2009 Ekim Anneleri

selduş oğlun nasıl canım
meme uçların için medelanın purelanını tavsiye ederim süper bişey benden kan akardı bir iki kere sürdüm geçirdi cnm

cnm soyledigin seye netten baktımda bulunamadı dedi
tam ismini yazabilir misin korkulu ruyam oldum artık gogus yarası gorumcemde de var kan geliyordu ondan da :bbo:

gizoşşşşşşşş
naber tatlım doram nasıl tombilik:nazar:

iyiyim tatlım sağol canım tombalak kuzum ii bıcı bıcı yaptı teyzesi yatıyor şimdi kuzucukk
:emir_bebek:

GÖGÜSLERİM İİ OLSA SÜREKLİ EMSİN DİECEĞİM YOK AMA TAMAMMNE PARCALANDI TAM BİR İŞKENCE EMZİRMEK BANA....SÜREKLİ DE İSTİYOR GECELERİ SAAT BASI DOYMUYOR SANMISTIM AMA DÜN DOKTORA GİTTİK KİLOSU GAYET İİ ALMIS DOYUYOR DEDİ...SEVİNDİM AMA GÖGÜSLERİM COK FENA mafoldumbenmafoldumben

kıyamam canım yaa lansinoh sürsen yaa işe yaramadımı :sinifsinif:

selam milletopuyorumnanaktan

gizemcim gözünüz aydın..ne güzel göbüşünüz de düşmüşzemuszemushayırlı uğurlu olsun bakalımkaydirigubbakcemile2ne yapmayı düşünüyosun göbüşü,kimileri okul bahçesine gömüyo yakaydirigubbakcemile3
kız sen ne zaman doguma gidecen :)))) sezeryana almıcakmı seni doktor yoksa gelsin artık hayat bebek :asigim:
insallah sen de olmaz canım bebek emmeyi beceremeyince yani yanlıs emince oluyormus..benimki dogdugu andan itibaren cukcuk emiyor ama ucunuemiyormus.o yüzden oldu...şimdi de gecmiyormafoldumben

Allahım sifa versin tahamın soyledigi seyi kullan inş. faydasını bulursun

slm kısslar bizgeldiiik olusumla..cok yaramaz bu sıpa yaa napacam ben bilmeme...doymak bilmiyor mahfetti gögüslerimi mafoldumben..normal dogum görüntülerini ben de izleyecem ama kırkım cıkınca hamileyken izlemedim bilerek korkarım diye şimdi de annemler izletmiyor sonra izlediyorlar...ben de merak ediorum nasıl dogurmusum görmek istiyrum:))))))

geçmedi mi daha canım ya:uhm:ben de yaşadım çok acı veriyo insana:a015:inşallah bi an önce atlatır da rahatlarsın:Saruboceq:

ben de daha doğurmadan çok korkuyorum..yarın sezeyana giricem..geceden ayva çekirdeklerini suya koyucam,suyu ii geliyomuş,bir de soğan haşlatıp sürcem emzirmeden önce...inşallah faydasını görürüm:Saruboceq:

sela m kıslar zeyno enson 3600olmuştu boyuda 52cm olmuş yarın kontrol var yine bakalım nekadar daha aldı kuzummm

saol cnm buldumŞeniz fiyatınıda kendisinide gordum kocişe gosterim bende

kız sen ne zaman doguma gidecen :)))) sezeryana almıcakmı seni doktor yoksa gelsin artık hayat bebek :asigim:

Allahım sifa versin tahamın soyledigi seyi kullan inş. faydasını bulursun

yarın sabah 11 de naloşumopuyorumnanaktan inşallah kuzumu alcam artık kucağıma:Saruboceq::Saruboceq:epidural olcakmış,bol bol dua edicem sizin içinopuyorumnanaktan

cok saolun kızlar insallah sizin olmaz cok fena bişey grcekten....tahamm bakıyorum şimdi..her türlü krem denedim fayda etmedi...

o ne ki hemen alayım:))))))

al valla cnm rahatlarsın benim ilk doğumda göğüs ucum yoktu hep kanardı bebek kan emecek diye korkardım dr önerdi aldım iki günde düzeldizemuszemus şimdi daha almadım belki lazım olmaz diye alsammıki çantama koysam:sm_confused:

selam kızlar morelim bozuldu ya 1 haftadır bu günün gelmesini bekliyordum. muayene vardı hastaneden aradılar doktor rahatsızlanmış çıkması gerkiyomuş yarına aldılar randevuyu bende bişey diyemedimmm.
bu güne kendimi hazırlamıştım o kadra şimdi gelde yarını beklee...off offffff

al valla cnm rahatlarsın benim ilk doğumda göğüs ucum yoktu hep kanardı bebek kan emecek diye korkardım dr önerdi aldım iki günde düzeldizemuszemus şimdi daha almadım belki lazım olmaz diye alsammıki çantama koysam:sm_confused:

ben de garmastan aldım lanshon denedim bi dedoktor vermişti bi krem o da fayda etmedi...bunu da ladırayım bakalım nolacak mafoldumben

yarın sabah 11 de naloşumopuyorumnanaktan inşallah kuzumu alcam artık kucağıma:Saruboceq::Saruboceq:epidural olcakmış,bol bol dua edicem sizin içinopuyorumnanaktan

edicem canım saglıkla kucagına al inşallah melegini:Saruboceq:
ben bugun gidiyorsun diye biliyordumm
sende dogum sırasında dua et hayırlısıyla geride kalanlaraa saglıcakla kavusalım artık meleklerimize:CüvCüv:

ben gold die sarı kaplı bikrem kullanıyom çok fayda etti hem vitaminli emzirirken sürebiliyon bebekte vitamin alıyo bunuda dene süper krem

maşallah bebişlere yaaa ... :nazar: bzimkilerde gelsin artık bugün 40. hafta oldukk takvimde durdu artıkkk...

X