2009 Ekim Anneleri

ahududu cayi falan fayda etmiyor sekerim
10 gundur yapmadigim sey kalmadi
vakti saatlerini bekliyor bebekler...
belki dogumu kolaylastirmaya etkisi vardir onu da yasayinca ogrenecegiz ins.
simdilik sabredecegiz artik ne yapalim ne kadar zor olsada...

ahududu rahmi yumsatıyormuş sancı felan yapmıyor canımm
sancı baslayıp acılman oldugunda hızlı bir sekilde acılma saglıyormuş oyle duymustum

bğütün tembel anneler burada anlaşılan. benim baş ağrım hala geçmedi ne fena bişeymiş ya

barışımız nasıll canım
canım ya gogus ucun catlamamış senin dogumdan once birsey yapmışmıydın

barışımız nasıll canım
canım ya gogus ucun catlamamış senin dogumdan once birsey yapmışmıydın

canım ben doğumdan önce bepanthane merhem kullanmaya başladım ve emzirdikden sonrada sürüyorum...emzirmeden önce temizliom göğüslerimi birde ucunu değil kahverengi bölgenin tamamını ağzına almasını sağlıyorum..çünkü ucunu emince sadece parçalanıyor...
barış iyi canımopuyorumnanaktan ....şuan uyuyor......geceye enerji depoluyor..gececi benim oğluşum teysesi...geceleri ayakda gündüzde mışıl mışıl uyuyor.....:asigim::nazar:

hoşbulduk nalancım.. lalil sana da selam. napıyo mustafamız

opuyorumnanaktan canım barış dediğim gibi şuan uyuyor...çok şirin canım ya:asigim::nazar: inşllah en kısa zamanda sizlerde yavrularınıza kavuşursunuzzzzz:Saruboceq:

canım ben doğumdan önce bepanthane merhem kullanmaya başladım ve emzirdikden sonrada sürüyorum...emzirmeden önce temizliom göğüslerimi birde ucunu değil kahverengi bölgenin tamamını ağzına almasını sağlıyorum..çünkü ucunu emince sadece parçalanıyor...
barış iyi canımopuyorumnanaktan ....şuan uyuyor......geceye enerji depoluyor..gececi benim oğluşum teysesi...geceleri ayakda gündüzde mışıl mışıl uyuyor.....:asigim::nazar:

opuyorumnanaktan canım barış dediğim gibi şuan uyuyor...çok şirin canım ya:asigim::nazar: inşllah en kısa zamanda sizlerde yavrularınıza kavuşursunuzzzzz:Saruboceq:

maaşallah canım.. bizler de en kısa zamanda hayorlısıyla alırız inşallah bebeişlerimizi kucağımıza

hımm bepantenden merhem aldırayım kocişe oyleyse
bende bebek bakımı kitabımda okumustum kahve rengi bolgenin tamamı verilecek yanlış verilirse yara yaptıgını yazmıslardı hıı yanlıslıkla ucu verirsekte bebegin agzından birden meme ucunu cekmemek gerekmiş psikolojik olarak rahatsiz olurmuş kuzu :) serce parmakla agzına deydirerek cıkarmak gerekmiş ayy Allahım bir gelsede :))) hayırlısıyla gorsek nasıl emiyor

naloşum baharcım az kaldııı hayırlısıyla sağlıkla gelicekler en kısa zamanda inşallahh......bambaşka bişey allah herkese tatdırsınnnnnn....

merhaba tekrardan

bulcuk sen de gelmişsina.s.

oğluşun nasıl bakalım

ben de çok merak ediyorum bebişimi
:emir_bebek:

optummm llallcımmm inşallahh sabırla bekliyorum o guzel gunu az kaldı inşallah

Rabbim kuzucuklarına uzun omur versin inşallah

kizlar biraz once su haberi okudum...
tek basimizayken banyo yapmayalim anacim ne olur ne olmaz...

A muhabirinin aldığı bilgiye göre, Şeker Mahallesi’nde Binnaz Kaytan (31), evde kimsenin olmadığı sırada yıkanmak için banyoya girdi. Bu sırada doğum sancıları başlayan Kaytan, durumunu kimseye haber veremedi. Genç kadın bebeğini banyoda dünyaya getirdi.

Yakınlarının banyoda baygın halde bulduğu anne ile bebeği 112 Acil Servis ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Eskişehir Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’ne kaldırıldı.

Annenin yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındığı, sağlık durumu iyi olan bebeğin 3 kilo 700 gram ağırlığında olduğu bildirdi.(AA)

evet bende hiç yanlız banyo yapmadım bu durumdan korktuğum için
topiğimize gelenler azalmış yakında hepiniz anne olcaksınız bi süre boşlarız topiği mecburen ama sonra paylaşımlarımız çok güzel olucak

X