2009 Ekim Anneleri

bilmiyorumki canım yaa bakcam artık doğum yaptığımda doktoruma danışırım en doğrusu yerimseniben

kızlar bizde geldik evimize çok şükür oğluş 2910 gram doğdu ama yaramaz doğar doğmaz korkuttu gazını öıkaramayınca morardı anne karnından daha zormuş yaa
detayları inşallah anlatırım..
ayrıca sezeryan Allah' a bin şükür çok güzel geçti ilk gün daha rahattım valla ikinci gün gaz sancısı çektim neyseki oda çıktı ve çıkıyor hala :))

hmm ayrıca dün 10.30 da doğum yaptım bugün 4 de taburcu oldum iyi hissettiğim için kendimi çok şükürrr

canım gözün aydın Allah'ım sağlıkla büyütmek nasip etsin :Saruboceq: maşallah Yusuf Bora'mıza

saatler gectikce heyecan basiyor..sancim gelsin diye beklemedeyim ama nafile:sinifsinif:
sabah erkenden hastaneye gidecegiz insaallah acilma vardirda direk suni sanci verirler yoksa jel surecekler acilma olsun diye kac saat bekleyecegiz belki 1 gun sonra da suni sanci verecekler oyy oyyy beni yarin zor bi gun bekliyor anlayacagin korkmuyorum desem yalan olur..Allahtan esim yanimda o olmasa ne yapardim bilmiyorum..

sen nasilsin
nurefsan nasılsın canım ?

masallah canım sanada bebişimizede
Allah analı babalı buyutsun inş. bizde boyle hemen cıkarız hastaneden inşalalh :)

evde mi gaz sorunu yasadınız kuzum benim nasıl zorlanmışş kıyamammm

canım yaa annelik daha doğurmadan ne kadar zorluklarla başlıyor değil mi? ama canlarımız için herşeye değer :asigim: bende de heyecan var canım 4 günüm kaldı opuyorumnanaktan

her guzelligin bir zorlugu varmis ..kizim sag saglim kucagimda olsunda cekecegim artik sIkIntisinida

seninde az kalmis hadi hayirlisi...

canım yaa annelik daha doğurmadan ne kadar zorluklarla başlıyor değil mi? ama canlarımız için herşeye değer :asigim: bende de heyecan var canım 4 günüm kaldı opuyorumnanaktan

sağol canım benim kavuşalım artık hayırlısıyla meleklerimize :ecrin_bebek:

selam kızlar ben geldım
salı ogleden sonra sezeryanla dogum yaptım
amazon haber vermiştır sanırım
surprız bebek dunyaya geldı
oglum oldu ali fırat ım gedi

arzum iyiyim bitanem
temizlikle ugrasıyrm son hazırlıkları yapıyrm :))
heycanlıyım az kaldı pztsiyee

sen nasılsın canm bnm
sende mi sezeryana gireceksin
39+1 de oluyorsun sanırım

kızlarr bişey sorabilirmiyiim muhabbetinizin arasına girdim sanırım ama aranızda kullanan varmı chi.. marka 3 lü buharlı sterilizatör aldım 2. el kullanma kılavuzu yok içine su koyarak çalışıyormuş neresine kadar koymam gerekiyo azmı çokmu kaç cm acaba hiç kullanan varmı :kedi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…