2009 Ekim Anneleri

ben de garmastan aldım lanshon denedim bi dedoktor vermişti bi krem o da fayda etmedi...bunu da ladırayım bakalım nolacak mafoldumben
dene bakalım inş.faydasını gorursun cnm

selam kızlar morelim bozuldu ya 1 haftadır bu günün gelmesini bekliyordum. muayene vardı hastaneden aradılar doktor rahatsızlanmış çıkması gerkiyomuş yarına aldılar randevuyu bende bişey diyemedimmm.
bu güne kendimi hazırlamıştım o kadra şimdi gelde yarını beklee...off offffff
canım yaa:teselli:
herseyde vardır bir hayır sıkma canını

sela m kıslar zeyno enson 3600olmuştu boyuda 52cm olmuş yarın kontrol var yine bakalım nekadar daha aldı kuzummm

maşallah zeynoya :nazar:

edicem canım saglıkla kucagına al inşallah melegini:Saruboceq:
ben bugun gidiyorsun diye biliyordumm
sende dogum sırasında dua et hayırlısıyla geride kalanlaraa saglıcakla kavusalım artık meleklerimize:CüvCüv:

önce gün vermedi diye kızıp duruyodum doktoruma...geçen perşembe kontrole gittiğimizde yarın gel alalım dedi aslında:1shok:ama ben hazır değilim diye istemedim..

p.tesi alalım o zaman dedi,oğlumda 12 şubat p.tesi doğmuştu,ama vefat etti diye istemedim:çok üzgünüm:

doktor da e sen o zaman 13 ekimi de istemezsin dedi,evet dedim:tomato:14 ekimde karar kıldık canım..ondan gecikti sezeryan tarihimiz..

hoş bana kalsa 15 veya 16 ekim olsun dicektim,kızdı doktor:mymeka:çok geç olurmuş:uhm:

doktora önce tarih vermedi diye kızdım kızdım,sonra da geciktirmeye çalıştım..kafayı sıyırmadan alsaydım kızımı kucağıma:Saruboceq::Saruboceq:

önce gün vermedi diye kızıp duruyodum doktoruma...geçen perşembe kontrole gittiğimizde yarın gel alalım dedi aslında:1shok:ama ben hazır değilim diye istemedim..

p.tesi alalım o zaman dedi,oğlumda 12 şubat p.tesi doğmuştu,ama vefat etti diye istemedim:çok üzgünüm:

doktor da e sen o zaman 13 ekimi de istemezsin dedi,evet dedim:tomato:14 ekimde karar kıldık canım..ondan gecikti sezeryan tarihimiz..

hoş bana kalsa 15 veya 16 ekim olsun dicektim,kızdı doktor:mymeka:çok geç olurmuş:uhm:

doktora önce tarih vermedi diye kızdım kızdım,sonra da geciktirmeye çalıştım..kafayı sıyırmadan alsaydım kızımı kucağıma:Saruboceq::Saruboceq:

hakkınızda ne zaman hayırlıysa o zaman gelsin inş. hayat bebegimiz

sancıların baslarsa Allah korusun doktor musait olmazsa sorun olurr

bugun kontrol içinmi gidecektin oylese için rahat etmezse basKa bir doktora gorun zaten yarın sezeryan gunun son kontrolunu olmuş olursun

hayırlısıyla alırsın inş. zezem melegini kucagına hiç mani sorun cıkmasın Allahtann :Saruboceq:

en hayırlı zamanda gelsin inşallah canım..sıkma canınıŞeniz

ya artık ne olucaksa olsun. sezeryan mı normal mii günümde doldu. sezeryan olursam geçikmiş olmam sanırım. herşeyde bi hayır vardır demekkkiii.... yarını beklicez artık...

kizlar Mehayin telefon numarasini bilen var mi?birkac gundur forma girmiyor dogum yapti galiba ..merak ettim onu...

