2009 Ekim Anneleri

opuyorumnanaktanşekerlerr yaseminden yani cashmirden haber varrr size zeynep'im sağlıkla gelmiş 3650 gr 51 cm ikisininde sağlıkla maş. yerindeymiş... sağlıkla büyüsün zeynep ece opuyorumnanaktan

kaydirigubbakcemile kızlaaaaaaaaar
bahair niline kavuşmuş. sezaryenle 3100 gr. 51 cm. olarak dünyaya gelmiş Nil'imiz ..
Allah bağışlasın maşallah ikisine de..

haydi geçmiş olsun ikisine de , hayırlısıyla kurtuldular. Allah bağışlasın yeni bebişleri.

geçmiş olsun cnm, hiç üzülme her işte bir hayır vardır, demek senin için buymuş hayırlısı. sonu iyi olmuş bak ne güzel bebeğin kucağıda şimdi, Allah sağlık sıhhat versin ikinize de, gözün aydın.a.s.

canim cok gecmis olsun...
senin yasadiklarini insaallah ben yasamam ...banada suni sanci verecekler yarin sabah
7 ye kadar sancim baslamazsa....suyum sizmaya devam ediyor hayirlisi artik....

hoşgeldin cnm, gözünüz aydın, maaşallah ikinize de.

canim cok gecmis olsun...
senin yasadiklarini insaallah ben yasamam ...banada suni sanci verecekler yarin sabah
7 ye kadar sancim baslamazsa....suyum sizmaya devam ediyor hayirlisi artik....

nurefsancım moralini yüksek tut sen de kurtulacaksın hayırlısıyla inşallah, az kaldı.

tüm bebişlere maşallah...
benim kızımında geleceği yok yaa nurefsan seni örnek alıyodum kendime seninde suyun gelmeye başladı daha bende tık yok yaa..
çok özledim kızımı yaaa..

kızlar doğum yapanların listesi nerde bulamıyorum yaa :hulya:
.....

Son düzenleme:
iyi elifcim yanımda uzanmışş bakınıyo tombalağımmm ayy en kısa zaamanda sende al canım kucağına öle değişik ki her anı allah ayırmasın meleklerimizi bizdennn

gelir canim senin kide tam gununu bekliyor demek kikaydirigubbakcemile3
stres yapma bak stres sancinin gelmesine mani oluyormus ...biz boyle sabirsizlandikca bebekler gelmez oldu..yarin suni sanci cekecegim ...kafamçokkarıştı

tüm bebişlere maşallah...
benim kızımında geleceği yok yaa nurefsan seni örnek alıyodum kendime seninde suyun gelmeye başladı daha bende tık yok yaa..
çok özledim kızımı yaaa..

canımsın çok üzüldüm.. inş. bundan sonra bebeğinden hiç ayrılmadan çok sağlıklı mutlu olursunuz.. önemli olan atlatmış olmanız. bende aynısnı yaşıyacağım diye korkuyorum aslında. Allah yardımcın olsun canım.

kızlar şeyma doğum yapmış annesi ile konuştum bebek iyiymiş şeyma hala ameliyattaydı

Allah nazarlardAN saklasınnnnnnnnnnnn hoşgeldinnnnnnnnn

bebeişine de sanada maşallah.... dikişlerin tez zamanda iyileşir inş... senide bebişinide öpüyorum..

hoşgeldin cnm, gözünüz aydın, maaşallah ikinize de.

çok tşk ederim hepinize iyiki varsınız

slm kucağına bebeğini alan ve hasretle bebeğini bekleyen anneler rabbim hepinizin bebeklerine sağlık versin ben kasım annesi olacaktım ama bebeğim 22 ekimde gelecek hayırlısıyla inşallah aranızda sezeryan olupta korse takan varmı

şeymacım hoşgeldin canım meleğin nasıl sen nasılsın ???

ben de alanya07 gibi birşey soracağım kızlar... bir arkadaş sezeryan kemeri hediye almış bana ama daha gelmedi... aranızda alan kullanan felan var mı?

cnm ya sezaryan kemeri ne korseden farklı bişeymi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…