2009 Ekim Anneleri

şeymaaaopuyorumnanaktan
naber dadlumm o kadar temizliğe doğuramadın mı dahalülülülülülü

yok yavyum nerdeeeeeee sizinkılerıde yapım belkı azccık sancım olur :)

ben dr gidiyom kızlar inşşş açılmışımdır hemen alırlar artık benı dua edin...

iyiyim nalancım ara ara sancım oluyo daha 10 gün var günler geçmek bilmiyo bi çıkarttırsam rahatlıcam vallasırnaşık şey

nurefsann nasılsın cnm? dün belim ağrıyo birazda sancım var demiştin yokmu bi gelişme??
dün bide sorcaktım çdışı olmuşsun doğumu başlatan şeylere sperm yazmışsın :eek: yani şeymi??? işe yarıyormuymuş:jeyyar::kedi:

Slm kızlar nasılsınız? opuyorumnanaktan
Kimse kalmadı yahu hemen hemen herkes yavrusunu kucağına aldı ne güzel...zemuszemus
Darısı başımıza :Saruboceq:

iyiyim nalancım ara ara sancım oluyo daha 10 gün var günler geçmek bilmiyo bi çıkarttırsam rahatlıcam vallasırnaşık şey
inş. cıkartıp rahatlarsın canımm
duzenli sancıların gelirde minnoşumuzu getirirsin inşallahh

cnm senınle aramızda bır gun var belkı aynı gun dogum yaparız bellı olmaz kılo durumun nasıl benım bu aralar fırladı hem de bırden sende aynı durumdamısın

53 kilo ile basladım cnm suanda 68 kiloyum 15 kilo almısım sen kac kilo aldın ben bu kadar kiloya karnımda kalcamda catlaklar oluştu sende de varmı
bebegin kilosu 3,300 senin bebiş kac kilo olmuş
gunler gecmek bilmiyor ben sezeryan olucam canım 19 unda
normal dogummu bekliyorsun sen herkes hep 40+ bekledi

gunaydin kizlarr bu gecede bi gelisme olmadi...
cumartesiye 4gun kaldi dogumum olmazsa +5 gun daha bekleyecegim 22 veya 23 ekimde sakinlestirici igne veya suni sanci icin ebelere baski yapacagim yoksa bunlar 28 ekime kadar bekleriz dedi....ins.vaktinde dogsun yaa ..

keremim hadi hayirlisi...acilma yoksa eger sezeryan tarihi mi alacaksin?

yok yavyum nerdeeeeeee sizinkılerıde yapım belkı azccık sancım olur :)

ben dr gidiyom kızlar inşşş açılmışımdır hemen alırlar artık benı dua edin...

malesef iyiym yaaakaydirigubbakcemile3
sancim vardi gecti su an hicbirseyim yok .....
evet canim oyle diyorlar onun faydasi varmis..20 dak .bacaklarin yukarida beklenilecek mis
ben beklemedim oyle...
simdide bende o is yatti benim kutunun sekli bi acayip oldu :kedi:

nurefsann nasılsın cnm? dün belim ağrıyo birazda sancım var demiştin yokmu bi gelişme??
dün bide sorcaktım çdışı olmuşsun doğumu başlatan şeylere sperm yazmışsın :eek: yani şeymi??? işe yarıyormuymuş:jeyyar::kedi:

53 kilo ile basladım cnm suanda 68 kiloyum 15 kilo almısım sen kac kilo aldın ben bu kadar kiloya karnımda kalcamda catlaklar oluştu sende de varmı

cnm bende 15 kılo aldım 54 ıle basladım 69um ama doguma daha 15 gun var bır ıkı kılo daha alırım sanırım benım pek catlagım yok bıtkısel yaglar surdum hep duzenı olarak sımdılık bende normal dogumu beklıyorum umarım benı cok fazla bekletmez

