2009 Ekim Anneleri

zeldaa kuşum şimdiden hayırlı dogumlar kız bende bukıs doogurdu heralde yok diyom meydanda muck kuşum

günaydın tatlım sagol cnm iyiyiz zeyneb ada hanım uyuyo senin prensesin napıyo cnm benim kokla yerime onu

hoşbulduk canım gazımı vardı yoksa alyacığın aman onların bi yerleri ağrımasın hep mutlu olsunlar benimde şimdilik annelik maceram gayet ii gidio allah bozmasın canımcım bu arada ellerine sağlık albüme eklemişsin beni cok güzel olmusss

gaz değildi sürekli emmek istiodu
memeyi alınca 2 çekiyo ağzındaki sütü püskürtüyo 1 saatten fazla emdi arzılık yapmaya başladı doyduğunu anlamıyo meme versene ememiyo öyle işte :)
yasemincim çok cici olmuş imzan ellerine sağlık

canım yaa neden hala mutsuzsun yapma şekerim yaa kıyamam sana minnoşunaaa üzme kendini meleğinde hisseder

elbet arayacak takma kafana kafanı dinle biraz özleyin acık birbirinizi düşünmemeye çalış

ne kusura bakması şekerim iyisiyle kötüsüyle hep yanındayım ben senin kıyamam sana bu kocişleri boşamak lazım aldık melekleri kucağımıza nede olsa

arar arar umarım arar ıstediğn cevabı verır yeter artık bunlatma kendını olacağına varsın bırak yaaa

X