2009 Ekim Anneleri

esmacımmm gozun aydın bebişine kavuşmussun
dualarım seninle duzelicek inşallah Allah a sukurler olsun tedavisi var
uzulme meleginede gecer uzuntun sonra sutun kesilir bak Allah korusun
Allah dermansız dert vermesin uzun omur versin melegine Analı babalı buyusun inşallah

slm kızlar 15 ekim saat 14 de prensesim normal doğum ile dünyaya merhaba dedi
hepinizi çok öpüyorum

09 / 10 / 09 saat 09 :05 Mete Asrın aramıza katıldı doğum şekli sezeryan haftası 37 + 0 3400 gr 50 cm

gozunuz aydın tahammm anılcımm özge Allah analı babalı buyutsun

Maşallahh bebişlerimizin hepsinede

ah canim seni cok iyi anliyorum. allah yardimcin olsun. insallah en kolay sekilde atlatirsiniz ikinizde. ben sezeryandan agrilarindan baskalarina muhtac olup bebisine kendi istedigim gibi bakamadigimdan cok bunalmistim ama senin onunla beraber baska derdinde varmis. insallah kolaylikla atlatirsiniz.....

kızlar benim oglusumun burcuna baktım 19 ekim saat 8,30 gibi bizi ameliyata alırsa burcu terazi yukseleni akrep oluyor

slm baynlar bende dun gun aldım sezeryan ıcın carsamba gunu doguma gırcem dua edın benım ıcın allah herkesı sag salım kurtarsın

slm baynlar bende dun gun aldım sezeryan ıcın carsamba gunu doguma gırcem dua edın benım ıcın allah herkesı sag salım kurtarsın

merhaba canım hayırlı olsun... aynı gün aynı şehirde doğum yapacağız opuyorumnanaktan

senin nerede olacak ??

slm kizlar kizim beyzayla biz geldik....kizim oglen 14:52 de 3400 gram ,48 cm dogdu...
normal dogum yaptim .
su an hastanedeyim bir gee burada dinlenecegiz yarin ins.evimizde olacagiz..

nurefsancım maşallah meleğine Allah sağlıkla büyütmek nasip etsin canımmm a.s.

:teytey:

nurefsannn gozun aydın Allah analı babalı buyutsun inş. maşallah kızına

nurefşancım gözün aydın canım..

kızlarrr bugün birşey öğrendim şuan onu uyguluyorum..
su içmek doğumu hızlandırıyormuş çok su içince bebiş sıkışıyormuş ve kasılmalar başlıyormuş..
doktorum zaten demişti bol su iç diye onu şuan çok iyi anlıyorum içtim suyumu kasıklarımdaaa ağrı başladı inşallah gelir kızım biran önce..

:1shok: anaaam kızım ben deli gibi su içiyorum yaaa ama sezeryan olmam lazım normal değil akannehir hamilelğimin başından beri içtiğim suyun haddi hesabı yok,hele bu aralar had safhada :1shok: tevekkeli değil hep alt tarafımda ağrı hissediyorum...

inşallah kızçen gelir canım,ama benim ki beklesin çarşambaya kadar :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…