2009 Ekim Anneleri

dikkat ediyorum canım inan ne yesem nettende bakıyorm gaz yaparmı die gerci dogru duzgun bişide yiyemiyrm 20 lik dişlerim şişti altlı ustlu yanagımı kesti ustteki cıkan diş ve bogazıma indi agrısı ilacta alamıyorm yemekte yiyemiyorum uykuda yok hepten halsiz kaldık

o uykusuzluk ve halsizlik de sütü yokediyor işte. dün benım memeler akşam bitti tükendi artık mecbur mama verdim yatarken.
o yirmilik dişleri allah kahretsin, şu meme verme olayı bıtsın ılk ısım cektırmek olacak. yanagımı kesiyor aynı senın gıbı alt çenem hep ağrıyor bgibi böle tuhaf bi his. dişlerimi sıkıştırıyor gibi. sinir oluyorum.

kızlar bebğimde galiba balgam var, bilgisi olan var mı?tıkanıyor ve uyanıyor ben de korkuyorum.. öylece başını bekliyorum..napabiliriz, balgamı nasıl çıkaracağız ..

saimecim steril burun damlaları var . onlardan alıp damlatırsan derhal açılır. genzi falan tıkalıdır. eczacıya sor o sana yardımcı olup verir canım. hemen açıyor o damlalar rahatlar bebişin.

gaz sancıları asıl 20. günden sonra başlar demişti doktorumuz bize de evet. bebeğe herhangi bir külfeti yoktur olan anne babaya olur diye de eklemişti gülerekten :))

o uykusuzluk ve halsizlik de sütü yokediyor işte. dün benım memeler akşam bitti tükendi artık mecbur mama verdim yatarken.
o yirmilik dişleri allah kahretsin, şu meme verme olayı bıtsın ılk ısım cektırmek olacak. yanagımı kesiyor aynı senın gıbı alt çenem hep ağrıyor bgibi böle tuhaf bi his. dişlerimi sıkıştırıyor gibi. sinir oluyorum.

offf aynenn cenemi acamıyorm sutumude etkiliyor yemek yiyemiyorum
iyileşince cektirmeyi dusunuyordum ben sorun olurmu bilmiyorum sut verirken dayanılmaz agrısı varr ilaç verdi bebegim var dedim dr sorun olmaz dedi o kadar antibiyotik yazdı kadın dogum dr sorcak eşim dişimi cektirmeyede korkuyrm off off

doğumun ertesi gün kimliği çıktı :)) hemen sigortasını yaptırdı babası :) parasınıda aldık sigortadan doğum :) çoktannn

bizde bugün hepadit 2 aşımızı olduk bebişim maşallah 32nci gününde 5 kg 58 cm olmus teyzoşlarııı

70 TL aldık canım :)) benm eşim bilişr malum muhasebeci :)) 70 tl 70 tl dir dimi niye devlete kalsın

70 TL aldık canım :)) benm eşim bilişr malum muhasebeci :)) 70 tl 70 tl dir dimi niye devlete kalsın

ayy ne çokmuş .. dalga geçer gibi yardım dağıtıyolar vatandaşa işte.. tabii canım niye devlete kalsın çok iyi yapmışsınız. kötükedihüso

ayy ne çokmuş .. dalga geçer gibi yardım dağıtıyolar vatandaşa işte.. tabii canım niye devlete kalsın çok iyi yapmışsınız. kötükedihüso

3 yasına kadar bakılır cocuga bu paraylaa laelaelaelaelae
eşime vermemişler verselerdi iyi olurdu 70 tl 70tldir :))))

efendim şekerrrrrrrrrrrrrrr

jasminellam nasıl oldu paşamız geçtimi pipisi

naloşummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

naloşumm dora şimdi enerji topluyo gece uyanmak için kaydirigubbakcemile3

uykusuz her gece bu soğuk odada:)))

efendim şekerrrrrrrrrrrrrrr

jasminellam nasıl oldu paşamız geçtimi pipisi

naloşummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

canımmmmmmopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan melegin nasılll :asigim:

gizoşum ben tek basıma banyo yaptıramıyorummm sen yaptırıyormuşsun kocaman masallahh diyorummmm :nazar::nazar:

aynen bizim saygın tuna beyimizde enerji topluyor uykusunu alcak sanırım gece birlikte oturacaz :))))))

X