2009 Ekim Anneleri

Hale^mm ..

resim026.jpg
resim019dg.jpg

Sare^^mm..

resim032d.jpg
resim029s.jpg

Ayy çok tatlılar maşallah. Allah nazardan korusun :nazar:
Yalnız ben bir taneyle perişan olmuş durumdayım. Sen nasıl idare ediyosun yardımcı olan birileri var mı yanında?

hymarycim maşallah kızlarına:nazar::nazar:
sanada maşallah walla ben bi taneyle zar zor nete girebiliyom, ev işleri hak getire sen bide nete giriyon:nazar:

olmuyo gizemcim aynı hatayı veriyo neyse artık...
sağol cnm yardımın için, ben çıkıyom ela uyandı...

selam kıslar.. göbegınızde çizgi gectımı benımkı aynne duruyor sinir oluyorm artık

kıslar hıcbır sorumu cevaplamıyorsunuz ayol? zar zofr ırsat buldum nete gırmeye ..bişeyler yazın yaw

:)))))) inş. gobekte gider 6 aya kdarr offff offf
simdi kuaforden geldim her goren gobek kalmış dio sinir oldum

bende sinir oluyorum göbekelr gıder daha.. emzırcem dıye cok yedım..kılo aldım zaten .. neye takacagımı bılemedım..koca göbegemı çizgiyemi

yaa evte o çizgi ne zaman gidecek off kaldı ölecek bide opörsümüş göbe gider gider gelin sadece süt yapıcı şeyler yiyerek zayıflayalım oda nasıl olcekse :))

benim hamile kalmadan önce de hafif göbeğim olduğu için gbeğin kalmasını çok takmıyorum ama derideki hafif pörsüme karartı canımı sıkıyo. çizgi değilde deri toplanmasından bi karaık var gibi. habire keseliyorum ama banamısın demiyo:KK43:((((((

peki göbeğinizdeki kıllar duruyomu bnim ilk gebeliğimde dökülmüşt bunda daha dökülmedi ya neden iğrenççç :KK43:(

X