2009 Ekim Anneleri

canım musyas bu fitilin tam adı nedir kuzum? Yani eczaneden ne diye isteyim? Bebişim dün gece çok sıkıntı çekti zeytin yağ ile poposuna masaj yaptım biraz çıkardı ama yine de tam rahatlayamadı halada huzursuzluğu devam ediyo onun böyle acı çekmesine dayanamıyorum bahsettiğin fitili dememem lazım:bbo:

[sıze="2"]cnm sup.gliserin-kansuk suppozituar adı cnm[/sıze]

kızlar o fitili cok sıkışmadıktan sonra kullanmayın
cuma gecesi biz acile tasındıkkkk oglum aglamaktan catladı ac oldugunu dusundum acile goturduk doktor cok gazı oldugunu soyle en sonunda resmen bayıldı aglamaktan fitil verdi ama herzaman kullanılmaması lazımmış alışkanlık yaparmış kendisi yapamazmış daha sonra

Kızlar selammm,

Bebişler geldi artık kmsecikler yok :)) Ben yorgunluktan bayılmak üzereyim artık, oğlum gece uyandı mı uyumuyor ve artık gündüz de uyumuyor:KK43:( yani 50 günlük bebek nasıl bu kadar uyumaz bilmiyorum, geçen hafta da 5 gün annemdeydim, orda da pc olmadığı için foruma bakamadım, umarım herkes iyidir. Kızlar bşey sorucam; doğumdan sonra bende inanılmaz başağrıları ve baş dönmeleri olmaya başladı, herkes doğumdaki kan kaybından olabilir diyor ama bilmyorum bunu yaşayan kimse var mıı?

Sağol zeynepcimm ya bi garip oldum ben anlık hafıza kayıpları falan yaşıyrum sinir olmaya başladım bu halime... bide o kadar sıkılıyorumki bazen benim kadar gezen insan resmen eve hapsoldum, bi markete bile gitmeye kalksam koştra koştura gidiyorum. gündüzleri bilgisayar da yok akşamları eşim gelince tuna'dan ne kadar vakit bulabiliyorsam bakınabiliyorum ancak... Gece desen tuna bi uyandı mı mümkün değil bidaha uyuması en az 1.5- 2 saat çok yoruldummm mafoldumben Annelikten biraz izne ayrılınmıyordu dimiiii :bbo:

ah jasmincim dur yeni başladık benim 2. olduğu için alışığım sizin kadar bunalmıyorum ama dışarı yanlız çıkmayı bende çok özledim..ben ilk çocuğumda lohusalık depresyonuna girmiştim senin gibi çok bunalmıştım ama bir süre sonra yeni hayatına uyum sağlıyorsun..tabi bebeklerin huysuz olmasıda kötü..ama bebekler annenin stresini hemen algılayıp daha çok huzursuz oluyorlar... o yüzden sen ne kadar rahat olursan oğlunda daha huzurlu olur canım...sana azcık öğüt vermiş gibi oldum ama tecrübemden söylüyorum...ben oğlumda yaşadığım sıkıntıyı kızımda yaşamadım çok şükür...

Estafurullah canım ne demek, birbirimize yardımcı olmak, arkadaşlık etmek için burda değil miyiz opuyorumnanaktan annem bu şehirde olsa belki daha rahat olurdum ama yok işte malesef. Eşim de bunalmış, arkadaşları yemeklere, eğlencelere gidiyormuş bu gidemiyormuş :kızgın: Şaka gibi yaa ben o dediklerinin hayalini bile kurmyorum sadece iki dükkan gezmeye bile razıyım yani nerdeyse bütün gece ayaktayım ve tüm gün evdeyim, ama o da bunalmış ve eğlencelere gidemiyormuş alahım yaa :eek:klava: işi özleyeceğim bu gidişle sanırım

malesef hayatım erkekler bu konuda çok rahat benim eşimde öyle geçen akşam arkdaşlarıyla yemeğe gitti..bide benim oğlum bu sene 1 e başladı hem onun dersi hem bebek bazen çok yoruluyorum..ama ben kızımı alıp dışarı çıkıyorum hemde 20 günlük olduğundan beri...birazcık rahatlıyorum çıkınca sanada tavsiye edrim al oğlunu çık gezmeye..benimde ailem yakınımda deil malesef:KK43:(

Sağol zeynepcimm ya bi garip oldum ben anlık hafıza kayıpları falan yaşıyrum sinir olmaya başladım bu halime... bide o kadar sıkılıyorumki bazen benim kadar gezen insan resmen eve hapsoldum, bi markete bile gitmeye kalksam koştra koştura gidiyorum. gündüzleri bilgisayar da yok akşamları eşim gelince tuna'dan ne kadar vakit bulabiliyorsam bakınabiliyorum ancak... Gece desen tuna bi uyandı mı mümkün değil bidaha uyuması en az 1.5- 2 saat çok yoruldummm mafoldumben Annelikten biraz izne ayrılınmıyordu dimiiii :bbo:

canim haline sukret bence.keske benim kizda bi uyandimi 1.5-2 saat uyanik kalsa :gitme: bizimki en az 7 saat uyanik kalio.ve uyanik kaldigi sure icinde surekli aglio:gitme: :sinifsinif: kafayi yemek uzereyim bende.yakinda tek kalacam nasil bakacam bilmiorum

merhaba kıslarr biz dora paşayla tatilimizi yaptık geldik ohh be açıldı havam dğişti biraz amann :))

jasminellam şekercim nasıl oldu oğluşunn canım sünnet olayıı geçti demi

aybikecim hiç sanmam işte biraz gönlümü aldı ama yelkenler suya inmeyecek lülülülülülü

dün evlilik yıldönümümüzdü işte hem kırk gezmesi hemde ii bir hediye oldu bana ama hala uykusuzum dora paşa hiç uyutmadı

ay sevindim senin adına bizde istanbula döndük ve başladık gezmelere
benim kocik baya yola gelmiş valla restorana götürdü yemek yedirdi çiçekler böcekler kahvaltıar ondan ohh daha ne olsun:kahve:

X