı adımı :)))) aybıkım bu hafta sanada gelcem merak etme cnmcımmmm....

selam lar saat 5 gıbı arkadaşım aradı hadı gel oturalım çay faslı yapalım dedi topladım çocukları atlldım munubuse gittim şimdi geldim tam çay içiyoduk aybıkım aradı şok oldu bı aradı evdeydim bı aradı sokakta gezenti taktı adımı :)))) aybıkım bu hafta sanada gelcem merak etme cnmcımmmm....

vallahi bravo, ben odadan odaya geçemiyorum yanımda biri olmadan.alkisalkisalkis

çık cnm ya nıye çıkmıyosun okadarda kasmayın bizimkiler can değilmi valla alışsınlr hep ev olmazkı keşke yaz olsa hiç drmam evde kerem mayıs bebeğiydi çok şanslıydı ama şimdilk havalr ıyı sayılır fırsat bu frsat çıkrıorummm

şeymacım haklısın canım zaten bugün annemde gitti yalnızım evde sıkıntıdan atarım kendimi herhalde kaydirigubbakcemile5

merhablara kıslar..benımkı bıraz düzene gırdı gıbı yada ben alıstım..bazen bayılıyorum resmen uykusuzluktan.herkes nasıl..şeyme hayalımdekı annesın..keske sne gıbı olsam bende

ohh valla kıslaar koydum bugün oğlumu arabasına çıktık şöle bi gezdikk öleiçim rahatladıkii anneme gittim uğradımm ordan çıktım çarşıyı gezdim sonrada eve geldimm içim rahatladı valla ..

iyiyim şekerrr sen nasılsınn doracıkk gece içinn enerji topluyoo :))

senin oğluşunn napıyooo opuyorumnanaktan

bizde iyiyiz tam gaz büyüyozzzzz valla :) kocaman oldu bebiş oda uyuyo napsın 2 dönüm bostan yan gel yat osman modunda :))

:)) al benimkinden de o kadar birazdan uyanır ama benimki benimde uykum geldi ama uyanmasını bekliyorum uykum bölünmesin diye...

X