2009 Ekim Anneleri

tmm bşka yapım o zamn bıde bişeyler yazayım mesela hoşgeldın vs vs ne yazım

slmmm kızlar....

bizde hala tık yokkk kızım gelmedi daha..
gelmeyede niyeti yok gibi....
okadar suyuda boşuna içtim bütün gece tuvaletteydim.. bu yüzden çok uykusuzum.....mafoldumben

elifcim son günlerin tadını çıkart canım..gelıcek içinde kalmıcak yaaa :)

uyusunda buyusun kuzu..bişy değil cnm..

öylede şeymacım çok özledim kızımı artık yaa..
biran önce gelsin istiyorum ben..

selam arkadaşlarr
ben çok yorgunum :sinifsinif: oğlumun kızkardeşine alışması biraz zorluyor beni kıskançlık yapıyor ve kucağımdayken o kucağıma gelmek istiyor haliyle oda daha bi bebek sonuçta ama 11 kiloyu taşımaktan dikiş yerimde hafiften açılma iltihap başladı 2 gündür dr antibiyotike başalttı inşş açılma olmaz tedirginim açıkçası 3 gün daha beklicem ilaç işe yararsa kuruyacak yoksa dr kontrolüne gideceğim allahım inşş kurur :Saruboceq:

slm kızlar.. bn daha doğuramadım :) salıya kadar beklıyoz bakalım salıya olmassa sanırım sezeryan olucam hayırlısı bakalım

slm kızlar.uzun süre yazamandım 12 ekim de suni sancıyla doğuma girdim.bebeğim gelmedi ve g.a. ile sezeryan oldum 15:10 kızım dünyaya geldi 4 kilo 50cm.daha yeni yeni toparladım ve size haber veriyim dedim gelen gidenden fırsat bulup yazamadım.Ayrıca bu sabah kızımın göbeğide düştü biraz süt sorunumuz var onun dışında herşey çok güzel..

allah uzun ömürler versin cnmm allah bağışlasın kuzunu maşallah

anammm doktor dun bana korse takabilirsin dedi.bende yavastan basladim.acaba bi sorun yaratir mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…