2009 Ekim Anneleri

amann masallah masallahhh senin kocişee sonunda kaynana krizi bitti yani aman dilini ısır bi kçını kası:))

selam kuzu anaları,nbrr...bu kusmalar bitiriyo beni..bi de gaz ağlamaları...hıh bide hıçkırıklr.yawrumun içi deşiliyo sankim...

gizem saçların çok yakışmış..kesinlikle koyu renk saçlı olmalıymışsın..
ee 40 bitti şimcik nolucak..39nan ne farkı war,kusmalar filan bitseydi baari..hıhh yine ağlıyo..sbhtn beri kucağımda..ağlıo habire...

merhaba herkese

bizim Alper bey de 32 günlük oldu

ilk defa bugün yazabiliyorum

inşallah hepiniz iyisinizdir:1hug:

merhaba kıslarr biz dora paşayla tatilimizi yaptık geldik ohh be açıldı havam dğişti biraz amann :))

jasminellam şekercim nasıl oldu oğluşunn canım sünnet olayıı geçti demi

Sağol gizemcim atlattık şükür iyileşti kuzum..:)) Maşallah tatilller falan helal kıs sanaaa iyi cesaret el kadar bebekle tatilde delikafadulden

Sorma zuzuuu benim oğlum da yeni uyudu, gaz sorunu bi geçse rahatlayacak yavrucak uykudan gözleri çıktığı halde feryat figandı :sinifsinif:

Sağol gizemcim atlattık şükür iyileşti kuzum..:)) Maşallah tatilller falan helal kıs sanaaa iyi cesaret el kadar bebekle tatilde delikafadulden

ayy hiç sorma otelde ne kadarlık bebeğiniz diyolarr ben bugün kırkımız çıktı dememlee insanların bakışlarını bir görmelisin saka gibi sanki bugün doğum yaptım der gibi hele kadının bi tanesi yanındaki arkadaşına gençlik var kardeşim dedi sen en olsak çıkarmayız ama gençler ölemi al bak getirmiş çoocuğu bakıyolar keyiflerine maşallak kızım masallah allah ömrünü uzun etsinn :roflol:

selam kızlar
biz de kızımla memede yaşıyoruz,
memede uyuyoruz, hep kucaktayız, gece de koyun koyuna yatıyoruz, benim memeler dışarda, gece uyurken bi sağdan emiyor bi soldan.. :)
alem bunlar valla, her gün yeni bir icat çıkıyor bakalım daha neler görücez..

selam kızlar
biz de kızımla memede yaşıyoruz,
memede uyuyoruz, hep kucaktayız, gece de koyun koyuna yatıyoruz, benim memeler dışarda, gece uyurken bi sağdan emiyor bi soldan.. :)
alem bunlar valla, her gün yeni bir icat çıkıyor bakalım daha neler görücez..

SEYMACIM yaaa benimki halenn fıldır fıldır bilgisayara bakıyo şakka gibi bir çocuk utanmasa kkya topik açcazz 2009 ekim bebekleri sohbet topiği delikafadulden

:))))))))))) sanırım öyle olucak zamane çocuklarııı kayra da hiç uyumuş gıbı değil gözleri fıldır fıldır şimdi resım koyacağım bugun ne giydinize görürsün..

ahh ahh benim gözleri kürdanla tutturcam nerdeyse ama dora paşa fıldır fıoldırr

koy görelim bakalım paşayı ...

selam kızlarr nasılsınızz..
ben hiç iyi değilim grip oluyorum galiba yavaştan yavaştan burnum akmaya başladı ne yapsam acaba ıhlamur içiyorum dünden beri ne yapsamda geçse yaa yardım edin bana kızlar..

ÇOK GEÇMıŞ OLSUN TATLIMM ...elifcim maske tak ve hayatı olduğunca kucağına alma tatlımm sadece emmeden emmeye yakınlaşın ondada maske kullan tatlımm ... allaha emanet meleklerimiz ...

merhaba kizlarrrrrrrrrrrrrrr ben sizi cok özlüyorum kizlar umarim herkes iyidir minikleriniz saglikli büyüyorlardir , zaman bulupta pek oturamiyorum pc basina , benim tosuncuk geceleri yatmaz gündüz uyanmaz oldu memede fazla durmaz ac kalir sutu cekerim öyle veririm zaten az sutum var :KK43: mamayla takviye yaparim onuda icene kadar 2 saat gecer oglan bir saga döner bir sola biberonla memeyi emzik gibi emer görseniz halini özellikle yapar gibi , konusunca gülümser gece gözler 12 den sonra acilir sabah 4.5 kadar fildir fildir , bakinip durur evin isi yemek vs derken kendime ayiracak zaman cok az kaliyor haftada bir spora gidiyorum , kilodan kurtulmak icin ama nafile hic 1 gr dahi veremiyorum hamile kalmadan once 57 kilodaydim hamileligi 74 kilo ile bitirdim suan 67 kilodayim hic kipirdamiyorum karnim desen sanki 5 aylik hamile gibi sardim vs ama inmedi iyice , zaten sarinca da beni bir sicaklik basiyordu evde sicak iyice terliyordum off cikartip atiyordum ne yapim , kaldim koca gobekli halimle aynaya bakmak dahi istemiyorum ... iste benim halimde bundan ibaret hepinizi öpüyorum kizlar ALLAHA emanetsiniz gorusuruz..........

selam kızlar 1 aylık olduk bugun aşısı yapıldı melegimin
kilosuda 5300 gr mış masallah :nazar:

X