2009 Ekim Anneleri

gizem klıma var demi sende yıkayınca acıyorsun sanırım usumuyor
ben bide usutmekten korkuyorum soba yakıyoruz bide elektirikli sobamız var yıkadıgımda komur sobasını yakıyorum oda cok sıcak yapıyor simdilik elektirikli ile usur gibime geliyor hasta yapmaktan korkuyorum melegimi (

ben sadece klima çalıştırıyorum canım yıkarjken salonun ortasına kuruyorum küvetini yıkıyoru ayrı yeten soba falan yakmıyorum ölece yıkıyorum naloşum erkek çocuğu çok sıcağı sevmez ve hem çok sıcakta zararlı unutma

bitanem işte klıma olsa iyi olurdu ama soba var onuda yakmak istemiyrm cok sıcak oluyor cok erken komur sobası için hamam oluyor resmen yakınca kapıları acıyorum
elektirikli sobada ısıtırmı pff
usutmicemi bilsem tek basıma cesaret edebilirdim belkide :))
annemle yıkarken hiç aglamıyor masallah

yaparsın naloşum dur biraz daha geçsin o zaman sobaya geçtinmi iç rahatlığıyla yıkarsın saygınımızı

selam kıslar..kımse yokmu...benımkı hic durmuyor kucak ısıyo alıstırmadıkda... doktoragıttık.bişeyı yok.. bebeklerınız nasıl uyuyor benımkı uyumayı bılmıyor resmen..nasıl uyuyacagını bılemıyor..emizk ,salıncak ninni kucak olmadı.memede uyuyor cekınce uyanıyor .ssaatlerce memede

Günaydın benım kuzuda çok huzursuz ya sankı kabız olurda zorlanır gibi ıkınma sesleri çıkarıyor neden olabılır buu dün gece nmama vermesem uyucağı yoktu offf çok yorgunum

şeymacım benımkıde aynen mamayı verınce uyuyor accık.. kabızdegıl ama.nazmı gazmı anlamadım.. sürekli yanında ıstıyor korkuyor yoksa

ya gaz değildir sanmam yanı zaten çıkarıyor gazını dahadamı vardır kı ay kerem hiç böyle değildi ne kadar değişik bi bebek bu gözleri fal taşı gibi kapanmak bilmiyorrr

kızlar valla aynen benim bebeği anlatıyorsunuz sallanma falan anlamıyor emzik tutmuyor göğsümde uyuyor çekince uyanıyo ayrıca şeyma dediğin gibi sürekli inleme sesi bağırıyor göğsümde fazla ıkarmıyor dediğin gibi gazıda çıkıyor.. Ayrıca dr gittim salı günü 2 gün kaka yapamadı lavman yaptılar oğluma hemde tam yapacakken kakasını yaptığı halde içinde ne var ne yok çıktı görseniz gazları off içim gitti kabız olmuş biraz hemşire dedi kıvam biraz koyuydu mamadan kaynaklanıyormuş dr mama yı 30 ml 30 ml ver dedi ben 90 ml bi öğün veriyodum verme dedi ayrıca 1 öğünüde geçmesin dedi... 2 gündür mama vermiyorum sadece emiyo kaynana gitti stres gitti heralde sütümde normal yetiyo yani foşur foşur olmsa malesef yine gelicek ne zamn alıyosunuz dedi pff.. birde bebğim uyku halinde sürekli sıkınıyo bağıyo ıkınıyo bi tuhaf yaa

of çok zormuş çokkk
dün öğlen 3 ten akşam 8 e kadar ne yaptıysak uyumadı bize son çare ayağımızda salladık
en çok karşı olduğum şeydi bu sallamak minip sıpam beni yendi:umursamaz:

mama yapıyor kabız zıkkım şeyyy bende öyle verıyorum 30 30 yoksa bırden verınce kusturuyor ama ben gunde 1 kere verıyorum mama bıtınce almıcam daha allak bullak oldu kuzum...hepimizin şikayetleri aynı normal demekki hepimiz yaşıyoruz çünkü..
of çok zormuş çokkk
dün öğlen 3 ten akşam 8 e kadar ne yaptıysak uyumadı bize son çare ayağımızda salladık
en çok karşı olduğum şeydi bu sallamak minip sıpam beni yendi:umursamaz:

eeee aybıkım oyle dışarıdan bakıp ben çocuğpu sallamıcam vs vs demekle olmuyor öylede bı adama dediği lafı yutturuyorlarkı bu veletler...salla aman ne olcak...ben ayakta değilde anadizinde sallıyorum..

