2009 Ekim Anneleri

slm fıstıklar....
bizde bugünde tık yokk... size birşey sorucam yaa
benim kutum ağrıyorr ve acıyor sanki kocaman oldu yürürken felan çok acıyor sizde de böyle oluyor mu..??

selam kızlar... bugün eve çıktık.. nilim şu anda uyuyur ama kardeşlerim annelr burda çok kalabalığız biraz"sakinleeyince nil kızımın fotolarını koyarım...

selam kızlar. 14 ekim saat 9,34 te defne eylül geldi.. çok tatlı yumuş yumuş gözlri. maşallahıhı var çok güzel de emiyor. 4010 gr 54 cm olarak doğdu.. bende biraz yorgunluk var ama olsun. sağlığımız çok iyi. genel anestezi sezeryan oldum. ama acımadikiii acımadılii:))... bikaç güne daha da toparlanırız inşallahhh..

bahar engidi masallah bebişlerimize
Allah analı babalı buyutsun darısı basımıza inşallah

herkeze merhaba 14 ekim çarşamba günü naz yarenin dünyaya merhaba dedi. 3900 kilosu boyu 52 cm pamuk gibi genel anestezisle doğum yaptım.
ama hiç beklemediğim bişeyle karşılaştım meleğimin dudağınında damağında yarık varmış.. dünyam başıma yıkıldı. 2 aylık olduğunda dudağından 6aydan sonrada damağından ameliyat olucak. sütümü veremedim kuzuma damağından dolayı süt pompasıyla sağıp özel biberonuyla veriyoruz. dik oturarak veriyoruz. içim çok yanıyo üzülmek istemiyorum.sütüm kesilir diye ama gözyaşlarımı sürekli içime akıttım. kimseye bişey anlatamıyorum konuşamıyorum gözlerim doluyoo sürekli sizlerle iyiyi kötüyü herşeyi paylaştık burda dualarınıza ihtiyacımız var. minik bedeni inşallah bunlarıda atlatıcaz gelen gidenler fırsat bulamadım şimdilik bu kadar tekrar yazarım detaylı Allaha emanet olun bizi dualarınızdan eksik etmeyin.

herkeze merhaba 14 ekim çarşamba günü naz yarenin dünyaya merhaba dedi. 3900 kilosu boyu 52 cm pamuk gibi genel anestezisle doğum yaptım.
ama hiç beklemediğim bişeyle karşılaştım meleğimin dudağınında damağında yarık varmış.. dünyam başıma yıkıldı. 2 aylık olduğunda dudağından 6aydan sonrada damağından ameliyat olucak. sütümü veremedim kuzuma damağından dolayı süt pompasıyla sağıp özel biberonuyla veriyoruz. dik oturarak veriyoruz. içim çok yanıyo üzülmek istemiyorum.sütüm kesilir diye ama gözyaşlarımı sürekli içime akıttım. kimseye bişey anlatamıyorum konuşamıyorum gözlerim doluyoo sürekli sizlerle iyiyi kötüyü herşeyi paylaştık burda dualarınıza ihtiyacımız var. minik bedeni inşallah bunlarıda atlatıcaz gelen gidenler fırsat bulamadım şimdilik bu kadar tekrar yazarım detaylı Allaha emanet olun bizi dualarınızdan eksik etmeyin.

canım Allah sabır versin. inş. bugünler de geçecek. minik nazımız en güzel şekilde sağlıcakla atlatır inş. Rabbim sabırlar versin inş.

Alah analı babalı büyütsün bebişlerinizi darısı doğumu bekleyenlere inşallah
esmacım dualarım sizinle inşallah atlatıcaksınız bu zor dönemi

doğum yapann kızlar bebeğinizle ne zaman yanlız kaldınız benim kayınvalidem yanımda uzun sürede gitmeyi düşünmüyor o ilgleniyor ama beni korku sardı o gdince bakamıcakmışım gibi geliyor sanki
emziriyorum uyutuyorum mama veriyorum bi altını açmadım daha
cesaretlenmem için yanlız kalmam lazım sanırım

slm kızlar 15 ekim saat 14 de prensesim normal doğum ile dünyaya merhaba dedi
hepinizi çok öpüyorum

meraba arkadaşlarım..doğum yapanlar Allah analı babalı büyütsün inşallah..yapacak olanlara da Rabbim kolaylık versin inşallah...

"Hayat " ıma kavuştum Rabbime binlerce şükürler olsun..epidural sezeryan ile 39+4 te
14.10.2009 saat 11:30 da 50 cm.boyunda 3380 gr.ağırlığında..Allahım onu bize bağışlasın..Allah ım hepimizin yavrularını bağışlasın..

merak ettiğim çok arkadaş var...inşallah sağ salim herkes kuzusunu kucağına alır..Allah a emanet olun...

doğum yapan güzel annişler tebrikler...
bebişlerinizi güle güle büyütün.....
allah nazarlardan korusun prens ve prenseslerimizi:nazar:

09 / 10 / 09 saat 09 :05 Mete Asrın aramıza katıldı doğum şekli sezeryan haftası 37 + 0 3400 gr 50 cm

Benimde annem ve kayınvalidem kalıyor şuan yanımda tek olsam bende bakamam 3 gün uyuyamadım doğuru düzgün nöbetleşe bebek takibi yapıyoruz çünkü çok korkuttu ufaklık hastanede ve evde 3 kere gaz ı yüzünde tıkandı kızarıp morardı sonra toparlandı gözümüzden ayırt etmiyoruz....Görmemişin oğlu olmuş misali ( hoş zor buldum ya oğlumu )
çok zormuş bakmak

oyy ne güzel bebeklerinize kavuşuyorsunuz tek tek ben de Allah nasip ederse mart annesi olacağım yani bundan 5 ay sonra o tatlı telaş beni de saracak
Rabbim hepimizin yavrusunu anne babalarına bağışlasın sağlıkla büyüsünler inşallah

X