2009 Ekim Anneleri

gelmeye devam ediyor azar azar ya korkuyorum acık pembe degil kırmızı sekilde kızlar napsak hastaneye gitsekmi norrmal nişanmıdır

:1shok: anaaam kızım ben deli gibi su içiyorum yaaa ama sezeryan olmam lazım normal değil akannehir hamilelğimin başından beri içtiğim suyun haddi hesabı yok,hele bu aralar had safhada :1shok: tevekkeli değil hep alt tarafımda ağrı hissediyorum...

inşallah kızçen gelir canım,ama benim ki beklesin çarşambaya kadar :Saruboceq:

inşallah gelsin artıkın yaa çok özledim artık kızımı....

kızlarrrrrrrrrrrr nişanım geldiiiakannehir

ayyyy çok sevindim nalanım yaaa
hadi bakalım hayırlısı...

selam kuşlarrr
kalemiticimmmm hadi hayırlısı tatlımmm çok sevindimmm
kuzu geliyor kuzuuu ya lele yaa leleee :teytey:

Allahım tamam kızlar haber veririm size de hiçbir belirti hissetmiyrm pztsi sezeryan olcaktım duşa girim ben şimdi

slm kizlar kizim beyzayla biz geldik....kizim oglen 14:52 de 3400 gram ,48 cm dogdu...
normal dogum yaptim .
su an hastanedeyim bir gee burada dinlenecegiz yarin ins.evimizde olacagiz..

aaaaaaaaaa.. harikaaaaaaa nasıl sevindim canım yaaa.... maşallahhh.. Allah nazarlardan saklasın... nasıl geçti doğumun müsait olunca anlat canım ya... bende hala tık yok...

elifcim aramadım ama hiçbir belirti olmadı nişandan baska suana kadar
dus aldım bebişin hareketleride normal
saygınm kendi gelmek istedigi zamanı kendisi sececek sanırım uyuyamam artık
simdi nolcakk cok merak edyrm dua edin kızlar bana normal dogum yaparsam
cok korkuyordum normal dogumdan herseyin hayırlısı olsun

Merhaba kızlar.Umarım herkez iidir.Ben perşembe sabahı 8.15 de kızımı kucağıma aldım.Genel aneztesi sezeryan ile doğum yaptım.Dün sabah evimize geldik kuzumla.Arada biraz ağrım oluyo ama pamuğuma bakınca hepsi geçiyo.Defnem 3.200 gr ve 52 cm olarak doğdu.En yakın zamanda resimlerimizi teyzelerimizle paylaşıcaz.Bu arada doğurmuş olan varsa allah analı babalı büyütsün,doğuramamış olanlara da allah çabucak kavuştursun sağsalim kuzucuklarına.Şimdilik bizden bu kadar...opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

gunaydın kızlar
yardımınıza ıhtıyacım var

bebegım dogdu
ama ben şu takvimi yapmasını beceremiyom bılen bırı bana düzenler mi

X