aynen ben kullanmamya çalıcam maamyı 2 gündür vermedim bakalım mamada bitmicek 900 gram aldı annem yazık bi ton para mamada ziyan olcak 1 ayda bitmesi lazımmış 10 gün oldu yarısıı veridğim halde yine çok var isteyen biri olsa vericem şuan valla.
ayrıca ben değilde annem bakınca ayağında sallıyor hafif bir şekilde dediğin gibi dün saatlece gözü açık kaldı ve uyumak bilmedi gece annem baktı ayağında salladı hafif hafif biraz popoya vurark dediğin dediğin gibi öyle sallama falan olmuyor işte çok sıkınıyor benimki acayip uykuda 5 dk da bir ıhhh ehhh sesler çıakrıyor pff

selam kıslar dün gece sabahı sabah ettij deyim yerindeyse tam düzeldi uykuları derken hopp başa döndük gaz sorunumuz şükür bitti artık gaz agrılşarımız yok kolik ggeçti diyodum yine acaip gece vakti anlkamsız aglıyarak uyanıyo tilki uykusuna yatıyo resmöen ayakta sallanmaya alışlkın kolikli bebek oldugu için başta türlü durdurmanın imkanı yok doltorda dedi öyle rahat ediyosa öyle uyusun uykusuz bırakma sakın kendi aglıyarak uyur deme kesinlikle kolikli bebek uyumaz kendi kendine dei anlıcagınız 63gündür çekiyom anamdan emdigim burnumdan gelmek üzre dün gece belim acaip kötü tutu ne agrı ama gözümün yaşıyla bogazlarım şişmiş soguk bişide içmiyom anlamadım terliyom pasoo ateşim yok ama kısda sdurmadı üstüne eşimde ilk defa hiç uyaNMADI OKADAR sese ouyanmayınca tek baktım normalde o yardım eder arada off sabahı sabah ettik eşim uyandı biz hala ayaktaydık kıyamam ya niye uyandırmanın gözlerin kocaman olmuş diyo aglamaktan belim dedim sen yat dedi safolsun 1saat o baktı ,işe gitmiş sonra bende kızda uyuya kalmışızz

haklıın büyük konuşmamakta yarar var
kabız olunca ne yapmak gerek katlaştımı gerçekten bebşklerin dışkıları yoksa ıkındıkları içinmi öle diosunuz

kızlar ben sallama kucak emzik hepsine karsıydım ama hepsını denıyorum.emziğe recel bıle batırıyorum.. dün tam 4 kişiyi ayakda tuttu.. sabah 9dan aksama 10 a kadar ararar uyuyor.bunlar uykusunda nıye ıknır anlamamki

yok öyle tam katı değilde cıvık kıvamı biraz daha koyulamış mamada oluyor ama bazı mama verenler ardından 2 çay kaşığı falan su verşyormuş ne kadar doğr bilmiyorum malesef mama yapıyormuş
,
musyas 3 gün kendim baktım bide tek dr götürdüm öldüm öldüm dirildim başağrısı hemen annemi çağırdım 2 gündür yanımda o bakıyor ben memeye uyanıyorum sadece biraz rahatlıyorum

ben 63gündür tek bakıyom artık bunalıma girdim doktorlarada tek gidiyoz bide i,drar testi vermek okadar zorki tek başına bebekle bebek puseti çantası kendi çantan ölüyom hastanelerde bel agrısından

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…