malesef iyiym yaaakaydirigubbakcemile3
sancim vardi gecti su an hicbirseyim yok .....
evet canim oyle diyorlar onun faydasi varmis..20 dak .bacaklarin yukarida beklenilecek mis
ben beklemedim oyle...
simdide bende o is yatti benim kutunun sekli bi acayip oldu :kedi:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
delikafaduldendelikafadulden
güldürdün beni bacaklar yukarda mı beklicez adam sorcak napıyon diye yahu hemde 20 dk
madem denedin bekleseydin ya 20 dk :roflol:
deneyim bakayım inş. işe yarar nelerden ümit ediyoz artık vay halimize
fatma ana eli otunuda canım sürahinin içine at üstüne su doldur tamamen açılınca gel git susadıkça o sudan iç. ben faydasını gördüm ama bunda daha denemedim şimdi gidp bi yapayım bari

ya bu arada sen kendılıgınden mı sezeryn ıstedın yoksa baska bır durummu var benım bebek 2600 gramdı en son gecen hafta bakalım yarın yıne gıdıcem ne kadar olmus

hadi ben kaçtım kendinize iyi bakın bol sancılı kasılmalı günler diliyorum
nurefsancım sana bana ve diğer doğuramayanlara dua ediyorum rabbim peşpeşe sağlıkla kolaylıkla ve çabucak doğumlar nasip etsin inş. :Saruboceq:
herkes aldı kucağına miniciklerini biz hala bekliyoz taha varken zaman çabuk geçiyodu şimdi oda okulda zaman hiç geçmiyooooo

cnm bende 15 kılo aldım 54 ıle basladım 69um ama doguma daha 15 gun var bır ıkı kılo daha alırım sanırım benım pek catlagım yok bıtkısel yaglar surdum hep duzenı olarak sımdılık bende normal dogumu beklıyorum umarım benı cok fazla bekletmez
bende kakao yagı bebe yagı kullandım pek bir faydasını goremedim gobegimde cok az var catlaklar kalcamda cok var ama :sinifsinif: sanırım cilt yapısıı ile alaka
ne guzel inşallah hiç cıkmaz sende
inş. cok bekletmez melegin ama goruyorsun herkes 40 ustu bekliyor
bu kadr hafta beklediler inş. sezeryana girmezlerr

ya bu arada sen kendılıgınden mı sezeryn ıstedın yoksa baska bır durummu var benım bebek 2600 gramdı en son gecen hafta bakalım yarın yıne gıdıcem ne kadar olmus

kendim sezeryan istedim canım bebişinin kilosu kacıncı haftasında boyleydi
benim bebiş m.doguma kadar 4 kilo ustu olurmuş

nurefsancım sana bana ve diğer doğuramayanlara dua ediyorum rabbim peşpeşe sağlıkla kolaylıkla ve çabucak doğumlar nasip etsin inş. :Saruboceq:
herkes aldı kucağına miniciklerini biz hala bekliyoz taha varken zaman çabuk geçiyodu şimdi oda okulda zaman hiç geçmiyooooo

aminnn :)) sanada bol sancılı kasılmalı gunler cnmm
kibbopuyorumnanaktan

sonradan duydum oyle yapilacagini ...
dun gece icmeye basladim...sicak su ekleyip yapiyorum..
ne gibi bir faydasini gordun
dogumun mu kolay oldu?

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
delikafaduldendelikafadulden
güldürdün beni bacaklar yukarda mı beklicez adam sorcak napıyon diye yahu hemde 20 dk
madem denedin bekleseydin ya 20 dk :roflol:
deneyim bakayım inş. işe yarar nelerden ümit ediyoz artık vay halimize
fatma ana eli otunuda canım sürahinin içine at üstüne su doldur tamamen açılınca gel git susadıkça o sudan iç. ben faydasını gördüm ama bunda daha denemedim şimdi gidp bi yapayım bari

sagol canim dualarin icin ...
aminn insaallah...

Hac”dan gelen Fatma Anamızın Eli otu su dolu bardağın içine konur, o ot açılır böylece kadının rahmi de açılır, sonra su kadına içirilir
boyle bir yazı buldum ya bu ne tur bir ott zehirli felan olmasın nerden bulunuyor kızlar

X