2009 Ekim Anneleri

benim bir tanidigim hacidan getirmisti sagolsun dun verdi bana
ot diyor ama degisik birsey daha once icenler var tavsiye ediyorlar

Hac”dan gelen Fatma Anamızın Eli otu su dolu bardağın içine konur, o ot açılır böylece kadının rahmi de açılır, sonra su kadına içirilir
boyle bir yazı buldum ya bu ne tur bir ott zehirli felan olmasın nerden bulunuyor kızlar

benim bir tanidigim hacidan getirmisti sagolsun dun verdi bana
ot diyor ama degisik birsey daha once icenler var tavsiye ediyorlar

hadi inşallah işe yarar canım benim elim degil fatıma anamızın eli diye at oyle iç ayetel kursi de oku suyun içine
sanırım heryerde bulunmuyor bu bitki

eski bir haber sanırım ama Otomobilde doğum yaptı - Mynet Haber kadın yolda arabada dogum yapmış yaa bebiş hemde 4 kilo 240grammış :1shok:

normal dogum goruntuleri izledim simdi offff niye izledim yaa bir tuhaf oldummmmm:bbo:

bende kakao yagı bebe yagı kullandım pek bir faydasını goremedim gobegimde cok az var catlaklar kalcamda cok var ama :sinifsinif: sanırım cilt yapısıı ile alaka
ne guzel inşallah hiç cıkmaz sende
inş. cok bekletmez melegin ama goruyorsun herkes 40 ustu bekliyor
bu kadr hafta beklediler inş. sezeryana girmezlerr

kendim sezeryan istedim canım bebişinin kilosu kacıncı haftasında boyleydi
benim bebiş m.doguma kadar 4 kilo ustu olurmuş
cnm 36+6da boleydı

slm kısslar bizgeldiiik olusumla..cok yaramaz bu sıpa yaa napacam ben bilmeme...doymak bilmiyor mahfetti gögüslerimi mafoldumben..normal dogum görüntülerini ben de izleyecem ama kırkım cıkınca hamileyken izlemedim bilerek korkarım diye şimdi de annemler izletmiyor sonra izlediyorlar...ben de merak ediorum nasıl dogurmusum görmek istiyrum:))))))

cok iyi canım kilosu bence normal dogumun guzel olur inşallah 37+1 de 3,300 du

gizoşummmmmmmmmmm hoşgeldin doram nasıll özluyoruz cnmm bnm seni yaaopuyorumnanaktan

seldacım al bendende o kadar cokcok çeke çeke bi hal oluyomm elinden gelse memeden hiç ayrılmadan yatacak

naloşumm bende sizi çok özlüyorum ama şu ev boşalana kadar biraz seyrek gireceğim kayınvalidem homurdanıyo nete girdiğimde gıcık mı ne doracımda ii dün göbişimiz düşt üteyzesi bugün banyo yaptı yatıyor

slm kısslar bizgeldiiik olusumla..cok yaramaz bu sıpa yaa napacam ben bilmeme...doymak bilmiyor mahfetti gögüslerimi mafoldumben..normal dogum görüntülerini ben de izleyecem ama kırkım cıkınca hamileyken izlemedim bilerek korkarım diye şimdi de annemler izletmiyor sonra izlediyorlar...ben de merak ediorum nasıl dogurmusum görmek istiyrum:))))))

hoşgeldinizz yerim ben onu yaa :asigim:
izleme cnm boşver gerildim ben resmen saf gibi oturdum izledim kolay dogum yazılarını ararken bir anda videoların içinde buldum kendimi kapattım
neden gogus ucları yara oluyor ya bir de bu korkum cıktı sanki bende de olucakmış gibi Allah korusun inş. hemen gecer cnm sende de:Saruboceq:

seldacım al bendende o kadar cokcok çeke çeke bi hal oluyomm elinden gelse memeden hiç ayrılmadan yatacak

naloşumm bende sizi çok özlüyorum ama şu ev boşalana kadar biraz seyrek gireceğim kayınvalidem homurdanıyo nete girdiğimde gıcık mı ne doracımda ii dün göbişimiz düşt üteyzesi bugün banyo yaptı yatıyor

GÖGÜSLERİM İİ OLSA SÜREKLİ EMSİN DİECEĞİM YOK AMA TAMAMMNE PARCALANDI TAM BİR İŞKENCE EMZİRMEK BANA....SÜREKLİ DE İSTİYOR GECELERİ SAAT BASI DOYMUYOR SANMISTIM AMA DÜN DOKTORA GİTTİK KİLOSU GAYET İİ ALMIS DOYUYOR DEDİ...SEVİNDİM AMA GÖGÜSLERİM COK FENA mafoldumbenmafoldumben

selduş oğlun nasıl canım
meme uçların için medelanın purelanını tavsiye ederim süper bişey benden kan akardı bir iki kere sürdüm geçirdi cnm

anam yerim ben onu yaaa op benim yerime ayaklarından ellerindensenağlama gobişini sevsinler onun kuzum benim Şeniz
ne varmış nete girince yaa pff ne zaman gidiyr :)))))inşallah

selam milletopuyorumnanaktan

gizemcim gözünüz aydın..ne güzel göbüşünüz de düşmüşzemuszemushayırlı uğurlu olsun bakalımkaydirigubbakcemile2ne yapmayı düşünüyosun göbüşü,kimileri okul bahçesine gömüyo yakaydirigubbakcemile3

hoşgeldinizz yerim ben onu yaa :asigim:
izleme cnm boşver gerildim ben resmen saf gibi oturdum izledim kolay dogum yazılarını ararken bir anda videoların içinde buldum kendimi kapattım
neden gogus ucları yara oluyor ya bir de bu korkum cıktı sanki bende de olucakmış gibi Allah korusun inş. hemen gecer cnm sende de:Saruboceq:

insallah sen de olmaz canım bebek emmeyi beceremeyince yani yanlıs emince oluyormus..benimki dogdugu andan itibaren cukcuk emiyor ama ucunuemiyormus.o yüzden oldu...şimdi de gecmiyormafoldumben

bi dene selduş gerçekten iyi bişey saf lanolin içeriyo temizlemeden bebeği emzirebiliyosun

X