2009 Ekim Anneleri

seymacım canım humana yerine rezene iç tatlım bolca süt yapıyo humanaya hiç gerek yok en azından meleğinin gaz proplemi var mı bilmiyom ama onuda çözüyo bi taşta iki kuş hatta dünbize doktorumuz bana dediki günde 6-7 fincan iç dedi yararı çok yani

humana aldık içtim bile umarım işe yarar rezenede alalımm bariii..çok pahalılar yaaa

aynen cok pahalılar ben goguslerim bosaldıgı zaman içiyrm geceleri ozellikle
sutum kesilse daha cok masrafa girecez hemde saglıklı olan anne sutunden mahrum kalmıs olcak bebişlerimizz
Allahım bol boll sut versin bebişlerimize

selam kızlarrr nasılsınız ben göğüs uçlarımdan çok rahatsızımm hep yara ağlaya ağlaya emziriyorummm bana bi çözüm söyleyinnn

selam kızlarrr nasılsınız ben göğüs uçlarımdan çok rahatsızımm hep yara ağlaya ağlaya emziriyorummm bana bi çözüm söyleyinnn

Canım ben silikon göğüs ucu kullanıyorum ilk günü çok yara olmuştu o günden beri gögüs ucu kullanıyorum ben çok memnunum tavsiye ederim.

benim kızımında haftasında göbişi düşmüştü şimdi altını değiştiriken bezine kan bulaşmış çok panikledim neden kanadıki acaba bir bilgisi olan varmı

çok ıkındıkları için kanıyor olabilir benim oğlumunda kanamıştı dikkat ettim ıkınınca kanıyor korkma bir kaç gün sonra geçiyor

çok ıkındıkları için kanıyor olabilir benim oğlumunda kanamıştı dikkat ettim ıkınınca kanıyor korkma bir kaç gün sonra geçiyor

ay evet bugün çok ağladı çok huysuzdu belkide ondan oldu bir daha olursa dr götüreceğim inş. olmaz anne olmak çok zormuş en ufak şeyden insanın aklı gidiyor

kızlar yazmışsınız aynen bende eşimle 2 gün kavga ettim anneleri kıymete biniyor nedense uyuslarr

Selam kizlar bugun doktor kontrolumuz vardi henuz acilma olmamis az sonra hastaneye gidiyoruz bugun ilac verilecek acilma olmasi icin yarinda suni sanci.Dualarinizi bekliyorum

Selam kizlar bugun doktor kontrolumuz vardi henuz acilma olmamis az sonra hastaneye gidiyoruz bugun ilac verilecek acilma olmasi icin yarinda suni sanci.Dualarinizi bekliyorum

Canım benim hayırlı haberlerler gel insallah..opuyorum kocaman seni.Take care..mutlaka haber ver banada.merak ettırme zaten arayamıyorum:1hug:

ay özledim burayı ama kimseciklerde yok..bende eskisi gibi gelemiyorum meleklerimiz biraz daha büyüsün toplanırız yine eskisi gibi inşallah...

inş. zeynepcim sayfalar ilerlemiyor ble
çünkü bi açıyoz sonra ağlıyo kuzular hemen kaçıyoz mecbur napcann büyüsünlerr kuzular hele bi az mı bekledik bu günleri

zelldacım ALlah yardımcın olsun tez avazta kurtulursun inşallah beklioz guzel haberlerini canım

benım de aynı...ılk oglumda da olmustu resmen göğüs uclarım kopuyordu...bir süre silikon göğüs ucu kullandım şimdi ara sıra da pompa ıle çektım çünkü çok şişince de alamıyorlar acıtıyorlar yalnız her emmeden sonra lansınoh krem kullandım iyi geldi yine acıyor ama çok degıl şimdi hiçbiseysiz emzirebılıyorum..:emir_bebek:

X