2009 Ekim Anneleri

evet benim tam belli değil gerçi ama doktorumuz yarınki duruma göre karar vericek. açılma olmamışsa ve kanala inmemişse bebiş sezeryan yaparız diyodu günümzde yarın doluyoo yarın karar vericezz...
offf beklemekden sıkıldım vallaa kendimi vurdum dışarıya habire dolanıyorummm

RABBİM SENİN DE YARDIMCIN OLSUN İNŞALLAH...:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Amin canım Allah hepimizin yardımcısı olsun HEyecandan uyuyamadım bile duş falan aldım sabahtan beri dua ediyorum hayırlısıyla kurtulmak için......:Saruboceq::Saruboceq:

günaydın keremim uyku tutmadı bugun beni hiç uyuyamadım dün kontrole gitmiştim doktor yatıralım açılman var dedi ama ben suni sancıdan korktum ve yatmak istemedim tabi simdi keşke yatsaydım falan diyorum kendi annemle konustum niye yatmadın falan dedi aklım çok karışık bu kızın gelemeye niyeti yok galiba böyle beklemek çok zor oluyorr offf ne yapacağım bilmiyorum sanki zman durdu geçmiyor.......:1no2:

ben olsam bende yatmazdım canım orada sunı sancı vercekler çek çk bıtmez burdakı hastende baya açılana kadar eve yolluyorlar

bende ondan korktum zaten o kadar zaman nasıl dayanacağım sancıya diye ama doktor hemen yatıralım dedi açıklık baya varmış bende istemedim yatmak ama bütün gecede hiç uyuyamadım beklemekten ama gelmiyorr kızım.... Naz yapıyor heralde..

bende onu düşünüyorum gitsemmi acaba diye öğlene kadar bekeleyeceğim olmadı gider baktırırım tekrar böyle beklemek çok zor oluyor...

gunaydın kızlar bugun benımde belıme kramplar gırıyor ve gaz sancısı gıbıde bır sancı var ne olabılır acaba yalancı dogum sancılarımı

bende onu düşünüyorum gitsemmi acaba diye öğlene kadar bekeleyeceğim olmadı gider baktırırım tekrar böyle beklemek çok zor oluyor...

gıt bı görün..

gunaydın kızlar bugun benımde belıme kramplar gırıyor ve gaz sancısı gıbıde bır sancı var ne olabılır acaba yalancı dogum sancılarımı

yalancıdırr

Canım valla bilemiyorum ki benimde 1 aydır vardı aynı agrılar gecen ay bu yüzden hastaneye yatırdı doktor beni birsürüde serum taktılar sinir oldum çıkınca yine aynılar devam etti so aylarda bu gayet normal diyorlar ama tabiki sen yinede dikkat et hareketlerine ...

Canım valla bilemiyorum ki benimde 1 aydır vardı aynı agrılar gecen ay bu yüzden hastaneye yatırdı doktor beni birsürüde serum taktılar sinir oldum çıkınca yine aynılar devam etti so aylarda bu gayet normal diyorlar ama tabiki sen yinede dikkat et hareketlerine ...

saol cnm zaten bugun karnım bıras dada asagıda gıbı yarın kontrolum var ılk defa bole oluyorum hamılelıgım boyunca hıc olmadım ama dayanılmıcak bır agrı degıl yanı kramplar sadece cok sert gırıyo bılmıyorum belkıde dogum sancısı beklentım cok yuksek oldugu ıcın rahatım :eek:lmaz:

selam kızlar günaydın..
bizimde dün gece sancımız oldu baya.. ama düzensizdi düzene girsin derken hepten geçti sancılar artık ..
bakalım ne zaman düzene gircek bugün gelsede pazar günü ailecek kahvaltı yapsak.. çok istiyorum yaa..

olabilir canım inş sağlıklı bi sekilde doğum yaparsın hayırlısı olsun....Bende heran doğum yapabilirm heyecanla bekliyorum.....opuyorumnanaktan

X