2009 Ekim Anneleri

arzum iyiyim bitanem
temizlikle ugrasıyrm son hazırlıkları yapıyrm :))
heycanlıyım az kaldı pztsiyee

sen nasılsın canm bnm
sende mi sezeryana gireceksin
39+1 de oluyorsun sanırım

kendi temizliğin mi kaydirigubbakcemile3 hadi canım ya az kaldı opuyorumnanaktan

ben de çoooksssss heyecanlıyım çarşamba da bizimki gelecek hayırlısıyla :asigim: evet canım 39+1'de :ecrin_bebek:

berin14 canım hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün...

canım buhar makinesi sanırım nem için bizde aldık yarısına kadar doldurduk,iki günde bir suyu değiştirmek gerekiyormuş sanırım... deneme amaçlı çalıştırdık sadece...

berrin gule gule buyut bebişini Analı babalı inş.

yok canım o temizligi :)) cumartesi ye bıraktım ..kuafore gidecem

ev temizligi arzumm battaniyeleri carsafları atıyorm makinaya herseyi yıkıyrm :)))) pazarda eşimi rehin alcam kalan perdeleri atıcam camları sildirecem oglusum gelmeden tum işlerimi bitireyim

arzummmm ya saglıkla alalım bebişlerimizi artık degilmiii hihoyyyt

canım buhar makinesi sanırım nem için bizde aldık yarısına kadar doldurduk,iki günde bir suyu değiştirmek gerekiyormuş sanırım... deneme amaçlı çalıştırdık sadece...

yok canım ya buhar makinası değill biberon sterilizatörü

gunaydinn kizlar malesef sancim baslamadi
1/2 saat icinde hastaneye gideceiz Allah yardim eder insaallah...
kendinize iyi bakin ...

nurefsan hayırlı doğumlar canım... inşallah kolay geçer :Saruboceq:

naloşumm yorma kızz kendini klava:

serincim sterilizatör almadım ben ya :uhm:

arzu gunaydın cnmm a.s. nasılsın oglusun nasıll
çok yormuyorum canım benim kendimi eşim yardım ediyor
yapmazsam kalıcak havalarda sogumaya basladı

kızlar suyum gelmeye basladı sanırım bende dogum yapıcam ama sancım yok heyecan bastı nısan suyumla bırlıkte geldı doktora gıtsemmı gıtmesemmı bılemıyorum sancılarımı beklesem yanı bana dua edın

delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden aaa hayırlı olsun canım bence önce doktorunu ara bi, bakalım nasıl yönlendirecek a.s

arzu gunaydın cnmm a.s. nasılsın oglusun nasıll
çok yormuyorum canım benim kendimi eşim yardım ediyor
yapmazsam kalıcak havalarda sogumaya basladı

günaydııınnnnnnnnnnnnnnn a.s.

nasıl olsun teyzesi yaramazlık yapayım diyor ama garibimin yeri de kalmadı kaydirigubbakcemile3
sen nasılsın senin oğluş nasıl opuyorumnanaktan

iyi bari yardım etsin kocişin :ecrin_bebek: ama sen gene de dikkat et...

kızlaaar sonunda kızım geldiii
sezeryan olduk spinal 3800 gr 52cm dogdu kusum salı aksam 20.10da
persembede evimize cıktık anca girebildim huysuz azıcık kızımız ...

kızlar günaydın benim 40.haftam bugün doldu ama hala doğuma ait bir belirti başlamadı bende,bugün doktor kontrolüm var hayırlısı bakalım ne diyecek.

günaydın oğluşum uyurken bakıyım dedim...

doğum yapanlar tebrıkler hepinize belirtileri gelenler hakkınızda hayırlısı hayırlıca kurtulun inş....

kızlar doktora gıttım dogum baslamıs eve esyalarımı almaya geldım gıdıyorum sımdı dualarınız benıme olsun ınsallah hersey yolunda gıder bebegmle sag salım donerım

canim cok gecmis olsun...
senin yasadiklarini insaallah ben yasamam ...banada suni sanci verecekler yarin sabah
7 ye kadar sancim baslamazsa....suyum sizmaya devam ediyor hayirlisi artik....

hepiniz cok cok sagolun arkadaslar iyiki varsiniz.

suni sancıdan korkuyorum

suni sancidan korkma canim. sezeryan sonrasi bence daha zor.

arzum iyiyiz bizde kahvaltı yaptık geldik

sudenaz Allah yardımcın olsun canım tek avazda kurtulursun inş. bol bol ayetel kursi oku kendine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…