hakkınızda ne zaman hayırlıysa o zaman gelsin inş. hayat bebegimiz

sancıların baslarsa Allah korusun doktor musait olmazsa sorun olurr

bugun kontrol içinmi gidecektin oylese için rahat etmezse basKa bir doktora gorun zaten yarın sezeryan gunun son kontrolunu olmuş olursun

hayırlısıyla alırsın inş. zezem melegini kucagına hiç mani sorun cıkmasın Allahtann :Saruboceq:

sağol canım benim duaların içinopuyorumnanaktantekrar çağırdı doktorumla konuştuk canım..dün nst ye girdim,sancı yok denecek kadar az:sm_confused:zaten hiç sancı çıkmadı ki bende şimdiye kadar:sm_confused:normali beklesem ben de 40.haftayı deviririm büyük ihtimalle,suyumuz da ii çıkıyo çünkü hep..

gece 12 den sonra su bile içmiycem,sabah 9 gibi evden çıkarız..inşallah 11-12 arası yavrumu kucaklarım:Saruboceq:hep aklımda olacaksınız,hepiniz için dua edicem Rabbim kabul etsin:Saruboceq:

ya artık ne olucaksa olsun. sezeryan mı normal mii günümde doldu. sezeryan olursam geçikmiş olmam sanırım. herşeyde bi hayır vardır demekkkiii.... yarını beklicez artık...
yok gec kalmıs sayılmazsın cnm bu kadar bekledin inş. kolaylıkla normal dogum yaparsın herseyin hayırlısı hakkında da hayırlısı olsun inşallah sıkma canını az kaldı tatlım sabır
sonu guzel olsun
:Saruboceq::Saruboceq:
kizlar Mehayin telefon numarasini bilen var mi?birkac gundur forma girmiyor dogum yapti galiba ..merak ettim onu...

offffffff bende yaa cok ediyorum:uhm::uhm: 3 gundur girmiyr en son 9unda girmişti

ben de sana soracaktım..2 gündür girmiyo değil mi:uhm:benim kehanet tuttu mu acaba,p.tesi doğurcaksın demiştim onadelikafadulden

selam kızlar

doguramadım bende hala bugun 40 ta bitti yarın kontrol var eger acılma yoksa sezeryana alcak

varsa suni sancı verecek sabah 9 a kadar doguramazsam

dua edin bize nolur sancı gelsin ya da acılmam olsun cooook korkuyorum ben yaaaamafoldumben

selam kızlar

doguramadım bende hala bugun 40 ta bitti yarın kontrol var eger acılma yoksa sezeryana alcak

dua edin bize nolur sancı gelsin ya da acılmam olsun cooook korkuyorum ben yaaaamafoldumben

kıyamam ben size ya bebekler rahat gelmek bilmiyolar inş hayırlısıyla doguursunuz canlarım biz atlattık 40çıkck nerdeyse ekim 10daydı dogum eylül 9da old ubenimmm

selam kızlar

canım ya...Allah yardımcın olsun...bak ben de yarın sezeryana giriyorum..inşallah aynı anda yavrularımızı sağ salim kucaklarız..Aklına kötü şeyler getirme,Allah büyük,tek avazda kurtulursun inşallah...tabi ben de:Saruboceq::Saruboceq:

kıyamam ben size ya bebekler rahat gelmek bilmiyolar inş hayırlısıyla doguursunuz canlarım biz atlattık 40çıkck nerdeyse ekim 10daydı dogum eylül 9da old ubenimmm

amin canım allahım duysun inşallah sesini
maşallah canım kuzuna bu arada coook dadluuu:nazar:
benim kızını kendini sevmekten gelemiomuş eli hep yüzünde cekse kanala inip gelicek dedi dr
büyüyüncede ayna karsısından alamaız artık kaydirigubbakcemile3

darısı başımıza musyascım ya:Saruboceq:

:nazar:
amin canım allahım duysun inşallah sesini
maşallah canım kuzuna bu arada coook dadluuu:nazar:
benim kızını kendini sevmekten gelemiomuş eli hep yüzünde cekse kanala inip gelicek dedi dr
büyüyüncede ayna karsısından alamaız artık kaydirigubbakcemile3

maşallah benimkide öyleydi kız 4d de bile poz alamadık video kaydına onu elleriyle yüzünü kaparıd yetmezdi ayaklarıylada örterdi yüzünü ama dayanamadı 35+3te geldi inş senikide yarın gelir saglıkla cnm benimmmm

X