2009 Ekim Anneleri

zor valla ben düşünemiorum bile tek babktığımı ben şuan sadece emzirme kısmıyla ilgileniyorum
altını annem değiştiriyor gazını annem çıkarıyor annem uyutuyor v.s
az kaldı istanbula dönmemize düşündükçe bile kalp atışlarım hızlanıyor

musyascım sen yapamadıysan kimse yapamaz imza konusunda eline su dökemeyizki senin
sadece tickerfactory ve daisypath den yapabilirmişsin diğerleri yasaklandı ondan olabilir

ne güzel aybik valla zormuş tek bakmak ya musyas Allah yardımcın olsun annem yakın bana sıkıştıkça onu çağırcam artık gece emziriyorum hemen annem atıyorum hoppp uykuyya rüyamda hatta anneme anne dyordu bebeğim delikafadulden.. çünkü annem bana kızıyo ıkınırken ilgilenmiyorum diye ee ne yapayım hep aynı hep aynı sürekli pışpışlasam yandım diyo alıcam sana vermicem bende tamam diyorum götür ben görmee gelirim arada delikafadulden :))

çok zor çok anneme dıorum sen 4 çocuğu peş peşe nasıl buyutun..aybık ne zaman gelıon bugunmu mevlut...

bahair bende pekmeze banıyom memeyı ama benımkı tutuyo mşlhhh..

selam kızlar oğlusum kabız her yönetmi denedik zavallım kasılıp duruooo cok üzülüommm yaaaaaaaaaaa

Benimki de bugün 15 dk tuttu emzik rekor delikafadulden o da uykuda bide kızlar rezene verdim biberonla dr verebilirsin dedi dün içerken ilk önce cukcukladı sonra tadını alınca yüzünü ekşitti :)) sonra öğğğ ğğ yaptı bunlar beğenmiyorda anam şimdiden :)9

yarım çay bardağı kadar dedi zaten bitiremiyor hepsini milipanın rezene çayını aldım

kıslar zeytinyagı içirmeyin ben içiriyodum doktor kızdı asit varmış içinde ve bebege hiçbi gram faydası yokmuş haberiniz olsunnnn zararı varmış

rezene çayı gece çayı gazlı bebekler için hem bebelac hem aptamilin özel mamasını aldım yok anam hiçbirini istemedi öyle duruyolar süs gibi gazlı bebekler için olan özel mamanın tadı igrenç kız haklı yemememekte hehe

eşim diyoki kızıma teknoloıjinin bütün nimetlerini alıyoz yatmıyo binmiyo beşige yatmıyo salıncagı sevmiyo ne yapcaz şaşırdık otokoltukta uyumuyobi pusette yatıyo minicik şeyde aldıgımız mamaları çaylarıda içmiyo biton masraf yaptık ama benim kız taaş devrinden kalma şeyleri seviyo ayak uyduramadı modernligekaydirigubbakcemile3

popusunu uyardınmı zeytınyağı ile...

banda 1-2 kaşık dedi aktar ben aktardan aldım oda ıyıymış dığerı makıneden geçiyormuş..hem daha uygun böyle..

yaptım cnm yaaa fitil koyamıom ben koyuyom o cıkarıooo onu bi koymayı becersek rahatlayacakkkakannehir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…