2009 Ekim Anneleri

gizemcim geçmiş olsun kuzum inş dorama geçmeden atlatırsın kıyamam kapmasın şifayı
musyascım gergin değil aslında sorun anası yoksa hiç sorunumuz yok onla ama bu kadın ortalığı karıştırıyo:eek:klava:

naloşumm hoşgeldin tatlımm ii oğluşum allaha şükür bugğn dr randevumuz vardı gittik geldik şimdi uyuyorr paşam senin paşan napıyor tatlımm sağlığı nasıl

valla bende bu kocaları anlamyom kavga etmeye yer arıyolarrr gecen gece zıvanadan çıkarttı beni onu oddan attım delirtti ama artık meleğimm gaz sancısı geçiriyo bana diyo emzir aç değil dedimm ee altı kirli ozaman dediii ayy dedimm yattığın yerden konuşma çocuk gaz sancısı çekiyooo :eek:lmaz:

takıyorum elimde değil arasada açmicam
kalemiti canım artık dikişli yapmıyorlarmış yapıştırma diyorlar bende sordum dikişlerim alıncakmı diye bıyık altından gülmüştü doktorum kafamçokkarıştı

yapıştırma yapıyorlar evet tel gibi ince bir sey vardı dikişlerde onu aldı ameliyat kesigide guzel gorunuyor dedi anlamadım bende simdi estetik dikiş yaptılar

naloşumm hoşgeldin tatlımm ii oğluşum allaha şükür bugğn dr randevumuz vardı gittik geldik şimdi uyuyorr paşam senin paşan napıyor tatlımm sağlığı nasıl

valla bende bu kocaları anlamyom kavga etmeye yer arıyolarrr gecen gece zıvanadan çıkarttı beni onu oddan attım delirtti ama artık meleğimm gaz sancısı geçiriyo bana diyo emzir aç değil dedimm ee altı kirli ozaman dediii ayy dedimm yattığın yerden konuşma çocuk gaz sancısı çekiyooo :eek:lmaz:

gizoşumm oglusum iyi topuk kanı aldılar bugun teyzes...i kilosuda gayet iyiymiş uyuyor simdi anca uyudugunda buraya gelme fırsatı bulabiliyorum zaten :hulya:
sinir etmesin uzmesin bizi kimse ya izin vermeyelim ben sutumden korkuyorum kesilir diye :eek:lmaz:

vaşlla naloşummm hiç üzemem kendimi bakarım oğluşuma ben direk şimdi devre dışı bırakıyom eşimi kaydirigubbakcemile3

adam bazen artık onu sevmediğimi falan düşünecek valla kaydirigubbakcemile3

benimde en büyük korkum sütümün kesilmesi
doğuma gitmeden 1 gün önce başladı bizim annesi sendromu hastaneden çıktık 2.günümüzde büyük kıyamet koptu büyük bi olay yaşadık ben bursaya geldim aileme hala aynı kavga
sildim annen bitti konuşmicam bidaha onla dedim paaaaat suratıma teli kapattı gerizeka

yaa aybike demek doğumda bu anneleri çok kıymetlioluyo benimkide annesi burda kalırkenn aslan kesilmişti annesi gitti gel buraya kedi dedimm annelerinin yanında aslanlr maşşallah erkeklik taslıyolar gıcık şeyler nolcak :eek:klava:

aynen o anne derdi bendede var kızlar bizde kocişle kavga edip duruyoruz ayrıca birde görümce derdi var geçen hafta kuran okuttuk ne yardıma geldi ne bişey kuran bitti herkezden önce gitti geçen gün gördüm selam bile vermedim eltime diyormuş derdi ne diye gıcık şey yok efendim çocuğu sevdirmiyormuşum kucağına alamıyormuş sanki sevilecek çocuk minicik şey neyini sevicekse gıcık şey hepsi ya

şimdi bişi derdimya terbiyemi bozmayayaım
sinirden çatlicam halimi görseniz başımı tülbentle sardım kaç saattir migrenle boğuşuyorum
lohusalımı bile yaşatmadılar!

kızlar rezene çayı içen varmı benim gaz sorunum var hatta hastanede bu yüzden 1 gün fazladan yattım nete baktım gaz söktürücü falan diyor ayrıca anne sütü arttırıcıymış kullansammı acaba bilgisi olan varmı acaba

pempem ben de öyle bigün fazladan yattım rezene çayını annemin tavsiyesiyle denedim ve inanılmaz iyi geldi tadınıda sevdim zaten humananın içindede var rezene süt arttırdığıda doğru çekinemden kullanabilirsin
yurtdışında yenidoğanlara bile içiriyorlar gaz sorunu yaşamasın diye

X