2009 Ekim Anneleri

kızlar rezene çayı içen varmı benim gaz sorunum var hatta hastanede bu yüzden 1 gün fazladan yattım nete baktım gaz söktürücü falan diyor ayrıca anne sütü arttırıcıymış kullansammı acaba bilgisi olan varmı acaba

Canım ben kullanıyorum günde 2 bardak falan içiyorum benimde senin gibi sorunum vardı yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum kızım 12 günlük inan 6 günlük eziyetten sonra lavman a başvurmaya karar vermiştim sonra rezeneyi duydum sallama çayını aldım ilk içişte işe yaradı bende hem rahatlatıyo hem sütümü arttırıyo üstelik bebelere bile 2 haftayı geçtikten sonra tavsiye ediyolar dene bence kaydirigubbakcemile2

selam anneler nasılsınız hiç bişeyi kafaya takmayın kıslar aman ya sütünüz kesilmesin ne oluyosa stresden oluyor boşverin bebişlerimizi düşünelim sadece onların sağlığı herşeyden önemli :emir_bebek:
teyzeleri benim oğlan cok nasıl desem şeyyy çok kakalı yaw kaydirigubbakcemile3 yukardan emiyo aşağıdan cırt cırt çıkartıyor hiçde anasına çekmemiş bu kaydirigubbakcemile3

papatyalım evet bizim kızda öle korkuyorum yaramayacak emdiği diye emerken aşşağıdan da iş beceriyo
yaw diyorum iki dk tut içinde de yarasın ama nerdeeee

pempem ben de öyle bigün fazladan yattım rezene çayını annemin tavsiyesiyle denedim ve inanılmaz iyi geldi tadınıda sevdim zaten humananın içindede var rezene süt arttırdığıda doğru çekinemden kullanabilirsin
yurtdışında yenidoğanlara bile içiriyorlar gaz sorunu yaşamasın diye

Canım ben kullanıyorum günde 2 bardak falan içiyorum benimde senin gibi sorunum vardı yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum kızım 12 günlük inan 6 günlük eziyetten sonra lavman a başvurmaya karar vermiştim sonra rezeneyi duydum sallama çayını aldım ilk içişte işe yaradı bende hem rahatlatıyo hem sütümü arttırıyo üstelik bebelere bile 2 haftayı geçtikten sonra tavsiye ediyolar dene bence kaydirigubbakcemile2

teşekkürler kızlar iyiki varsınız Lavman falan yapılmayan şey kalmadı hala ilaç kullanıyorum :gitme: öyleyse başlayayım içmeye gerçi benim sütüm çok zaten sağıyorum göğsüm sertleşiyor sürekli sağıp sağıp buzluğa atıyorum ne olur ne olmaz diye

bizdede aynı dert var yaramıcak dıye korkuyorum ama dr 8 kez yapabilir dedi..normal sanırım altını açarken bıle 3 kez yaptı pıtırcık...

tşk ederizzz kızlarrr bıraz kafa yordum yaptım her ımza olmuyo sıteye..beyenen varsa yaparız...

pempem benim memiklerde öyleydi doktora sordum ağlıyordum boşalmayınca
düzene gircek yumuşayacak dedi hakkatten dünden beri yumuş yumuş oldular süt olduğu halde nası rahatladım ağrı sızı da olmuyo emişirkenhihoyyyt

sormayın ya altını temizledikten sonra bezini tam takacakken pipisini yapıyo artık alışkanık hale geldi bu olay...sütümün yaradığını söylemişti doktorum belkide bağırsakları iyi çalışıyo ondandır he kötü düşünmeyelim

aybık benımkılerde yumuşacık keremde hep sertti kana kana içiyordu ama şimdi böle değil sütümmü yok acep....

canım bende mart annesiyim bebeğim 7,5 aylık aybkecim böle kaynanalar olmaz olsun yaaaa loğusalık ne zor zamandır ve onlar en zor zamanımızında böle yaparlar hadi onlar nlara ne demeli bu kocalara ne demeli ayyy damdan düşer gibi atladım ama sinir oluyorum yavvvvv

tabiki kötü düşünme ne güzel bağırsakları iyi çalışıyor
şeymoş yarın giyinip süleneyim bende kızımal resim çekineyim banada yapak çok özencik oldumm:sinifsinif:

aybik sevindim seninkilerin düzelmesine inş. benimkilerde düzelir en kısa zamanda

Hadi ben kaçar kızım uyandı emzireyim görüşürüz allaha emanet olun

tabiki kötü düşünme ne güzel bağırsakları iyi çalışıyor
şeymoş yarın giyinip süleneyim bende kızımal resim çekineyim banada yapak çok özencik oldumm:sinifsinif:

ınşş öledir..tmm aybıkım suslenme çok yoksa ben özendrık olurum sırnaşık şey

aybik sevindim seninkilerin düzelmesine inş. benimkilerde düzelir en kısa zamanda

Hadi ben kaçar kızım uyandı emzireyim görüşürüz allaha emanet olun

iyi emişmeler...byzemuszemus

aybık benımkılerde yumuşacık keremde hep sertti kana kana içiyordu ama şimdi böle değil sütümmü yok acep....
ağzından baya baya sızıyor onu görmesem yok diycem ama var

canım bende mart annesiyim bebeğim 7,5 aylık aybkecim böle kaynanalar olmaz olsun yaaaa loğusalık ne zor zamandır ve onlar en zor zamanımızında böle yaparlar hadi onlar nlara ne demeli bu kocalara ne demeli ayyy damdan düşer gibi atladım ama sinir oluyorum yavvvvv

olmaz olsun evet:eek:klava:

X