2009 Ekim Anneleri

kalemiti benimde cnm sürekli her uykusunda yan,i ehh ıhh sesler çıkarıyor ses çıkarmadan uyuduğu en fazla 20 dk :KK43:( o da derin uykusu

selam kızlarrr allaha şükür iki uykusuz gece ardından bebeğim normale döndü aşı yaptı sanırsam bunu böle hep öle kalcak die ödüm patladııı

bende ekim annesiyim kasım annesi olacaktım ki 28 ekimde doğdu kızım 16. günümüz bugün..sürekli emmek istiyor ben her zaman vermiyorum ağlıyo ağlıyo susuyo ilk zamanlar 1,5 saat memde kalıodu dr huysuzluğundan ağlıyodur vermeyin dedi gaz yapar gerçekten öle ağlıyo susuyo sonra her ağladığında kucağınıza alıyo musunuz her istediğinde emziriyor musunuz

zemuszemusgizoş kızzz süper olmuşsunnnnnn... ya ben de eski halime dönmek istiyorum... röfleliydi önceden saçlarım ama bebek düşündüğümüzde kendi rengime çevirmiştim... emzirirken saç boyanmıyor diye biliyordum ben... boyayabiliyormuyuz :bbo:

maşallah cnm benimmm yesind ebenim kız gibi ziyan etmesinn anne sütünden başka şey kabul etmiyo hanım olsu sütüm yetiyomuş çok şükür enson 4500dü 2500tan 4500oldu buda iyi maşallah
fitilin h,iç bi yan etkisi yok kuşum gliserin olanın sarı kutu

canım musyas bu fitilin tam adı nedir kuzum? yani eczaneden ne diye isteyim? bebişim dün gece çok sıkıntı çekti zeytin yağ ile poposuna masaj yaptım biraz çıkardı ama yine de tam rahatlayamadı halada huzursuzluğu devam ediyo onun böyle acı çekmesine dayanamıyorum bahsettiğin fitili dememem lazım:bbo:

gizemcim güle güle kullan. güzel olmuş saçların...
elalım naber nasılsın görüşemez olduk...

cashmir kız hala incecikmisin yeni fotolarını koyda görelim... çatlıyım biraz hasetimden:))))))

kızlar ben 2009 şubat annesiyim benim bebeğim de çok gazlı bir bebekti ama çok şükür o günleri atlattık sab simplex,metsil,zinco gibi tıbbi ve bitkisel ilaçlar kullandık ki o zamanlar bir haber çıkmıştı gaz gidericilerde bulunan bir madde bebeklere ciddi zarar veriyor diye ben hemen kesmiştim sanırım ileride bağırsak kanserine yol açıyordu Allah korusun bir araştırın bakalım

melankolia tamam o zaman cnm sağol ben yanlış anladım diye düşündüm fazla geldi ama

Bu arada uzun zamandır 4 saat uyudum bebişe bano yaptırdık babasıyla ağlıya ağlıya :)) göbüşü yakıldı 5 gündür yıkanmıyodu yıkancağı gün yakıldığı için dr 3 gün sonra yıkayın dedi bi yıkadık sonra giydirdim mayıştı velet uyudu miss bide süt iyice azaldığı için mama yaptım 60 ml baba içirsin diye gittim yattım 8.30 da eşim kaldırdı 12.30 da :)) şimdi nöbeti devir aldım baba işe gitcek ya

X