2009 Ekim Anneleri

çok fenayım şeyma yaa. o kadar keyfimi kaçırıyoki bu ağrı.... nilim de pek az hareket ediyo bugün artık doğursak hiç fena olmayacak.. kaç kişi kaldı doğurmayan acaba

ben de daha doğurmadım, dün bir sürü ev işi yaptım bugünde yapıyorum.. bakalım hayırlısı ancak tuhaf bir rahatlık var bende, sanki bir hafifleme oldu. annem aşağı tam imiş olabilir bebiş dedi.. bilemiyorum... hayırlısı bakalım...in. hepimiz sağlıkla en güzel şekilde alırız bebişlerimizi kucağımıza:Saruboceq::Saruboceq:

doğurmayan 20 li kişi varmış baktım nurefsanın listesine sendeki liste farlımı?
bide gece annem ço masaj yaptı ama işe yaramadı..

canim persembe gunu sezeryan olacakti ama sonrasindan haber alamadim sagliklimi kendi iyiymii bebisi kac kilo v.s bilginiz varmii ..ayrica doguran anneleri tebrik ederimm doguracaklarada saglikli dogumlarr diiyorummopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ay ne bileyim artık herşeyi doğuma yorar olduk. çok bunaldım artık. allah hayırlısıyla sağlıkla gelmelerini nasip etsin de insan bunalıyo..

selam kızlaaar Şeniz

bahaircim canım geçmiş olsun şakaklarına viks sür iyi geliyor yerimseniben

benim kızlar tam 3 gündür karnımda garip bir ağrı var ama çözemedim bi türlü... bebişin hareketleri maşallah iyi...

ay ne bileyim artık herşeyi doğuma yorar olduk. çok bunaldım artık. allah hayırlısıyla sağlıkla gelmelerini nasip etsin de insan bunalıyo..

aynen öyle, gece az bir ağrım olsa .. hah başladı galiba diyorum:)... ya doğacaklar Allahın izniyle de ne bileyim biz mi çok sabırsızlanıyoruz.. aslında 41. hafta sonuna kadar normaldir beklemek diyorlar ya kısmet, insan beklemek istemiyor..:ecrin_bebek:

blüücüm sağolasın.. bugün pazar ya eczane kapalı evde wiks yok.. eczane bulsam minoset alacam kocam yok. bende de arabayla çıkıp eczane arayacak güç yok

o zaman soğuk kompres yap canım yaa çok kötüdür baş ağrısı bilirim :sinifsinif:

doğurmayan 20 li kişi varmış baktım nurefsanın listesine sendeki liste farlımı?
bide gece annem ço masaj yaptı ama işe yaramadı..

canımm bendekı doğum lıstesı topıc var bakabılırsın..56 kışı var daha
canim persembe gunu sezeryan olacakti ama sonrasindan haber alamadim sagliklimi kendi iyiymii bebisi kac kilo v.s bilginiz varmii ..ayrica doguran anneleri tebrik ederimm doguracaklarada saglikli dogumlarr diiyorummopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

canım lıstemızde var bılgıler aklımda değil şimdi 2009 ilk meleklerınde olması lazım..

geçmiş olsun hayırlara çıksın ne dıyeyım

slm kıslar nbr nasılsınız bakaım kimlerdpgurdu kimler kaldı ?? benim kuzucum biraz aramaz giremiyorum nete falan.....

selam kızlar benimki son güne kadar değerlendirecek sanırıım ,çıkmaya niyeti yok...

merhaba turkbayragi

ben yarın gidecektim doğuma ama

perşembeye kaldı:1no2:

tabi bizim oğlan acele edip gelmezse

sezeryanden korkuyorum:kedi:

napıcaz bakalım
:sinifsinif:

topik topik geziyorum :))) sıkıntıdan
kociş işe gitti pazarlarıda calısıyor artıkk tek kaldım evde ya :gitme:
ahududu cayı istedim belki sezeryana kadar gelir melir bebiş umudum yok ama:))

Bende oynayım bişiler barii facede bir oyun vardı
pek anlamıyrm faceden yapabilirsem o oynu oynayım:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…